Zvyk na srpen - relaxujeme!

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na srpen - relaxujeme!

Příspěvekod Kriska » 0, 5. srpen, 2018, 9:24 am

jupijaaa
takovy dovoleny taky nemam rada a proto na ne nejezdim... jednou sem byla u more na 3 dny, nocni prejezd, 3 dny more, nocni prejezd a jeste sem celou nedeli byla doma. Tak mi to celkem vyhovovalo.
Ono nekomu takovej typ dovolene vyhovuje, proto tak jezdi, pokud tobe ne, zkuste neco jinyho, co by se ti libilo. Nekdo treba o dovolene nejezdi nikam a porada jednodenni vylety autem treba do okoli na hrady, zamky, do zoo...

ja zas jezdim na turisticky zajezdy s cestovkou, pro me to je je relax paradni - sama bych se do hor bala, s cestovkou tam sou i podobne smyslejici lidi, pruvodce... vzdycky si na vyletech v horach paradne odpocinu :)

Vcera sem byla po letech na koupalisti - musim rict, ze teda paradni relax, stridali sme se u veci (byli sme 3) a chodili na stridacku na bazen, pak sme si skocili na venkovni zahradku jeste na veceri, byla to skvela pohodicka a relax :)

jen teda - dost me prekvapilo, ze tri mlady maminky asi metr ode me si zapalily vsechny tri cigaro, takze me vyhnali z deky, jedna vec je ten smrad a druha vec, ze jako astmatika me to fakt dusi ten kour... a kolem nich pobihali malinky deti... Jakoze fakt hrozna bezohlednost hulit takhle metr od nekoho, kdo tam odpociva... to neni jako kdyz huli na chodniku a ty ho muzes obejit...
Kriska

Příspěvekod Zizi » 0, 5. srpen, 2018, 11:24 am

Nehledě na to, že vsadím boty, že na koupalištích je dle zákona kouření zakázáno. Nebo není??? Abych měla co obout!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To jediné, co máme, je TEĎ
Zizi

Příspěvekod Kriska » 0, 5. srpen, 2018, 2:20 pm

píšou, že je to dle koupaliště, takže asi máš v čem chodit:D

nicméně já bych to teda zakázala plošně na těhle prostorách, kde nemáš kam utéct :D
Kriska

Příspěvekod Lucci » 0, 5. srpen, 2018, 3:28 pm

Jééé to je bezva zvyk, relax každý den. :s11651:
Dneska mám splněno, sice peru, suším, skládám, ale jinak se válím na gauči. :beach:
Kdo mlčí, nemusí vždy souhlasit. Možná jen nemá chuť diskutovat s idioty.
Lucci

Příspěvekod Tlapka » 0, 6. srpen, 2018, 8:54 am

Ja relaxuju u caje. Pokud si to muzu dovolit, tak snidam hodinu. Libi se mi pomaly rozjezd dne. Teda priprava snidane mi trva min 20 nez prichystam vsechen porcelan :D
Takze jsem ranni preliznuti koupelny presunula k dennimu pruletu domacnosti :D

Jupi, ono se taky nema jezdit na dovolenou, pokud nejses v psychicke pohode. Nam taky takhle "poradili" a priznavam, ze to byla hruza.... myslenky vypinam poslechem knizek, mam to pusteny i u krmeni slepic :D a skvele mi ro funguje na usinani.
Tlapka

Příspěvekod Janička » 0, 9. srpen, 2018, 9:55 pm

jupijaaa píše:Holky já bych to tak chtěla umět- relaxovat, ale moje hlava tak nějak neumí vypustit myšlenky, které tam být nemají a mnohdy jsou zbytečné....prostě neumím si odpočinout no.......Ale relaxace-to bych fakt chtěla umět....máte někdo radu jak na to? :beach: :beach: :beach:

Najde se mezi námi někdo, kdo relaxovat neuměl, ale naučil se to a podělí se? :give_rose:

Vyzkoušela jsem plno doporučených technik. Meditace a soustředění se na svůj dech mě spíš deprimuje než uvolňuje. Jsem z toho celá v křeči a těším se, až bude konec. Jasně, že to dělám nějak špatně, ale podobně to mám i s jógou. Neumím se uvolnit, neumím dýchat. :mrgreen: Jediné, co u mě trochu funguje, je pravidelný rituál, kdy si uvařím čaj, sednu si pohodlně někam, kde je klid a luštím křížovku. Možná by šly i protistresové omalovánky :mrgreen: . Skvělý relax je plavání, ale na to si najdu čas tak 3x za rok.
Janička

Příspěvekod jane » 0, 10. srpen, 2018, 11:19 am

Taky neumím moc relaxovat :blush2:
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Předchozí

Zpět na Denní tipy