archiv - VÁNOCE 2013 drbárna a tipy

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

archiv - VÁNOCE 2013 drbárna a tipy

Příspěvekod JanaD » 0, 8. říjen, 2013, 6:27 pm

Zakládám tento chlívek, abychom si mohly navzájem dávat tipy na dárky :winkextra:
Naposledy upravil JanaD dne 0, 8. říjen, 2013, 6:29 pm, celkově upraveno 1
JanaD

Re: VÁNOCE 2013

Příspěvekod JanaD » 0, 8. říjen, 2013, 6:28 pm

termofor od Desire
JanaD

Příspěvekod JanaD » 0, 8. říjen, 2013, 6:28 pm

čokoláda od Markety
JanaD

Příspěvekod treperenda » 0, 8. říjen, 2013, 7:28 pm

a nahřívací ovečky od Treperendiny úža sně šikovné kamarádky - chlubím se s ní, kde můžu :mrgreen: http://img.flercdn.net/products/1/9/199 ... erwy-b.jpg
Najdete na Cingrlata. blogspot, nebo na Fleru. Nejde mi vložit odkaz.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Aliba » 0, 8. říjen, 2013, 8:13 pm

treperenda píše:a nahřívací ovečky od Treperendiny úža sně šikovné kamarádky - chlubím se s ní, kde můžu :mrgreen: http://img.flercdn.net/products/1/9/199 ... erwy-b.jpg
Najdete na Cingrlata. blogspot, nebo na Fleru. Nejde mi vložit odkaz.

http://www.fler.cz/zbozi/nahrivaci-ovec ... ka-4297646
Ta je krásná, hned bych ji brala pro sebe - trpím na ledové - super ledové nohy.
Aliba

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 8. říjen, 2013, 9:02 pm

JaniD,
pak že není telepatie. Právě jsem šla založit podobné téma - tipy na vánoční dárky. :lol:
Už na to myslím 2 dny, Vánoce se kvapem blíží a s tou naší rodinkou je dárků požehnaně.
takže moje tipy:
15-leté cácoře jsem objednala k svátku Ladybox (byla nadšená, tak snad až dorazí, bude nadšení pokračovat)
odtud mám pro sebe dvě úžasné kabelky - bokovku a parádnici, můžu jen doporučit http://www.lookrecia.cz/
Naopak bych přivítala tip pro 11 měs berušku (to jí bude v době Vánoc) - trošku problém je, že dost věcí má po 3 ségře. Klíďo bychom jí trošku ošidili, rozum z toho mít nebude. Ale právě kvůli té 3leté nechci nedat nic - aby jí to nebylo divné a nevymýšlela, proč to Ježíšek udělal. Ráda bych něco užitečného. Máte někdo zkušenost s takovým tím bazénkem s míčky?
díky
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod treperenda » 0, 8. říjen, 2013, 9:16 pm

míčky jsou super, máme doma a za tři roky jsme je už pětkrát vytáhli :mrgreen: Brzo vás omrzí brodit se doma milionem balonků. A nikdy jich nebude dost, aby to nasimulovalo skutečný kuličkový bazén z hracího centra. Já bych zkusila Duplo, knížečku, my jsme kupovali prckovi loni ze stejných důvodů jako vy takový ten modrý vozíček z Ikea. Jídlo a knihy potěší v každém věku :o)) Barvičky - prstové, pastelky, kosmetika - cokoli z toho se dá považovat za dárek pro mrně, doma nepřibude zbytečný krám a využijí ho i starší děti :mrgreen:

Alibo díky za net service :mrgreen: :mrgreen:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 8. říjen, 2013, 9:32 pm

Treperendo dík ;-) nějak podobně to dopadne... Duplo už máme - v to jede ta větší ve velkém
aktuálně máme k narozkám nový domeček a vláček - obojí můžu doporučit
knížek máme spoustu, ale je fakt, že leporela po starší už v dost dezolátním stavu - tak obnovíme.
A na míčky tedy kašlu - chtěla jsem je dát do ohrádky - takové té se síťovanými stranami. Nejhorší je, že musím ještě vymýšlet tipy pro příbuzné - co pro ty naše cácory.
Jinak mamče budu asi háčkovat nárčník
a starší dostala tohle už k narozkám - tahá jí teď všude, dneska udělala hysterickou scénu před barákem, že jsme jí zapomněly doma :roll:
Naposledy upravil nepořádnicenepořádná dne 0, 25. říjen, 2013, 7:49 pm, celkově upraveno 2
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod Marmulka » 0, 8. říjen, 2013, 9:45 pm

Ahoj,
já přidám tip na dárkový poukaz na http://www.mixit.cz. Dostali jsme, i sami s úspěchem darovali.
Pro 11měsíční cácorku kromě dupla a knížek, doporučím pěnové puzzle, kočárek golfky, dřevěné kostky, jednoduché hudební nástroje.
M.
Martina + Ela 9/08 + Linda 1/12
Projekt 365
Marmulka

Příspěvekod Malvína » 0, 8. říjen, 2013, 10:19 pm

Pro 11 měsíční holčičku (máme stejně starou! taky jí bude o Vánocích 11 měs.) třeba cédéčko s říkadlama nebo písničkama pro děti. Nebo i něco na oblečení. Nebo něco skládacího - kostky, dobré jsou kruhy sládající se na sebe na tyč od největšího po nejmenší. Nebo má u nás úspěch něco na zavěšení na zeď - fosforující hvězdičky nebo hrací natahovací něco, co zahraje ukolébavku.
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Další

Zpět na Denní tipy