Chcete uzavřené diskuse?

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Chcete uzavřené diskuse?

Příspěvekod Lucci » 0, 13. únor, 2014, 7:51 am

Holky ja nevim. Mam domovskou zamcenou diskuzi jinde a v soucasnosti nas tam pise asi pet. :dontknow: Nikdo novy k nam samo neleze, pac se zname sedm let, "rodily jsme spolu".
Neumim si predstavit, kam bych jako chodila psat svoje bezne starosti a plky, co jsem kazdy den hazim. Kam bych posilala pisnicky? :dontknow: Do normalni drbarny? A do zamcene bych si sla postezovat na manzela a ukazat bordel v komore? Jako jo, asi by to slo... :scratch_ones_head:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod Zizi » 0, 13. únor, 2014, 10:16 am

Já stíhám akorát drbárnu...nikde jinde na jiných fórech, než PD nejsem. Tady se někdy podívám na jiná témata, ale fakt jenom někdy. A pak se tam málokdy vracím, takže pokud na mě někdo reaguje, tak o tom ani nevím, někdy mě to po nějaké době překvapí. Teď je pro mě nadlidský výkon vytrvale koukat na "Chcete uzavřené diskuse" a současně "Drbárna na tento týden".
Taky nevím, jak by fungovalo to s tím heslem. Znám jen z Chatu na Seznamu to, že kdo dřív příjde, udělá téma (místnost) a ten první je ten, kdo rozhoduje, zda tu místnost uzamkne a koho dovnitř pustí...
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod Marketa » 0, 13. únor, 2014, 10:28 am

Taky si přesně neumím představit jak by to fungovalo a podle čeho by se rozhodovalo kdo tam může a kdo ne :dontknow: Taky chodím jen sem a sotva stíhám, ale vyhovuje mi to tak.
Marketa

Příspěvekod fifina » 0, 13. únor, 2014, 12:04 pm

ja to mam tak jako Zizi-drbarna a taky nejsem nikde jinde nez tady...tady na PD je mi diskuze nejblizzi :give_rose:
fifina

Příspěvekod Malvína » 0, 13. únor, 2014, 1:58 pm

Lucci píše:Holky ja nevim. Mam domovskou zamcenou diskuzi jinde a v soucasnosti nas tam pise asi pet. :dontknow: Nikdo novy k nam samo neleze, pac se zname sedm let, "rodily jsme spolu".
Neumim si predstavit, kam bych jako chodila psat svoje bezne starosti a plky, co jsem kazdy den hazim. Kam bych posilala pisnicky? :dontknow: Do normalni drbarny? A do zamcene bych si sla postezovat na manzela a ukazat bordel v komore? Jako jo, asi by to slo... :scratch_ones_head:

Myslím, že pokud je diskuse uzamčená, musí ty lidi tam pojit jednak nějaký společný zájem (což splňujeme - mít domácnost v cajku a k tomu mít se ráda a žít pestrý život), a jednak že si tam sednou (což ve většině taky splňujem). Stejně narozené děti je trošku málo, - na nějakou dobu jo, ale postupně to většinou vyšumí, aspoň podle mých zkušeností.
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod Zizi » 0, 13. únor, 2014, 2:42 pm

Kde? Zas mi něco uniklo?
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod Lída » 0, 14. únor, 2014, 5:52 pm

Ano, o založení jedné jsem byla požádaná. Mohu jich udělat víc, pokud o to má někdo zájem. Asi bych to nechala na měsíc na zkoušku, a později můžete všechny říct, jestli je to změna k lepšímu, nebo k horšímu.
Lída
Site Admin

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 14. únor, 2014, 6:07 pm

aha, takže když o ní nevíme, nebyly jsme pozvané... :o
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Malvína » 0, 15. únor, 2014, 12:43 am

Mně se to v hlavě rozleželo - napadlo mě, že když vlastně sbíráme tipy pro efektní úklid, tak že se zamknout by možná nebyla ta pravá volba. :dontknow:
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod mint » 0, 15. únor, 2014, 9:25 pm

rozmarýnka píše:aha, takže když o ní nevíme, nebyly jsme pozvané... :o

rozmarýnko to spíš ty musíš požádat virginii jestli ti dá heslo...
"Je lepší zapálit svíčku, než proklínat temnotu." Konfucius
"Skoč, křídla roztáhneš cestou." Ray Bradbury

ObrázekObrázekObrázekObrázek
mint

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy