Fotky naleštěných dřezů

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Fotky naleštěných dřezů

Příspěvekod Lída » 0, 14. únor, 2014, 12:16 pm

:grin: Prosím abyste to brali jako téma na odlehčení. Všem je jasné, že čistý dřez není vstupenka do ráje. Ale rozdíl v pocitu, jaký v kuchyni máme, určitě udělá, a my se celým tímhle systémem snažíme si tu dennodenní rutinu trochu oživit. FlyLady myslím stále radí, že dřezem se má při uklízení začít. Začít nebo končit, hlavně, že se bude blýskat :mrgreen: Říká taky, že když už ten dřez vyleštíme, máme ho udržovat suchý. Když jsem to četla poprvé, myslela jsem si něco o bláznech. Ale ono to jde i s malými dětmi. Protože, když je dřez čistý, stačí na jeho utření do sucha dvě vteřiny. A pokud máme dřez na kterém je vidět každá zaschlá kapka, rozdíl je veliký.

Jak říkám, berte to jako téma na odhlehčení :)

Zizi, zahlédla jsem v drbárně tvou fotku, budeš první? :D
Lída
Site Admin

Re: Fotky naleštěných dřezů

Příspěvekod virginia » 0, 14. únor, 2014, 12:35 pm

A já nemám foťák. :cry: :cry: :cry: :cry:
No, než mi někdo přjde s chytrým mobilem, aspoň budu mít čas to pořádně vydrhnout. :mrgreen:
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Příspěvekod Lucci » 0, 14. únor, 2014, 12:41 pm

Co fotak, ja nemam ten cisty drez. :blush2:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod virginia » 0, 14. únor, 2014, 12:43 pm

Co je horší? :scratch_ones_head:
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Příspěvekod dajdula » 0, 14. únor, 2014, 1:17 pm

Pro fotku vyčištěný dřez je nejhorší, ten mám já. Nevím co s gumovou lištou za linkou je černá a savo to nezvládne.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
dajdula

Příspěvekod virginia » 0, 14. únor, 2014, 1:58 pm

Dajdulo, mně na to pomohla nová kuchyně a v ní tmavá lišta s tmavěhnědou gumou.
Měli jsme nachlup to stejný ve staré kuchyni, i stejnou desku. Nešlo s tím nic udělat. :roll:
virginia

Příspěvekod Zizi » 0, 14. únor, 2014, 2:06 pm

Lído, Dajdula mě předběhla. Jsem v práci a tak musím myslet na jiné věci, než na dřez. :D Ale napravím to. Foto ze včerejška bych sem nemohla znovu dát, vždyť tam byly oškubané kytky a houbičky a kelímky. Včerejší foto se dalo prezentovat jako "běžně vypadající dřez v běžném dni a běžném tématu". Toto téma "fotky naleštěných dřezů" chápu jako téma výběrové, kam se můžou dávat fotky jen bezchybné. Až přijdu domů, napravím, vyfotím. Díkybohu naleštěný je, takže to bude rychlé. Kelímky odstraním, stejně jsem je tam jenom odkapávala po umytí, jelikož dnes do nich naseju semínka. :d_sunny:
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod dajdula » 0, 14. únor, 2014, 2:23 pm

Zizi - jestli jde o býběr tak to smažu a vložím, až budu mít novou kuchyni - takže nikdy. :?
dajdula

Příspěvekod Zizi » 0, 14. únor, 2014, 2:44 pm

Dajdulo, tvůj dřez na fotce vypadá jako výběrový, tak co si stěžuješ? :dontknow: Něco závadného na gumě foto vůbec nedokládá! Fotky jsou totiž milosrdnější, než oko. :lol:
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod virginia » 0, 14. únor, 2014, 2:50 pm

Doufám, že se objeví Aliba a poví, co tam má poškrábáno, jak psala. Mně se zdají ty nerezové dřezy nezničitelné. Ten náš nerez je starý 18 :shock: roků, už dvakrát jsme kuchyň předělávali, já mám třetí kuchyni :shock: a pokaždé jsem si tam nechala dát zpět nerezový dřez, přijde mi pěkný, nezdá se mi, že by ho šlo jen tak poškodit. Jedině ty gumy, ale v této kuchyni už čtyři roky ok.
virginia

Další

Zpět na Denní tipy