Chcete uzavřené diskuse?

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Chcete uzavřené diskuse?

Příspěvekod virginia » 0, 12. únor, 2014, 9:26 pm

katerffina píše:já právě ještě chci říct, že na Babinetu jsem registrovaná už dlouho, znám ho ještě dýl, ale když jsem poznala "luxus" uzavřené diskuze, na otevřenou už jsem neměla potřebu chodit...je to nebe a dudy

Žádnej strach, občas bude mít každej chuť jít ohromit osazenstvo tím, co dnes uklidil.

Co se mě týká, já na serveru, kde jsou uzavřené diskuze, i nadále navštěvuji veřejná témata, mám stále spoustu myšlenek, které prostě musím sdělit. :mrgreen:

Diny, jsi asi hodně poučená. Já v tom pořád nějakou katastrofu vidět nedokážu, ale asi je to jen proto, že to člověk neprožil.
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Příspěvekod Diny » 0, 12. únor, 2014, 9:31 pm

xxx
Naposledy upravil Diny dne 0, 12. únor, 2014, 9:41 pm, celkově upraveno 1
Diny

Příspěvekod katerffina » 0, 12. únor, 2014, 9:31 pm

Rozmarýnko, tam budeš pozvaná :) Já teda tenkrát normálně oslovila klíčnici a protože mne znala, tak mne bez problémů zařadila a to jsem ani nepatřila do jejich veřejného chlívečku :lol:

Diny, já s tím mám jen dobrou zkušenost. A na veřejnou chodily třeba zrovna nováčci...my méně, to je pravda, ale někdo dával s přehledem oboje, plus FB, plus Pejsky cz. :lol: ... Kdo jo a kdo ne...To si rozhodovala správkyně :dontknow: Kdo ne, ten si sice třeba zažádal, ale nebyl zařazen, nic složitého. Z toho, že by šlo fórum do kopru z toho bych strach neměla...Ženský melou a melou i kdyby kolem lítaly granáty..
katerffina

Příspěvekod treperenda » 0, 12. únor, 2014, 9:34 pm

To je taky pravda. Anebo aspoň kdyby drbárna byla výhradně pro registrované. Sice si moc nepomůžu se zveřejňováním fotek - 2000 účastníků je pro mě pořád hodně, ale zkuste si schválně zadat na googlu nějaké jméno odsud - Treperenda, Aliba, slepice, golfky a Aliba a hned vám hezky vyskočíme. Já si při každém psaní snažím být vědoma, že to může číst kdokoli, ale přeci jen jsme tu kámošky na život i podříznutí, tak člověk občas řekně něco víc než chce. co když si tchán přečte něco o slepicích, pak najde Treperendu, pak mu to celé dojde a přečte si , že Treperenda má tchána, který se občas chová jako hulvát? :o :o :o
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Diny » 0, 12. únor, 2014, 9:35 pm

xxx
Diny

Příspěvekod Diny » 0, 12. únor, 2014, 9:36 pm

xxx
Diny

Příspěvekod Diny » 0, 12. únor, 2014, 9:37 pm

A kolik že tu je právě návštěvníků, co je zajímá, co píšeme:))))
Diny

Příspěvekod virginia » 0, 12. únor, 2014, 9:38 pm

treperenda píše:To je taky pravda. Anebo aspoň kdyby drbárna byla výhradně pro registrované. Sice si moc nepomůžu se zveřejňováním fotek - 2000 účastníků je pro mě pořád hodně, ale zkuste si schválně zadat na googlu nějaké jméno odsud - Treperenda, Aliba, slepice, golfky a Aliba a hned vám hezky vyskočíme. Já si při každém psaní snažím být vědoma, že to může číst kdokoli, ale přeci jen jsme tu kámošky na život i podříznutí, tak člověk občas řekně něco víc než chce. co když si tchán přečte něco o slepicích, pak najde Treperendu, pak mu to celé dojde a přečte si , že Treperenda má tchána, který se občas chová jako hulvát? :o :o :o

Máš blbý jméno. Já se teď zadala a vidím tam Virginia na wikipedii, potom stát v USA, univerzita, Virginia Woolf, rozbor Mrs. Dalloway a já nikde. 8-)

Diny, to je strašidelné. :(
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Příspěvekod Diny » 0, 12. únor, 2014, 9:39 pm

xxx
Naposledy upravil Diny dne 0, 12. únor, 2014, 9:53 pm, celkově upraveno 1
Diny

Příspěvekod katerffina » 0, 12. únor, 2014, 9:53 pm

:P
Naposledy upravil katerffina dne 0, 12. únor, 2014, 10:28 pm, celkově upraveno 1
katerffina

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy