Tím co je zadarmo, čili nestojí žadné korunky

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Tím co je zadarmo, čili nestojí žadné korunky

Příspěvekod Lily » 0, 11. říjen, 2009, 9:09 pm

Tímto jsem chtěla otevřít téma, které určitě není k zahození, možná když každý přidá nějaký svůj osobní zažitek či nápad ,objeví se tu superlevná,le zároveň hodnotná rubrika.

- Takže já se ráda rozmazluji procházkou do přirody, stačí park, les, louka, zasněžená krajjina, půčící jarní krajina a vychutnávám si růst každé rostlinky, každé roční období......prostě příroda nám dává moc.....hodně pozitivního ;)
Lily

Re: Tím co je zadarmo, čili nestojí žadné korunky

Příspěvekod Lily » 0, 11. říjen, 2009, 10:52 pm

A ještě se dá rozmazlovat výměnou oblečení s kamarádkami, samozdřejmě stejných velikostí :mrgreen:
Lily

Příspěvekod marketecka » 0, 12. říjen, 2009, 2:05 pm

Byla upršená a hnusná neděle a my jsme si ji zadarmo udělali krásnou - zalezli jsme do postele a spali - to je fakt nejlepší a nejsladší na světě- věřte, že to tak neděláme každou neděli, podaří se nám to tak jedou za 1/2 roku. S DH jsme celý den, klábosili. Pak večer jsme se na netu dívali na přešlapy a líbilo se mi to a mu taky!!!! :lol:
marketecka

Příspěvekod Lily » 0, 12. říjen, 2009, 3:56 pm

a další nápad, najít si nějaký obleček co už nenosíme, nebo nám prostě nesedne a pokusit se o výměnu s jinými maminkami na internetu. Možná tak zjískame nový kousek zadarmo do skříně. A zbavíme se nenošeného.
Lily

Příspěvekod Marmulka » 0, 14. říjen, 2009, 1:58 pm

Já nevím, jestli je to úplně k tématu.. Ale teď jak začíná podzim, začínáme se s kamarádkama zase pravidelně scházet a to si užívám. Jsme čtyři holky na RD, každá jedno dítě (věk 4 - 27 měsíců), každý týden se sejdem u jedné z nás, takže ta jen uvaří oběd pro všechny. Celý den jenom povídáme, hrajem si s dětma, jdeme na procházku a tak....
Martina + Ela 9/08 + Linda 1/12
Projekt 365
Marmulka

Příspěvekod Lily » 0, 18. říjen, 2009, 9:34 pm

a další tip výměna přečtené knihy za jinou.(Kamarádky, kolegyně, internet) Nebo si zajít a zaregistrovat se v knihově!!!!!!
Lily

Příspěvekod HanaK » 0, 19. říjen, 2009, 10:25 am

A co takhle jít spát zároveň s dětma (malýma) nebo klidně i dřív (u velkých dětí), nestojí to nic a je to úžasné. ;)
HanaK

Příspěvekod Iva » 0, 5. listopad, 2009, 1:17 pm

My se scházíme s kamarádkami z tai-chi na čajíček. Dřív jsme chodily do čajovny, ale protože to začlo dost lézt do peněz, prokládáme čajovnu pravidelnými čajíčkovými návštěvami doma. Střídáme se u koho se sejdeme a střídáme i čajíčky, takže spokojenost :-)
Iva

Příspěvekod Lily » 0, 6. listopad, 2009, 9:54 am

HanaK píše:A co takhle jít spát zároveň s dětma (malýma) nebo klidně i dřív (u velkých dětí), nestojí to nic a je to úžasné. ;)

souhlasímmmmmmmmm, něco pro mě
Lily

Zpět na Rozmazlujme se