Vánoce - tipy na dárky

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Vánoce - tipy na dárky

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 27. listopad, 2014, 11:13 pm

Nep: Hodně záleží, jak moc je zajištěný ohledně technologií. Tak prostě to, co mu ještě chybí - mobil, pevný disk, tablet...
Ale třeba by ocenil úplně něco jiného - sadu na malování, model letadla, pájku, vlastní zrcadlo (aby si nemusel půjčovat od ségry), řidičák na motorku, tu motorku (to vzpomínám, co mohl chtít můj brácha, když nikdo nevěděl, co je to mobil a tablet :lol: ).

Já řeším, co pro desetiletou nenáročnou dívenku. Ona neví, jestli chce víc plyšáky nebo mobil s foťákem. A nebo robota na ovládání. Přechod od dětství k dospívání......
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod mint » 0, 28. listopad, 2014, 7:51 pm

Ono je to na charitu, ale můžete vyrobit i jen tak dětem jako dárekk Mikulášinebo Vánocům

http://www.ponozkovypes.cz/projdi-si-navod
"Je lepší zapálit svíčku, než proklínat temnotu." Konfucius
"Skoč, křídla roztáhneš cestou." Ray Bradbury

ObrázekObrázekObrázekObrázek
mint

Příspěvekod treperenda » 0, 29. listopad, 2014, 9:21 pm

Já řeším, co pro desetiletou nenáročnou dívenku. Ona neví, jestli chce víc plyšáky nebo mobil s foťákem. A nebo robota na ovládání. Přechod od dětství k dospívání......[/quote]

jo, něco mezi panenkou a podprsenkou, že? :mrgreen: SAma si to období pamatuju. jak jsem ještě nevěděla, kam chci vlastně patřit.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Malvína » 0, 29. listopad, 2014, 11:29 pm

Tak něco ani ne plyšák ani ne mobil. Cédéčko, vstupenky do kina, čučavou teplákovou soupravu, kabelku nebo taštičku ňákou, knížku, set čepice+rukavice+šála, dovedu si představit i nějakou bižu - korálky nebo něco takového na krk. Pak nějaké tvoření nebo kreativní sada (Ušijte si medvídka třeba). My máme 10leťáka kluka a dostane knížku luštění, to on má moc rád, pak lego nějakou tu malou krabičku a chci se poohlídnout po nějaké kuchařské knížce pro děti. Mobil dostane k 10. narozeninám pár dní po Vánocích. Vloni měla úspěch Smart games hra pro jednoho hráče, to si oblíbily i návštěvy.
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod misaK » 0, 2. prosinec, 2014, 12:01 pm

Naše děti taky moc rády vaří a tvoří jídla. Já jsem jim koupila knížku RECEPTÍKY PRO KUCHTÍKY - jsou toho 3 díly, mám všechny tři. Dva jsou vázané a jeden brožovaný. Lehké recepty, ale parádní nápady. Věřím, že se jim to bude líbit. DD má na vánoce 8 let a DS čerstvých 11.
misaK

Příspěvekod jane » 0, 8. prosinec, 2014, 6:21 am

Holky, máte někdo zkušenost s Lexibookem z Lidlu? Je to něco jak X-box 360 ?
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 11. prosinec, 2014, 9:20 am

Tak už mi chyběl jeden z posledních dárků. Včera na slevomatu jsem objevila předplatné časopisů - počínaje Sluníčkem, Mateřídouškou, přes Dietu, Bydlení, Psychologii až ke Computeru. Ten vyhrál u nás :-) Třeba se bude hodit ještě někomu dalšímu ;-)
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod Zizi » 0, 13. prosinec, 2014, 9:35 pm

My si nadělíme troje vstupenky do divadla a na koncert. A budeme se z toho těšit celý rok. Koncert bude v únoru, jedno divadlo v červnu a druhé v září :P
Dvoje už máme doma, na třetí čekáme, přijdou na dobírku.
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 12. leden, 2015, 1:42 pm

Kdyby měl někdo chuť dát sem tipy na dárky, které o Vánocích 2014 udělaly radost, budu ráda ;-) Nás čeká ještě spousta narozenin a svátků do konce jara...
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod jupijaaa » 0, 18. leden, 2015, 11:22 am

Lído..mám takvý nápad...ale si ne žádná novinka...co příští Vánoce udělat něco jako bazárek věcí -knížky,stavebnice,hračky pro děti...mám doma spoustu dětských knih i her ve výborném stavu...možná by si to někdo za pár kaček koupil..a zase je škoda to vyhazovat..většinou hračkyaknížky baví děti jen chvíli...cosi budeme vykládat....ale když to tak píšu,zase by se porušila naše anonimita,že ???
jedině se o ty věci nehlásit svým nickem,ale místo např. jupijaaa udělat nový nick..pak by jsme nevěděli kdo je kdo :D
jako že já jupijaaa bych si vytvořila nick např. kleofáš :lol: a nabídla bych pár věcí a jako kleofáš bych zase pár věcí koupila...na balíku by sice byla adresa a jméno,ale nikdo by nevěděl,že kleofáš je jupijaaa :blush2: :blush2: :blush2: ale možná je to blbost :lol:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy