archiv - předvánoční tipy

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: aktuálně - předvánoční tipy

Příspěvekod Diny » 0, 5. listopad, 2013, 3:06 pm

Já se moc omlouvám, asi jsem to všechno měla psát do Vánoc 2013 :dash1: Moc jsem se v tom členění nevyznala...
Diny

Příspěvekod jane » 0, 5. listopad, 2013, 11:49 pm

Diny píše:
jane píše:Diny, ty vence jsou fakt krasne.Kde se daji objednat?

Tu: naikyna@seznam.cz, tel 605742850 :)

Diny dik , omrknu fo :thank_you:
Co nemáš, nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Lída » 0, 6. listopad, 2013, 9:03 am

Diny píše:Já se moc omlouvám, asi jsem to všechno měla psát do Vánoc 2013 :dash1: Moc jsem se v tom členění nevyznala...

Diny to je dobrý. Já zase ještě nepostřehla, že je tu téma Vánoce 2013 :mrgreen:

tip č. 3: chceme letos nějaké dárky vyrábět? Nebo dělat vlastní adventní kalendář? Objednávat dárky, které se teprve budou vyrábět? Objednávat cukroví? Poznamenáme si, kdy nejpozději s tím musíme začít, aby se vše dalo stihnout.
Lída
Site Admin

Příspěvekod Jindris » 0, 6. listopad, 2013, 10:42 am

Ahoj všem uklízejícím, zdobícím a pečícím nezmarkám :smiley-chores016: :smiley-chores047: :s9989: :s1620: :s6834: :s2062: :s1322: :dance:
Kdosi z Vás(kdo to byl :blink: ?) v jednom chlívku PD umístil tip na přeposílání pohledů :) přes Boží Dar. Pak se zase někdo zajímal o adresu. Tak pokud to ještě nevíte, je to :) úplně jednoduché: Vánoční Pošta, 362 62 Boží Dar.
:derisive: Nezapomeňte do obálky s výše uvedenou adresou vložit ofrankované vánoční pohledy s adresou toho, komu to chcete poslat a s dostatečným předstihem - tipla bych si tak asi na Mikuláše. Nejpozdějc :twisted:
Jindris

Příspěvekod Aliba » 0, 6. listopad, 2013, 10:53 am

Holky, letos prvně, dračice pošlou dopis Ježíškovi - máme formulář z pošty Český Ježíšek odepisuje dětem.
Odesláno musí bejt nejpozději do 5. prosince.
Moc se těším, jak budou dračice koukat, že jim Ježíšek odepíše.
A taky je na Božím Daru - Ježíškova cesta - má to 13 zastávek , kde jsou domečky s výzdobou postaviček z Ježíškova světa, jsou tam i úkoly a když si v Infocentru na Božím daru vyzvednete Ježískův zápisníček a pak ho odevzdáte se s plněníma úkolama, tak dostanou dětičky odměnu. A funguje to i v létě.
Aliba

Příspěvekod Lenka » 0, 6. listopad, 2013, 11:01 am

Pohledy s vánočním razítkem z Božího daru http://www.bozi-dar.eu/cz/jeziskova-cesta
razítka z minulých roků http://www.krusnohorci.net/zpravy/252-jeziskova-posta
Dřív to razítkovala jenom místní pošta, pak uzavřela smlouvu se samosprávou a razítkuje i Infocentrum, takže stíhají. Loni jsem tam posílala pohledy až v půlce prosince a došly do Vánoc.
Koukám, že mají i výletní Ježíškovu cestu :) http://www.jeziskovacesta.cz/
Lenka

Příspěvekod virginia » 0, 6. listopad, 2013, 11:04 am

Holky, pišme si o Vánocích v tématu Vánoce 2013 prosím. Ať to tu zůstane nezaplevelený a jsou ty tipy od Lídy přehledné, kdo to tu má pak hledat. :)
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Příspěvekod Lída » 0, 7. listopad, 2013, 8:56 am

přesunula jsem Vánoce 2013 na stejné místo, jako jsou týdenní drbárny
viewtopic.php?f=2&t=2095

komentáře ke konkrétním tipům klidně pište sem, zpětná vazba je dobrá :)

tip č. 4: vánoční menu a cukroví. Chceme letos vyzkoušet něco nového? Potřebujeme od někoho vyžebrat recept? :) Chceme projít kuchařky a časopisy a něco najít?
Lída
Site Admin

Příspěvekod Čola » 0, 7. listopad, 2013, 1:50 pm

Dík za adresu na Boží dar. Dobrý tip pro mě, jak ozvláštnit posílání vánočních pohledů. Mohla bych upotřebit zásoby klasických a rozeslat. V posledních letech jsme spíš přání k Vánocům vyráběli. A dost často až PF k Novému roku. Rozdávané někdy i až v únoru. :mrgreen:

Lída mi svým dnešním tipem připomněla, že potřebuju vyžebrat od babičky recept na pařížské rohlíčky. Zatím jsem cukroví plněné krémem (kromě išlských dortíků, ty miluju) nedělala, tak mám respekt. Ale ráda bych je letos zkusila.
Čola

Příspěvekod Lída » 0, 10. listopad, 2013, 11:21 pm

ahoj, omlouvám se, byla jsem nemocná.

Nechtěl by někdo převzít předvánoční tipy? U nás jsme se postupně dopracovali k tomu, že Vánoce jsou tak jednoduché, že mi stačí dva týdny před Štědrým dnem, a teď mám hrozný problém se do předvánočních příprav vžít :roll:

Nechtěl by někdo?
Tady dole jsou pro inspiraci témata z minulých let
viewforum.php?f=2

díky :give_rose: Asi bych Vás těžko nakazila nadšením, když žádné zatím necítím :oops:
Lída
Site Admin

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy