zvyk na říjen - My

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: zvyk na říjen - My

Příspěvekod jupijaaa » 0, 21. říjen, 2014, 11:37 am

....a to teda nééé,včera jsem si je krááásně střihla,zapilovala,promastila ....a jsou teď hezké...hezčí než byly .. :thank_you:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Re: zvky na říjen - My

Příspěvekod tuareg » 0, 14. listopad, 2014, 4:02 pm

je tady někdo, kdo má malé děti a dokáže každý den cvičit, dejme tomu 20 min? jsem týden po porodu třeťátka a ráda bych si zavedla zvyk věnovat se své kondičce, ale zatím si nějak nedokážu ten časoprostor vytvořit :)
tuareg

Příspěvekod treperenda » 0, 14. listopad, 2014, 5:27 pm

Tuareg, v šestinedělí určitě ne. Ale jinak jsem cvičila s miminkem . Starší ve školce třeťátko dopo spalo, tak jakmile usnulo, odcvičila jsem půlhodinku a pak jak jsem byla rozběhlá, jsem i vcelku rychle ještě lecos poklidila apod. Cvičila jsem takto skoro rok.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Malvína » 0, 14. listopad, 2014, 10:51 pm

Tuareg, taky jsem to řešila. Začni rozhodně pánevním dnem. To se dobře cvičí třeba jen u houpání kočáru nebo při kojení. Pak při procházce s kočárkem se k tomu dá přidat stahování břicha - rytmicky na tři výdech stáhnout, na tři nádech povolit. A pozor, půl roku po porodu se nesmí žádné poskoky ani běh, - právě kvůli pánevnímu dnu, dokud není dost zpevněné.
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod oujeee » 0, 18. prosinec, 2014, 9:30 pm

chtěla bych se zeptat,jestli je tu někdo doborník nebo tak :-) zda je možné mít v kuchyni jako pomocná kuchařka gelové nehty s použitím gumových rukavic nebo jestli nesmí být vůbec :roll: díííky
oujeee

Předchozí

Zpět na Denní tipy