Knihami

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: Knihami

Příspěvekod Martina1 » 0, 2. únor, 2012, 12:21 pm

Dagmarka01, když jsi takový knihomol, prosím tě, nedala by se ještě někde sehnat knížka Encyklopedie pohlavního života-dospělí? Je to čtvrtý díl, vycházelo to postupně, ty předchozí díly mám, ale tento se nám nepodařilo už sehnat, bylo to tenkrát hned rozebrané. Vydal to v roce 1995 Slovart. Vím, že to je už hafo let, ale za zeptání nic nedám. Dík.
Martina1

Příspěvekod Dagmarka01 » 0, 2. únor, 2012, 2:17 pm

Slávinka Martínkovu čítanku jsme četli ve 4 letech každý rok alespoň jednou jinak asi od 5 let i je vhodná pro prvňáčka,pak je ještě Alenčina čítanka taky krásná, propaguju české autory,ale Lingrenové děti z Bullerbynu a Ronja byly mé nej nej,pak Neználek toho Juráš taky zbožňuje,ale toho mu teda čtu,mohla bych vypisovat a vypisovat,teď začal číst Macha a Šebestovou,jsem šťastná,že zdědil tu vášeň po mě,můj chlap nečte,ne že by nechtěl,ale nemá čas radši kouká do AJ nebo na TV, já radši knihu nebo si stáhnu super film,. Nejvíc taky prodávám co se mě líbí a líbilo takových knížek nakoupím víc,protože vím,že je prodám.
Dagmarka01

Příspěvekod Dagmarka01 » 0, 2. únor, 2012, 2:23 pm

Martina1 to tě zklamu,knížku jsme měli naposledy snad v roce 2005 a od té doby ne .Koukala jsem jestli by šla sehnat a vydavatel ji měl naposledy roku 2002,takže jedině kouknout na net jestli někdo nemá zapomenutou,na Aukru i MMb vyprodává plno lidí své knihovny,třeba budeš mít štěstí,nebo zkusit antikvariáty.
Dagmarka01

Příspěvekod garfield » 0, 2. únor, 2012, 3:00 pm

Knížku od Simony Monyové mi přinesl Ježíšek :cool: . Přečetla jsem ji jedním dechem, jmenuje se Roznese tě na kopytech. Můžu jen doporučit! :s9914:
garfield

Příspěvekod NO_Flylady » 0, 2. leden, 2015, 6:28 pm

Mojí favoritkou je švédská spisovatelka Camilla Läckberg (doporučuji číst od první knihy, příběh je sice vždy uzavřený, ale osoby se vyskytují stejné a jejich životy se vyvíjí) a z českých skvělá Magda Váňová.
:s1795:
NO_Flylady

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 2. leden, 2015, 10:54 pm

Dočetla jsem Páteční klub pletení od Kate Jacobsové. Moc se mi to líbilo. Moc ráda bych do takového klubu chodila :-)
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Čola » 0, 4. leden, 2015, 8:16 pm

Páteční klub pletení zní podle názvu velmi hezky. ;) A Camillu Lackberg už jsem si začala vyhledávat, co je zač. Děkuji za tipy. :give_rose:
Čola

Příspěvekod Zdrala » 0, 7. leden, 2015, 5:22 pm

Holky, Vy mě tady vždycky navnadíte pěknýma knížkama a u nás v knihovně skoro žádné nemají :-( asi jim budu dávat podněty, aby líp vybírali :-D :-D :-D
Zdrala

Příspěvekod NO_Flylady » 0, 9. leden, 2015, 7:49 pm

Zdrala: :-) Takhle jsem to dělala u nás na lontu a dneska je tam díky super paní knihovnici opravdu z čeho vybírat. ;-)
NO_Flylady

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 9. leden, 2015, 11:30 pm

Taky dávám knihovně tipy na knížky. U nás mají dokonce i na stránkách na to formulář.
Dnes jsem si půjčila knížku Život té druhé od Adele Parks.
Nedávno jsem přečetla Život té druhé od jiné autorky - francouzky, to bylo moc dobré. A zaujalo mě, že jsou dvě knihy stejného názvu.
Ale jak to čtu, mám pocit, že už jsem to četla. Ale asi těžko, doma ji nemám, v knihovně je to novinka, do jiné knihovny už nechodím... :mrgreen:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

PředchozíDalší

Zpět na Rozmazlujme se