Chcete uzavřené diskuse?

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Chcete uzavřené diskuse?

Příspěvekod želva » 0, 16. únor, 2014, 11:17 am

Holky asi drbají tam i v původní otevřené diskuzi. Já jako nováček pro uzavřené diskuze nejsem, přijde mi to jako by před námi ostatními něco chtěly tajit - že by úhledně poskládané prádlo ve skříni a tak?? :mrgreen: Ale já nejsem žádný velký pisatel do diskuzí ale snažím se alespoň pravidelně číst - jsem ráda za cenné rady ohledně úklidu ale ráda se i zasměju a odreaguju. A teď mám strach aby se to nechechtalo jen v té uzamčené a my tady jen samý úklid :blum3:
želva

Příspěvekod rakave » 0, 16. únor, 2014, 3:12 pm

Já tady chodím hlavně číst rady týkající se domácnosti,úklidu,jídelníčku a pod.Proto doufám,že tyhle dizkuze zůstanou neuzamčené.
rakave

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 16. únor, 2014, 3:18 pm

želva: Taky mám takovou obavu. Ale je to takové, jaké jsme my. A tak se nebojím, že to bude nuda. A holky se snad objeví. Ten smajlík je boží. :blum3:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod treperenda » 0, 16. únor, 2014, 4:24 pm

želva píše:Holky asi drbají tam i v původní otevřené diskuzi. Já jako nováček pro uzavřené diskuze nejsem, přijde mi to jako by před námi ostatními něco chtěly tajit - že by úhledně poskládané prádlo ve skříni a tak?? :mrgreen: Ale já nejsem žádný velký pisatel do diskuzí ale snažím se alespoň pravidelně číst - jsem ráda za cenné rady ohledně úklidu ale ráda se i zasměju a odreaguju. A teď mám strach aby se to nechechtalo jen v té uzamčené a my tady jen samý úklid :blum3:

Želvi není to nic o tajení. O uzavřených skupinách se tu píše už dlouho a v podstatě na všech fórech fungují.
Nejde o to, že někdo potřebuje být uzamčený, aby si mohl v klídku drbat, proto všude po internetu vznikají soukromé zaheslované skupiny, do kterých se člověk nebojí napsat něco soukromého, co by veřejně nepsal. To samé platí o fotkách. Je to praktičktější a i rychlejší než posílání soukromých zpráv, které tu na fóru, jak jsem pochopila, létají víc než čile.
Sem může nakouknout kdokoli, kdo si ve vyhledávači naťuká slovo POJĎTE. A já nechci sdílet s kýmkoli cokoli. Za roky co tu jsme, vznikají přátelství třeba i v reálném světě, spousta se nás se zná osobně. A to co si plkám s kámoškou v obýváku u kafe, bych taky nevykřikovala na celé náměstí. A že si s někým dám doma kafe, není projev nepřátelství vůči lidem na náměstí. To ani náhodou. Jen jim třeba nepovídám, čím přesně mě naserinkal včera manžel a co mi řekla moje matka předevčírem a do jaké práce míním nastoupit pozítří.
A nic to nemění na faktu, že si dál ráda vyměním s paní Vomáčkovou recept na nedělní svíčkovou a paní Pochudlé se zeptám, kde vzala tolik disciplíny, aby zhubla 23 kilo!!! Diny jsi machr!!! :mrgreen:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 16. únor, 2014, 4:29 pm

Trep: Je mi to líto. Nemyslím si, že by teď drbárna byla nejlepší. Ani před vánocemi. Já ji měla ráda nejvíc, když tu byla Evulka a Drahuš, Ilaly. Sobecky přiznávám, že to bylo pro mě nejpřínosnější a nejvíce motivující. Připadám si teď blbě - vy jste schované, asi to tu taky čtete (jako mnoho jiných). No, to je život.
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod atevi » 0, 16. únor, 2014, 7:26 pm

Holky, já si myslím,že to vše moc řešíte. Nechte věci plynout a přirozeně vyvíjet ;)
atevi

Příspěvekod Zizi » 0, 17. únor, 2014, 1:57 pm

Můžu pár dotazů k uzavřeným diskuzím? Jen z naučně-technických důvodů: znám totiž jen uzamčené diskuze na chatu, kde si diskuzi zamkne ten, kdo si ji založil a koukám, že zde to bude asi jiné:
Kdo zakládá diskuzi? Kdo určí heslo? (to si myslím, že je Lída, ale potřebuji potvrdit, nebo vyvrátit) Zde to vypadá, že Lída založí, zahesluje, určí moderátora diskuze který ji o založení tématu požádal (zde Virgi) a kdo má zájem, tak se přes Virginii dozví heslo a může vstupovat do tématu.
Když Virginie nebude chtít, aby někdo, kdo se jí nelíbí, byl v té diskuzi, tak mu napíše sorry, ale tebe nechci - potud to chápu.
Ale co když pak někdo, kdo zná heslo, se moderátorovi diskuze znelíbí v průběhu diskuze, musí se vyměnit heslo, ne? Aby tam už nemohl přijít. Nebo dá Virgi ban navždy? Kdo tu změnu hesla udělá? A příspěvky v uzamčených diskuzích se nemažou? mažou? :?: :?: Kdo maže, pokud se mažou? Já jen, že kdybych náhodou chtěla uzavřenou diskuzi, abych s každou hloupostí nemusela potom otravovat Lídu. A taky se dám ráda poučit, jak to běží tady na phpBB :D
........
Zizi

Příspěvekod virginia » 0, 17. únor, 2014, 5:39 pm

Zizi, bylo to následovně, požádala jsem o diskuzi, dostala heslo, které jsem poslala těm, se kterými jsme se domluvily a konec. Jako zakladatelka jsem uvedená jen pod názvem diskuze, pro případný kontakt. Nemám tam o nic větší práva než ostatní členové, že bych jako někoho organizovala, vyhazovala atp. Je nás tam pár a každá má naprosto stejnou pozici - rozhodně, co se týká těch technických věcí, někdo, jako správce, tam není, že by snad ten, kdo požádal o založení, mohl rozdávat bany atp.

Předpokládám, že změna hesla by měla být možná, ale nevím.
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Příspěvekod treperenda » 0, 17. únor, 2014, 7:25 pm

No to mě taky napadlo, jak je to se sdílením hesla. Na druhou stranu, asi by byl každý sám proti sobě ,aby si prozrazoval hesla . A ještě předpokládám, že se sejde parta lidí, kteří si navzájem věří a nemají potřebu dělat si naschvály.
Právo veta od zakladatele skupiny asi nejvíc záleží na panovačnosti vůdce :mrgreen:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod virginia » 0, 17. únor, 2014, 7:39 pm

A protože jsem panovačná velmi, musí mít Treperenda v podpisu, že jsem nejlepší, jinak s ní nekamarádím.
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy