Zvyk na leden - pečujeme o sebe

Každý všední den tu najdete jeden tip na uklízení. Když si představíte, že tisíc jiných žen dneska uklízí ve skříni v předsíni, možná se dáte zlákat ;-)

Tip pro nováčky: tady začněte, když chcete akci bez teorie :)

Re: Zvyk na leden - pečujeme o sebe

Příspěvekod Tlapka » 0, 12. leden, 2018, 11:32 am

Ja snidam, protoze musim. Musim dodrzovat hlavni jidla, jen svaciny muzu vynechat, takze snidam. V posledni dobe jsem si oblibila 2 celozrnne tousty (v Lidlu maji fakt z celozrnne mouky), maslo, moje marmeladka, bila kava (taky z Lidlu melta). Vlastne uz takto snidam pomerne dlouho a porad se mi to neprejedlo, asi je to tim, ze si menim marmelady :D
Tlapka

Příspěvekod Kriska » 0, 12. leden, 2018, 11:35 am

Tlapko, jim az v praci, protoze jak starnu tak mam problem pred 6h rano jist a v 5 kdy vstavam byvh do sebe nic nedostala

jinak to vninam stejne jak zizi, musela bych vstavat pred 5h, obrat se o soanek, nahazet to do sebe, takhle si to bachystany vemu do prace a pri praci zakusuju v klidu
Kriska

Příspěvekod Martina » 0, 12. leden, 2018, 4:16 pm

Já snídám také až v klidu v práci. Doma bych do sebe jen rychle něco naházela. Dřív jsem musela ráno něco sníst, jinak bych nemohla fungovat. Pak jsem ale chvíli brala leky na lačno a jíst se mohlo až za půl hodiny. Tak jsem si zvykla snídat později. Po probuzení si dám skleničku teplé vody, to mi stačí a zhruba za hodinu si dám snídani.
Martina

Příspěvekod 1Janina1 » 0, 12. leden, 2018, 6:08 pm

Martina píše:Já snídám také až v klidu v práci. Doma bych do sebe jen rychle něco naházela. Dřív jsem musela ráno něco sníst, jinak bych nemohla fungovat. Pak jsem ale chvíli brala leky na lačno a jíst se mohlo až za půl hodiny. Tak jsem si zvykla snídat později. Po probuzení si dám skleničku teplé vody, to mi stačí a zhruba za hodinu si dám snídani.

Jéje... tu teplou vodu, to bych nemohla. Ale jinak snídám doma po probuzení, v kteroukoli dobu, počínaje pátou.
1Janina1

Příspěvekod 1Janina1 » 0, 12. leden, 2018, 6:13 pm

Jane - vstávání ve 4, no to je docela brzo, ale asi bych taky do sebe něco hodila, bez snídaně jsem nefunkční.
Tlapka - vidím, že piješ meltu... já si na ni také opět zvykla. Kdysi dávno jsme ji snídali normálně, pak jsem si zvykla lenošit s různými kávovinovými přípravky a před pár lety se mi po meltě zastesklo. Vařím si ji klasicky, meltu zavařím do vody, naliju si skoro celý hrnek a dokápnu mlékem.
1Janina1

Příspěvekod jane » 0, 12. leden, 2018, 8:08 pm

I když vstávám ve 4, tak snídám :s1795: .Dávám si kafíčko, čaj a k tomu buchtu. vločky, cereálie....podle toho, co máme doma. Musím snídat, protože mám nízkou váhu a kdybych nepojedla, tak by odešly do práce asi jen moje gatě :mocking: :mocking: . V práci asi kolem 8 pojím nějakou svačinku a v 10.15 máme oběd.
Co nemáš , nemusíš uklízet.
jane

Příspěvekod Kriska » 0, 13. leden, 2018, 7:47 am

jane - ja bych potrebovala tak tyden nejist, abych zas do prace mohla v gatich :D

jak to ma kazdej organismus jinak, ze... kamaradka nesnida pred8h, i kdyz snida pravidelne, nekdo ji az obed :)

Mam odvoleno a napjate cekam. Moje linka je v desnym stavu. Az prijdu odpo zprace, budu s ni muset neco delat.

hezkou sobotu :)
Kriska

Příspěvekod jane » 0, 13. leden, 2018, 9:21 am

Krisko taky máme odvoleno, byli jsme včera večer. Byli jsme tam i s Ds a paní z volební komise se ptala, jak to dělám, že mám už tak velikého syna :shock: .
jane

Příspěvekod Tlapka » 0, 13. leden, 2018, 10:29 am

Ja jsem dnes udelala zmenu, posnidala jsem zrnickove pecivo z Lidlu. Je to takovy ctverecek plny seminek, vazi 65g, ale je malinky. Tyjo, docela jsem prekvapena, jak je to dobre, navic z predesleho dne a porad jedle :D
Tlapka

Příspěvekod jane » 0, 13. leden, 2018, 1:48 pm

Tlapko jaké zrníčkové pečivo z Lidlu? Musím se tam po tom podívat.
jane

PředchozíDalší

Zpět na Denní tipy