archiv - zvyk na duben - hotspoty

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: aktuálně - zvyk na duben - hotspoty

Příspěvekod mint » 0, 3. duben, 2013, 10:38 am

treperenda píše:Já kdybych měla dát všude místo HS kytku, tak můžu rovnou žít v botanické zahradě
+ :mrgreen:

No a nebylo by to krásný? :mocking: I když je fakt, že DF v pohodě zvládá pokládat bordel i vedle kytky a vůbec mu to nečiní žádný psychický násilí :mocking:

Jo a ještě jedna rada... já měla stále hotspot třeba na komodě u televize, tak jsem na ty věci který komoda přitahuje udělala trochu místa hned v prvním šuplíku. Na jiné komodějsem dala dovnitř košíček a když se zaplní tak to roznosím kam to patří. Aspoň to nestraší venku. Ono některý věci co se vytáhnou jednou za rok se mi teda nechce pak hned uklízet, tak je roztřídím až je toho trochu víc, ale schovaný. A teď už to není takový problém se překecat místo na komodu dát do šuplíku... to je skoro jako na myčku/do myčky... časem to možná pochopí i DF :mocking:
"Je lepší zapálit svíčku, než proklínat temnotu." Konfucius
"Skoč, křídla roztáhneš cestou." Ray Bradbury

ObrázekObrázekObrázekObrázek
mint

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 3. duben, 2013, 10:47 pm

Zaměřila jsem se na hotspot na botníku (do večera jsem to musela třikrát uklízet - tedy popohnat děti, aby si pověsily bundy). Taky jsem zlikvidovala ohnisko bince na kuchyňské lince. Je víc místa k práci. Dala jsem tam vždy sušit utěrku, aby to nevypadalo tak prázdně (a někdo tam hned něco nepoložil ;) ).
Nejvíc odkládám hotspoty z dětských věcí (výkresy, sešitky, hračky, oblečení).
Jo, a pokud převládá měkké složení, kocour si toho lehne úplně s klidem. A holky, aby to neměly plné chlupů, jdou rychle uklízet.
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 16. leden, 2014, 8:51 am

nepořádnicenepořádná píše:
ale co na opěradlo gauče??? :roll:

TAK UŽ MAM TIP :lol:
stačí jedno obcházející téměř roční dítě, co všechno z gauče stáhne na zem a v pokud to zvedáte během 20 min po 15té, tak to po 16 radši uklidíte na své místo :mocking:
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Re: archiv - zvyk na duben - hotspoty

Příspěvekod martinaaa » 0, 16. leden, 2014, 8:59 am

:D
martinaaa

Re: archiv - zvyk na duben - hotspoty

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 16. leden, 2014, 12:18 pm

a ještě jeden praktický tip v principu dost podobný tomu předchozímu - Jak mít uklizený stůl? no stačí 4x denně cvičit rehabilitační cvičení s dítětem... jen to má trochu háček, když Vám cvičení zruší, pomalu se začíná hotspot tvořit znovu, jen v menší míře :winkextra:
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Předchozí

Zpět na Denní tipy