archiv - zvyk na leden - péče o sebe, autopilot

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

archiv - zvyk na leden - péče o sebe, autopilot

Příspěvekod Lída » 0, 6. leden, 2014, 8:59 am

:) čím byste chtěli začít nový rok? Podělte se o své tipy :)

EDIT:
myslím, že bude nejlepší, když si každý najde to, do čeho má největší chuť a o čem si myslí, že by mu to nejvíce pomohlo - třeba jen psychicky :) Přidávejte své tipy, určitě budou inspirací pro ostatní :)
Lída
Site Admin

Re: aktuálně - zvyk na leden

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 6. leden, 2014, 9:24 am

Já bych toho měla : dostatek spánku, hodně pít, nerozčilovat se, jídelníček...ale třeba někdo přijde s něčím originálním. Flylady má zářící dřez, ale to mě neoslovuje. ;)

Lído, hodně mě motivovalo vyhazování, protože tam byly denní tipy. Moc díky za toto forum.
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod rakave » 0, 6. leden, 2014, 9:33 am

Já bych byla pro pitný režim a odlehčit jídelníček.Po vánocích se to hodí :D
rakave

Příspěvekod Diny » 0, 6. leden, 2014, 9:39 am

Ahoj Lído :)

Vrátila jsem se z ranní půlhodinové procházky s jedním ze psů (druhý málem steskem mezitím zešílel, budu muset chodit asi s oběma, což je 50 kilo táhnoucí živé váhy, venku mimo zahradu absolutně nerespektující jakékoliv pokyny a požadavky), snídám zdravý bílý jogurt s ovocem - plus si zapisuju pití - takže za mě: Já se do toho obouvám po stostisící na zdravo, hodně pít, hýbat se, zdravě jíst a vařit pro rodinu. Vím, že to trvá tak 14 dní, než se mi přestane stýskat po nezdravém, takže u mě (nás) je zvyk na leden asi jasný, prostě se zase "přepnout".

Plus ty další desítky plánů, uvidíme, co z toho vydrží do února ;)

Díky ti za toto místo :)
Diny

Příspěvekod Aliba » 0, 6. leden, 2014, 11:14 am

Tak asi jako holky, dát se do pohody, což znamená, pořadně se stravovat a hýbat a pít.
Pak teda vyhzování, už to začínám připravovat.
Bejt víc v pohodě.
No a spousty jiných planu. Vím, že díky tobě a tomuhle fóru, něco z toho určo bude.
Aliba

Příspěvekod Marketa » 0, 6. leden, 2014, 1:28 pm

Krásný den,
nějaký detox po vánocích se hodí, určitě. Já bych navíc ráda oprášila autopilota, mám spoustu tipů tady z PD na různých místech a chci si to uspořádat na jedno místo.
I já Ti chci moc poděkovat, Liduško :give_rose:
Marketa

Příspěvekod mint » 0, 6. leden, 2014, 2:17 pm

Já bych v novém roce ráda pokračovala v pití a pohybu, chtěla bych začít jíst víc ovoce a zeleniny, to flákám, víc pracovat s diářem, naučit se víc a víc jazyků (tedy z němčiny dodělat aspoň B1 a z angličtiny FCE a když náhodou zbyde čas či na zpestření, tak se věnovat i španělštině a japonštině), důsledněji eliminovat tvorbu povalečů, naučit číču nechat se vyčesávat na bříšku, naučit se někdy odpočívat a více o sebe pečovat a konečně najít tu práci.
"Je lepší zapálit svíčku, než proklínat temnotu." Konfucius
"Skoč, křídla roztáhneš cestou." Ray Bradbury

ObrázekObrázekObrázekObrázek
mint

Příspěvekod JanaD » 0, 6. leden, 2014, 2:22 pm

mint, dobrý nápad, my co jsme o adventu úspěšně začaly pít tu jednu sklenku vína tu jednu štamprličku becherovky, bychom v tom mohly pokračovat :laughingneqw:
Jinak já se přizpůsobím většině, na vyhazování tu budu mít určitě pár adeptů, pití (vody) bych potřebovala zlepšit jak u mě tak u kluků, jídelníček by se taky hodil, rutiny mám zaběhnuté, tak možná už jen víc péče rodině :give_heart:
JanaD

Příspěvekod mint » 0, 6. leden, 2014, 2:29 pm

JanaD: vlastně hele v tom pití alkoholu taky... už jsem kolik let neměla skleničku ničeho a v prosinci jsme vyrazili s DF na koncrt, dala jsem si pár Cuba Libre, vyskákala pár tuků a bylo to moc fajn! Takže za mě pití i pití :good:
"Je lepší zapálit svíčku, než proklínat temnotu." Konfucius
"Skoč, křídla roztáhneš cestou." Ray Bradbury

ObrázekObrázekObrázekObrázek
mint

Příspěvekod Lenka » 0, 6. leden, 2014, 5:36 pm

Hezký den,
tak první měsíce bych ráda věnovala vytvoření jídelníčku (abych ho na jaře už upgradovala o sezónní vaření, pečení kváskového chleba apod. - takové moje kulinářské sny :)) , pravidelnému pohybu (procházky mi momentálně vyhovují nejvíc, člověk u toho vyvětrá a odpočine hlavu a cítí takové to "sepětí s okolím" :) ), a taky chci hodně číst (čtení mám spojené s tmou, a té je stále ještě dost, a taky než přijdou jarní kytičky, to už pak místo čtení bude :smiley-chores006:
Vyhazování nechávám na jaro, to je na mě v tom zimním spánku už moc dynamické :mrgreen:
Lenka

Další

Zpět na Denní tipy