zvyk na říjen - My

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: zvyk na říjen - My

Příspěvekod Jitka88 » 0, 2. říjen, 2014, 9:31 pm

Zizi je mi 28. Chodila jsem tam asi 5 let. Ale právě že já si to dělám doma, víš - obočí, masky, masáž atd. Proto v tom nevidim rozdíl. Měla jsem od kosmetičky přímo koupené ty věci, co používá ona, takže to u mě bylo opravdu jen o tom, že si tam člověk lehne a relaxuje ;) Ale uznávam, že je rozdíl, když se člověk o sebe stará a když ne. I když to je taky jak u koho. Jedna kamarádka používá celý život na obličej jen indulonu, bude jí 40 a pleť má přenádhernou.
Holič bude můj říjnový úkol a až tam budu, tak si to domluvim zase na příště, jak říkáš. :good:
Jak prožíváme své dny, tak také žijeme celé své životy.
Jitka88

Příspěvekod Zizi » 0, 2. říjen, 2014, 9:46 pm

:P uvidíš, Jity, že se ti to osvědčí.
........
Zizi

Příspěvekod dajdula » 0, 2. říjen, 2014, 10:02 pm

Ahoj holky, tento týden jsem si koupila v sekáči kožení kotníčkové boty a včera i červený manžestrový kabát. To mám vybráno na další půlrok. Ke kadeřnici, kosmetičce, nehtařce, na masáže, do cukrárny, na cvičení (chodila jsem, už nechodím), do kina, divadla či do restaurace nechodím. Nechodím nikam, čas pro sebe nemám, peníze taky ne. Mě by stačilo naučit se relaxovat a umět vypnout hlavu bez ohledu na okolnosti. V klidu zhluboka dýchat, na nic a nikoho nemyslet a být spokojená.
dajdula

Příspěvekod jupijaaa » 0, 2. říjen, 2014, 10:27 pm

ahoj holky....tady si o pleť pečuju doma spíše sama...pleť. masky si dávám 4-5 x týdně :s11651: :s11651: ,mám totiž suchou pleˇt a taky pracuju v klimat. prostoru,kd e je jak známo hodně suchý vzduch :dontknow: ..kupuju většinou u Avonu nebo v rossmanovi,pleť sice nemám od přírody kdovíjakou,ale když srovnám s některými vrstevnicemi,tak jsem na tom myslím celkem dobře..hlavně ty,co se hooodně opalují mají ted po 40 hoodně vrásek a pigmentové skvrny,některé celkem razantní....
K holiči chodím cca 1x za 2 měsíce..moje holička je dost drahá :dash1: ,ale žádná jiná mě stejně pěkně neostříhá a i melír mám od ní hezký a výrazný /mám své vlasy dost světlé /
Pedikůra jsem byla 1x,kosmetika,když jsem byla svobodná a bezdětná..té 500,- je mi líto,chodím jen na obočí,na manikůře jsem nikdy nebyla...ale to by se mi líbilo,dávám si to jako úkol října...mám takové ne moc hezké nehty. :cray: .takové lopatky divného tvaru :cray: ..ne takové ty štíhlé krásné nehty :cray: :cray: jako ostatní.
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod Zizi » 0, 2. říjen, 2014, 11:02 pm

Jupí, zkus to s tou manikúrou, já jsem umělé nehty hrozně odsuzovala, ale když jsem si je pak nechala udělat, tak jsem tím nadšená! Teď je mám už podruhé: ty stříbrný, první byly s tím růžovým :P
Přílohy
nehtyy.jpg
nehtyy.jpg (10.73 KiB) Zobrazeno 3233 krát
nehtyy1.jpg
nehtyy1.jpg (18.04 KiB) Zobrazeno 3233 krát
........
Zizi

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 3. říjen, 2014, 7:41 am

Zizi: A jak s takovou krásou pak mám pracovat na zahradě? Taky občas používám rukavice, většinou si vzpomenu až když mám ruce v hlíně :lol:
Na kosmetiku nechodím, netroufám si. Pleť mám docela dobrou, myslím. Ale kosmetiku, co jsem si koupila (čistící a pěstící) bych mohla zase používat.
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod jupijaaa » 0, 3. říjen, 2014, 8:28 am

zizi..tak nehtíčky moc moc hezké :s11651: ...,ale já jako zdravotní sestra si můžu o umělých netech jen nechat zdát...spíš jsem myslela nechat si je pěkně spilovat,odstranit tu nehtovou kůžičku,možná franc. manikůru...ale gelové nehty fakt nemůžu :swoon: ...taky mě odrazuje to neustálé dodělávání a opravy,to není nic pro mě...ale hezké jsou :s11651: :s11651: :s11651: ..teda pokud jsou udělané hezky..některé ženské mají fakt drápy :shock:
jupijaaa

Příspěvekod Zizi » 0, 3. říjen, 2014, 9:43 am

Rozmarýnko, právě, že ty gelové jsou mnohem méně náročné na údržbu, než vlastní. Jsou takřka nezničitelné :D takže rejpání v hlíně vydrží. Akorát mě upozorňovala na SAVO, nebo jiné žíraviny. :o že by to jako nemuselo dobře dopadnout.
A proč se v nemocnicích, Jupí, zakazujou hezké nehty, to nechápu, vždyť když jsou čisté....jaký je vlastně ten důvod, proč nemůžou mít sestry nalakované nehty?
........
Zizi

Příspěvekod Jitka88 » 0, 3. říjen, 2014, 10:00 am

Ahojky, píšu z mobilu tak se omlouvám:)
jupi-na suchou pleť mi pomáhá meruňkový olej, dávam si ho na noc na vlhkej obličej a úžasný. Kupuju saloos. A nehty mám taky jako lopatičky:-) sice jen palce, ale jsou širší než delší, mam to po mamce a vždycky jsem se za to hodně styděla, teď to ukazuju když chci někoho rozesmát:-)

Gelovky mi nevyhovovaly, ale zkoušela jsem ten gellak a ten byl fajn. Ale to bylo dřív, mě v mé práci vyhovujou nenalakované, dělam se železem.
Jak prožíváme své dny, tak také žijeme celé své životy.
Jitka88

Příspěvekod jupijaaa » 0, 3. říjen, 2014, 1:17 pm

jitko 88..za své lopatkové nehty jsem se nikdy nestyděla,spíš mi přišlo líto :cray: ,že někdo něhty spiluje a nalakuje a má je krááásné,já se můžu rozčtvrtit,ale nic s tou širokou lopatkou neudělám :grin: ,ale toto je už za mnou,už vím,že krásné nehty Ti štěstí do života nepřinesou.
A v nemocnicích nehty dlouhé ani gelové mít nemůžou z hygien. důvodů,aby jsme si domů nenosily špínu,abysme z domu nenosily špínu do špitálu,abysme nezranily pacienta...,ale od pacientů jsme poškrábané celkem často ..ONI můžou :swoon: :swoon: :swoon:
Ale dost záleží na vedení nemocnice..jsou špitály,kde sestry nehty lakují i mají gelové.My můžeme jen bezbarvý lak nebo nějaký hoodně světlounký..a i s tím opatrně.Jsme akreditovaná nemocnice / to je něco jako záruka kvality nebo jakosti nebo tak něco :shock: /

a na tu suchou pleť si kupuju takové kapsle s olejem-nějaké německé..v rossmanovi,jedna vyjde cca na 8 kč,dávám je asi 1x za 3 dny na noc...salos olej zkusím :s9662:
jupijaaa

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy