Hra MondoZoo

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Hra MondoZoo

Příspěvekod Iva » 0, 5. listopad, 2009, 1:14 pm

Ahoj holky,
já se teď momentálně rozmazluju nenáročnou hrou MondoZoo plnou zvířátek ;) Staví se tam ZOO, nakupují zvířátka, člověk se o ně stará... Je to pro mne fajn relax. Když se mi některý den hrát nechce, nemusím, nic mi neuteče, protože hra pokračuje až dalším dnem kdy se přihlásím.
Jestli chcete, můžete mrknout na mojí ZOO (stačí kliknout na panel) a případně se přidat ;)
Obrázek
Iva

Re: Hra MondoZoo

Příspěvekod e-vina » 0, 5. listopad, 2009, 6:11 pm

Obrázek

I já hraju Mondo Zoo
e-vina

Příspěvekod Iva » 0, 5. listopad, 2009, 7:21 pm

Bezva ;) Kdo další se přizná? ;)
Moc se mi ta hra líbí, je taková pozitivní, nikdo se nezabíjí, prostě se chovaj zvířátka :-)
Iva

Příspěvekod marketecka » 0, 6. listopad, 2009, 12:38 pm

Ahoj, hra mně zaujala, takže už vím co mám dělat , když se mi nechce uklízet :D :D
marketecka

Příspěvekod janinka » 0, 6. listopad, 2009, 2:01 pm

Tak já se přiznávám,že hraju taky :lol: Jen tam pár věcí trošku nechápu,pomohl by mi někdo? :oops:Ivo a e-vino,řekněte mi,kde jste vzaly tolika peněz na nákupy všeho co tam máte?Já už jsem pomalu bez peněz a skoro nic tam nemam :evil: :lol:

http://www.janina23.mondozoo.com/
janinka

Příspěvekod Iva » 0, 6. listopad, 2009, 5:18 pm

Vydrž, peněz budeš mít víc a víc. Ze začátku je to děs, nejsou, ale pak už je to fajn. Třeba dneska jsem vydělala 70 000, s tím už jde něco podnikat. Takže vytrvej, bude chodit čím dál víc lidí, čím dál víc budeš prodávat a bude to zajímavější :-)
Iva

Příspěvekod mamamia » 0, 6. listopad, 2009, 9:33 pm

Holky dostaly jste mě a taky mě hra chytla.Jenže mám teď nemocný 2 ovce a netušim jak jim pomoct.Prosím o radu.Kuju.
Obrázek
Obrázek
mamamia

Příspěvekod Iva » 0, 7. listopad, 2009, 4:52 pm

Aby byla zvířátka spokojená, potřebují mít dobré ošetřovatele, zahradního architekta, veterináře a přípraváře krmiva. A krmivo pokud možno to nejlepší. Jak máš dobré zaměstnance poznáš, když si necháš udělat audit - ti nejlepší jsou v zeleném, ale to z auditu poznáš.
Iva

Příspěvekod Ovečka » 0, 23. únor, 2010, 3:06 pm

Tak jsem se jen jukla co ta hra obnáší a už v tom taky lítám. Parádní je, že se nemusím přihlašovat každý den, nic se neděje když nemám čas, hra stojí a když už se přihlásím, ten v jeden den se toho udělá jen kousek a další věci jdou až další den, takže to mám jako odměnu a nemusím se násilím odtrhávat od rozehrané hry. Mám dotaz, kupujete si ty mondoos peníze? Jde to v těch dalších levlech bez nich? Víly mám zdarma jen do neděle, jde to i bez nich, nebo si je musím pak koupit?
Ovečka

Příspěvekod Jana76 » 0, 4. červenec, 2010, 9:47 pm

ahoj, taky jsem se do této hry pustila. Ty které ji nehrají chci porosit o jedno kliknutí - když navštívíte mou zoo = kliknete na http://Knotek.mondozoo.com, přičte se mi jeden metr v cestě za dárky, které mi pomohou vylepšit mou ZOO :D Počítá se jeden klik z počítače denně ;) Pokud budete chtít pomoct kliknutím v nějaké jiné hře či soutěži, ráda klik vrátím. Díky moooc, Jana
Jana76

Další

Zpět na Rozmazlujme se