zvyk na říjen - My

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: zvyk na říjen - My

Příspěvekod jane » 0, 12. říjen, 2014, 8:28 pm

Tuareg... :give_rose: děláš to skvěle, kdyz ty se budeš cítit dobře a sebevědomě, tak se to bude odrážet i v rodině :beach: :give_heart:
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod mishka123 » 0, 14. říjen, 2014, 6:49 am

Tak přispěji i sem :-) poslední dobou jsem se pěkně zanedbavala. Tak znáte to určitě všichni děti vás nenechají :-D:-D. Tenhle měsíc jsem už byla na kosmetice, p-shine gelovky jsem měla, ale po tom co jsem byla s malou v nemocnici jsem zjistila, že gelovky raději až budou větší. Začátkem příštího měsíce jdu ke kadernici :-)
mishka123

Příspěvekod Marketa » 0, 14. říjen, 2014, 9:54 am

Tak já taky začala víc myslet na sebe a přihlásila se na jógu. Chodím jednou za týden, zatím jsem byla jen dvakrát, ale jsem nadšená, sice mi ještě během hodiny utíkají myšlenky, ale věřím, že to je cesta správným směrem. Potřebuju se sklidnit a navíc doufám, že vyzraju na bolesti zad ;).
Marketa

Příspěvekod mishka123 » 0, 15. říjen, 2014, 4:50 pm

Tak dnes jsem se objednala ke kadernici, vyzvedla si DM box který jsem vyhrála a jsem z něj nadšená :-) a taky se konečně díky autopilotovi snažím starat o pleť :-D
mishka123

Příspěvekod Zizi » 0, 19. říjen, 2014, 9:07 am

Mishko, proč gelovky až když budou děti větší?
Já musím říct, jak se mi osvědčily. Tuhle jsem pracovala na zahradě. Kdybych měla svoje nehty, tak bych si je po té práci musela úplně nakrátko ostříhat, jak by byly zničené (přitom mám dost pevné nehty, ale když se člověk hrabe v hlíně) A ty umělé - prostě vypadaly úplně hezky, stejně, jako předtím.
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod jane » 0, 19. říjen, 2014, 5:29 pm

Zizi...můžu se zeptat, kolik ty gelovky stojí a jak dlouho vydrží?
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Stefinka » 0, 19. říjen, 2014, 6:14 pm

Já dávám 270 kč za doplnění a chodím tak jednou za 4-5 týdnů, záleží jak mi to vyjde. Za nový jsem dávala tuším 400 kč.
Stefinka

Příspěvekod Zizi » 0, 19. říjen, 2014, 7:00 pm

Já jsem platila poprvé 500 a podruhé 400, vícekrát jsem nebyla zatím. Pokaždé mi dodělávala jeden zlomený nehet tak to asi bylo navíc, uvidím, kolik budu platit potřetí. Byla jsem po měsíci, pokaždé jsem měla světlý gel, takže odrostlý nehet nebyl tolik vidět. Uvidím, jak to bude vypadat, když si dám tmavý lak, tedy gel.
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod Stefinka » 0, 19. říjen, 2014, 8:13 pm

Já platím těch 270-280 vždycky, většinou mám taky jeden nehet zlomený, že mi dává nový, už mi dávala i tři, ale nad tři stovky se obvykle nedostanu. A barvy střídám, někdy mám barevnou francii, někdy s nějakým obtiskem, někdy celoplošky barevné a tak různě, mám pokaždé něco jiného, ale čtyři stovky za doplnění mi tedy přijdou hodně, ale ono asi taky záleží, odkud jste, třeba v Praze asi budou ceny jiné a hlavně taky je rozdíl v salonech, já chodím k jedné moc šikovné holčině domů, moje mamka taky dává už skoro čtyři sta v salonu, zdražujou.
Stefinka

Příspěvekod jupijaaa » 0, 19. říjen, 2014, 9:41 pm

holky...A MĚ NEHTY NESTOJÍ NIC...a taky podle toho vypadají :laughingneqw: :laughingneqw:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy