Vánoce - tipy na dárky

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Vánoce - tipy na dárky

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 8. listopad, 2014, 8:08 pm

Holky, zvažuju KOŘENÍ OD ANTONÍNA, někdy dávno jsem tam kupovala. Teď bych zas ráda nějaké vyzkoušela. Možná rovnou nějakou jejich dárkovou sadu? Jak vybíráte Vy? Jednotlivě nebo sadu? ;-)
Malvín hledala jsem to Tvé Baby gril a když jsem ho našla asi po 5 min, tak jsem se mooooc pobavila. Oni to píšou Bejby :mocking:
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod Zizi » 0, 8. listopad, 2014, 11:07 pm

Viděla jsem v televizi betlém ze skleněných figurek - jako zápichy do květináčů, to by se mi líbilo, kdybych dostala.
Koukala jsem na internet a našla jsem tam keramický betlém, taky jako zápichy do květináčů a ten se mi líbil ještě víc, než ten skleněný.
http://www.fler.cz/zbozi/betlem-sv-troj ... ch-3053430
Doufám, že nebudu podezřelá, že dělám reklamu. Tu paní šikovnou, bohužel, vůbec neznám. :P
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod Malvína » 0, 8. listopad, 2014, 11:32 pm

nepořádnicenepořádná píše:Holky, zvažuju KOŘENÍ OD ANTONÍNA, někdy dávno jsem tam kupovala. Teď bych zas ráda nějaké vyzkoušela. Možná rovnou nějakou jejich dárkovou sadu? Jak vybíráte Vy? Jednotlivě nebo sadu? ;-)
Malvín hledala jsem to Tvé Baby gril a když jsem ho našla asi po 5 min, tak jsem se mooooc pobavila. Oni to píšou Bejby :mocking:

:lol: , tak hlavně žes to našla. Vlastně jsem to taky kdysi hledala a pak to zjistila, až teď jsem si vzpomněla. :lol:
Se sadama nemám zkušenost, beru vždycky jen jednotlivé sáčky.
Vyzkoušela jsem teď Chai Másala - je to směska zázvoru, pomerančové kůry, kardamonu, skořice a hřebíčku a zalívá se to jako čaj, lžičku na hrnek a je to úžasné zimní zahřívací pití. Trošku ostřejší, ale dobré, s medem a citronem delikatesa. Zrovna teď ho piju.
Pak granulovanou papriku, mají červenou i zelenou, ta je efektní na plátky masa, - dá se použít i třeba místo hrubozrnného pepře, pokud nechceš použít pepř kvůli přílišné pikantnosti. Tahle paprika ostrá není.
Pak brávám mletou vanilku, koření na ryby, teď jsem vzala i Český guláš koření a bylo dobré. Co mi zatím nesedlo, bylo Perníkové koření, to už od nich brát nebudu.
A ještě pokaždé beru Chilli pikant, to je nepálivé chilli.
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod jupijaaa » 0, 17. listopad, 2014, 9:36 am

holky,pět týdnů do Vánoc a žádné další tipy na dárky??? :blush2:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod jane » 0, 17. listopad, 2014, 8:43 pm

Holky, nezapomeňte, že zitra je den bez poštovného.Já vím, že to Jupijaa už připomínala, ale raději to ještě píšu.Já zitra objednám Dh knihu a Ds nějaké věci k počítači, tchyni rychlovarnou konvici, pro Dd ještě nevím. Ona má ráda 5Angeles, tak třeba něco s jejich tematikou.
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Stefinka » 0, 17. listopad, 2014, 9:01 pm

A to jako pořádá pošta nebo jak to je? To mají určité e-shopy nebo všechny? Slyším to poprvé :-)
Stefinka

Příspěvekod jane » 0, 17. listopad, 2014, 9:06 pm

Stefinko,,,,napiš si do Google..Den dopravy zdarma --tam máš všechny informace. Jsou tam e-shopy, které jsou do toho zapojeny.
jane

Příspěvekod Stefinka » 0, 17. listopad, 2014, 9:07 pm

jane píše:Stefinko,,,,napiš si do Google..Den dopravy zdarma --tam máš všechny informace. Jsou tam e-shopy, které jsou do toho zapojeny.

Aha, ok, děkuju, mrknu na to ;-)
Stefinka

Příspěvekod jane » 0, 20. listopad, 2014, 5:14 pm

Před chvilkou mě PPL dovezlo dárek pro DH, tak zas mám další kousek. :D Moc se mi líbí nakupování dárků přes internet. Nemusím nikam běhat, přecházet z obchodu do obchodu,dovezou mi to až domů, prostě pohoda. Dárek pro Dd je na cestě.
jane

Příspěvekod Janička » 0, 20. listopad, 2014, 5:20 pm

Vymyslela jsem dárek pro babičku - obvolala jsem všechny příbuzné a dala jim za úkol poslat mi po dvou svých skvělých fotkách a nechám babi udělat fotoknihu - komplet rodinnou (vždycky jsme dělali jen děti na kalendář nebo album). Ale onehdá mluvila o tom, jak dřív všichni fotili a teď se fotí akorát děti a ona své dospělé děti ani vnoučata na fotkách vůbec nemá...Tak myslím, že to by jí mohlo udělat radost...
Janička

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy