archiv - zvyk na únor- neodkládáme!

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Aktuálně - zvyk na únor- neodkládáme!

Příspěvekod Lída » 0, 8. únor, 2012, 8:39 am

taaaak :lol: Dneska máme navíc antiodkládací den, co dneska budeme vyřizovat? :blush2:
Lída
Site Admin

Příspěvekod jita74 » 0, 9. únor, 2012, 10:46 am

jdu dnes připravit daňové přiznání... čím dřív ho podám, tím dřív přijdou peníze :beg: (FU mám 60 dní na vrácení přeplatku - nejdříve však 1.4., takže když podáte DP v únoru tak přeplatky budou už v dubnu :bye2: )
jita74

Příspěvekod Marketa » 0, 9. únor, 2012, 1:40 pm

Tak se mi už dvakrát zdálo, že se mi vymazaly fotky z naťase, tak jsem si opatřila paměťovou kartu či jak se to jmenuje a zazálohovala je, teď je třídím a rovnám do složek (měla jsem je uložené jen podle datumu). Ale asi mě na to únor stačit nebude, fotím denně a co je malej na světě - to ještě netřídila :oops: , chudáček, ještě nemá vyvolanou jedinou fotečku, tak díky za nakopnutí.
Marketa

Příspěvekod Lída » 0, 10. únor, 2012, 9:12 am

jito74, ale nám 60 dní na zaplacení nedoplatku nedají, že?

Markéto :wavemulticolor: Stanov si třeba půl hodiny, kterou tomu pravidelně věnuješ, postupně to zvládneš a neotráví tě to :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod jita74 » 0, 10. únor, 2012, 9:15 am

Lído - no u nedoplatku je samořejmě lepší počkat co nejdéle :-)
jita74

Příspěvekod buldozer » 0, 10. únor, 2012, 10:14 am

Tak jsem uklidila manželův bordel (pardon za to slovo,ale jinak se to nedá nazvat) na mikrovlnce, to samé provedu na psí boudě, to co jsem nevyházela dnes roztřídím a teleportuju na místo :)
buldozer

Příspěvekod Magdaléna » 0, 11. únor, 2012, 9:49 pm

taky tak nějak odkládám téměř všechno :oops: u některých věcí mě omlouvá, že se asi za dva až tři měsíce budeme stěhovat, tak to se odložit nedá... ale husí kůži z toho mám už teď... :roll:
Magdaléna

Příspěvekod lucijena » 0, 15. únor, 2012, 5:03 pm

tak já hlásím, že v rámci antiodkládání jsem konečně došla do pojišťovny změnit penzijní připojištění. Mám ho založené už z roku 1998, asi 6 let jsem sem tam něco zaplatila. Pak jsem se stěhovala, fond převzala jiná pojiš´tovna a já se na to už vykašlala a neřešila.
Teď je možnost do konce února, převést tuto pojistku k jiné pojišťovně, tak jsem se konečně po 8mi letech :shock: :oops: :oops: dopracovala k tomu, že jsem tam došla :-)
lucijena

Re: archiv - zvyk na únor- neodkládáme!

Příspěvekod Marketa » 0, 22. květen, 2012, 8:15 pm

Fotečky už mám utříděné a zvykla jsem si každou středu zálohovat a každý pátek stahuju z foťáku a hned třídím :s9914: .
Ale zase se mi tu hromadí vyvolané fotografie, nemáte někdo, prosím tip, jak vkusně, zajímavě ukládat fotky?Mimo do albumu, myslím. Napadlo mě do euroobalů a do pořadače, na který bych ušila látkový obal, japak to děláte vy?Předem díky.
Marketa

Předchozí

Zpět na Denní tipy