Vánoce - tipy na dárky

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Vánoce - tipy na dárky

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 21. listopad, 2014, 12:10 am

Tak za nás opět vedou knížky. Manžel dneska dovezl velikou krabici objednaných.
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod Aliba » 0, 21. listopad, 2014, 7:14 pm

Tak se taky snažím už mít dárky po kupě, samo všechny ještě nemám, ale jasno už je - teda krom švagrovců, ale ty se určo vymáčknou tak týden před štědrým dnem.
Dnes jsem koupila deskovku Jožin s bažin - moc si ji přeje mladší. Minule jsem donesla objednanou elektronickou stavebnici Bofin pro starší - co taky moc a moc přeje.
No a tak postupně pokračuji.
Aliba

Příspěvekod Janička » 0, 21. listopad, 2014, 7:18 pm

Hele, Aliba, dlouho si říkám, kde je Ti asi konec :lol: a Ty nakupuješ dárky :lol: Na toho Jožina jsem taky koukala (znáš to? je to dobrý? nebo je to pokus?)
Janička

Příspěvekod Mirka » 0, 24. listopad, 2014, 2:33 pm

Tak jsem si to tady pročetla a dostala plno skvělých nápadů na dárky :)
Mužovi koupím taky nějaké knihy a nějaké doplňky, jako kravatu, ponožky a takové praktické, co potřebuje každý den, ale sám si to nekoupí - kupodivu ho vždy potěší, že dostane něco nového a nemusí si to kupovat sám :D
Jinak pro mě je většinou největší problém dárek pro tchána, je v důchodu, všechno má a co nemá, to si sám koupí :D Tak jsem přemýšlela co...je to takový kutil a jeho největší koníček je, že pořád něco vyrábí a opravuje. Tak jsme si s mužem říkali, že možná nějaké nářadí?...jenže ani jeden tomu moc nerozumíme, takže ještě bysme koupili něco blbě, však to znáte :cool: Pak jsem si ale všimla, že má nářadí v takové staré tašce, která se už skoro rozpadá, fakt letitá, stokrát zašíváná a cvaklo mě, proč mu nekoupit novou??! Aby to nemusel nosit přes rameno, chceme mu koupit batoh na nářadí (=je to lepší kvůli zádům). Zatím jsme vybrali něco takového, ale ještě brouzdáme na internetu a hledáme další možnosti

Obrázek
Mirka

Příspěvekod treperenda » 0, 24. listopad, 2014, 7:04 pm

člověče o batohu na nářadí jsem neslyšela, ale není to nepraktické? Mě přijdou lepší ty kufry, kde se dá všechno přehledně rozložit a zase sklapnout. Však takovou bednu nikdo netahá kilometr, aby musel myslet na záda. Anebo se mi líbí tan opasek na nářadí. za skvělý pokládám ten magnetický náramek na šroubky apod. Můj muž vždycky půl doby práce pracuje a ve zbytku hledá zapadlé šroubečky :mrgreen:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Janička » 0, 25. listopad, 2014, 6:49 am

Můj DH s sebou hodně tahá nářadí (opravy v jeho práci nebo práce v terénu daleko od domova a když něco upadne, tak si poradí). Za batoh by nebyl rád. Ta polorozpadlá kožená brašna je většinou "srdeční záležitost". Osobně bych to neriskovala a např. pokud nemá novou golu, koupila bych golu (pozor, aby měla praktický kufřík, s bytelným zavíráním). A nejlépe koupit takovou, jakou používá (ale už třeba nemá některé ořechy nebo se mu protáčí ráčna apod).
Janička

Příspěvekod Mirka » 0, 25. listopad, 2014, 9:37 am

No on ten batoh v podstatě funguje jako klasická brašna nebo kufr, akorát má ucha abyste si to mohli dát na záda a ne přes rameno. Každopádně ještě o tom popřemýšlím...docela by se mi líbilo, kdybychom sehnali právě tu klasickou koženou brašnu
Mirka

Příspěvekod aalka » 0, 25. listopad, 2014, 12:07 pm

DD kdyz bylo kolem 12 let, tak dostsla knizku Oksa Pollockova, kniha ma nekolik , myslim ze tri dily, a precetla ji jednim dechem.
aalka

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 27. listopad, 2014, 3:50 pm

Moc prosím o jakékoliv tipy pro 15 letého ;-)
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod jane » 0, 27. listopad, 2014, 4:27 pm

Nep.....pro 15 ti letého kupujeme pevný disk do pc
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy