archiv - zvyk na červenec - randíme

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: AKTUÁLNĚ - zvyk na červenec - randíme

Příspěvekod Milik » 0, 1. červenec, 2011, 2:21 pm

Tak mi máme společná jídla hlavně o víkendu, přes týden, je manžel v práci, tak maximálně věčeře..ale také dodržujeme popracovní :s3249: někdy sami dva, někdy musíme zavítat vedle k rodičům... :? a tam je to někdy fajn, někdy ne...a přes léto bych si ráda vyšla s manželem a kočárkem do hospůdky na zahrádku,..to zatím, když je pěkné počasí,tak dodržujeme a nebo jen tak sedíme venku na terase..
Milik

Příspěvekod RomanaK » 0, 1. červenec, 2011, 11:05 pm

Mishaczek píše:randíme každý večer když uložíme děti spát. už je to takový rituál :give_rose:

:good: :good: :good:

Tak u nás je to jak kdy :) Ale celkově musím říci, že od narození Samíka...druhé líbánky :P . Nemáme problém s hlídáním, takže sem tam někam vyrazíme :) Máme rádi společné chvilky s přáteli a dětičkama, ale kolikrát když mrňata usnou,jen zalehneme k dobrému filmu a čučíme na TV. Teď máme v plánu turbo a taky snad už se dostaneme někam do města. Problém ale vidím v tom, že si tam budu připadat jako důchodce a že vlastně ani nebudeme vědět kam jít. Moc fajn je také kino, jen kdyby nestálo ranec :shock: .

No a od té doby, co je PC v kuchyni , tak máme společný skoro každý večer. i když třebas jeden do něj čučí, povídáme si atd...a já dokonce chodím spát s uklizenou kuchyní :)

Jinak samo obědy večeře, pokud to jde společně u stolu, to samé snídaně. Jen když chci ještě spát dovolíme prckovi snídani do pokojíčka. Ale páteční večery zavedu, protože společných chvilek není nikdy dost :cool: :cool: :cool:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod miciqx » 0, 3. červenec, 2011, 6:06 pm

holky, tak to tak vypadá, že my jsme se akorát prorandili k plánování svatby :D
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod Milik » 0, 3. červenec, 2011, 7:49 pm

No tak mi dnes randíme tak, že máme přes noc tady synovce a zmatek je zde všude i přes našeho 3měsíčního synka, že jsem úplně zapomněla na to, že dnes máme 2 roky výročí svatby..kdyby mi to manžel nepřipomněl, tak ani nevím.. a pak že jsou jenom chlapy na to hrozní... :oops: tak snad si to vynahradíme někdy jindy.... :blush2:
Milik

Příspěvekod Malvína » 0, 5. červenec, 2011, 6:48 pm

miciqx píše:holky, tak to tak vypadá, že my jsme se akorát prorandili k plánování svatby :D

Mici, tak to moc gratuluju!!! Ať všecko vychází! :thank_you:
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod miciqx » 0, 7. červenec, 2011, 11:23 am

malvi, díky, ono to dokonce vypadá, že toho vyranděnýho bude víc... teď se jen modlim, aby to konečně byla pravda.. po osmi letech zkoušení... :mocking:
miciqx

Příspěvekod adriana119 » 0, 7. červenec, 2011, 11:27 am

miciqx píše:malvi, díky, ono to dokonce vypadá, že toho vyranděnýho bude víc... teď se jen modlim, aby to konečně byla pravda.. po osmi letech zkoušení... :mocking:

Gratulujem :give_rose:
Nech všetko čo najlepšie a najkrajšie dopadne :stork-girl: :stork-boy: :derisive:
adriana119

Příspěvekod Malvína » 0, 11. červenec, 2011, 12:17 pm

No teda Mici! Tak držím palce a dej vědět... :good:
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod miciqx » 0, 13. červenec, 2011, 3:17 pm

holky, díky.. právě jsem se vrátila od doktora.. myslela jsem si, že jsem ve 3 tt - pan doktor mi vysvětlil, že už je to 14tt... trochu nás překvapil :)
miciqx

Příspěvekod Lucianna7 » 0, 13. červenec, 2011, 4:02 pm

miciqx píše:holky, díky.. právě jsem se vrátila od doktora.. myslela jsem si, že jsem ve 3 tt - pan doktor mi vysvětlil, že už je to 14tt... trochu nás překvapil :)

tak to gratuluju, hezky to tvoje tělo před tebou utajilo. Za chvíli bude mimi kopat. Jestli jsi v pohodě a není ti špatně, tak si to pořádně užívej, je to úžasné období
Lucianna7

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy