Knihami

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Knihami

Příspěvekod Lily » 0, 10. říjen, 2009, 8:07 pm

Napišme asi knihy které jsme četli a zdají se nám super, beletrie i ostatní

Začínám:

-Stephanie Calmanová: Deník špatné matky
holky, název napoví o všem, velmi humorná kniha, co se nám každé druhé děje, honí v myslích......

-Simona Monyová: Střípky z ložnic
o tom jak se nám mění živost příchodem dítěte, budete mít pocit, že píše o vás, mimo jiné autorka je brnačka

pa L.
Lily

Re: Knihami

Příspěvekod mamamia » 0, 11. říjen, 2009, 11:17 am

Ahojik.
Tak já budu pokračovat.
Pro mě ta nejdůležitější a mému srdci nejblišší : BIBLE,jelikož má moc měnit můj život.
A potom Harvey Karp Nešťastnější miminko a Nejšťastnější batole v okolí jsou knihy k pobavení a některé praktiky se dají použít i v praxsi :lol: :lol: :lol: .
Obrázek
Obrázek
mamamia

Příspěvekod Lily » 0, 11. říjen, 2009, 9:03 pm

Mammamia: to by mě hodně zajímalo: kdysi jsem se pokoušela bibli číst, čili studovat, ale asi jsem na ni nebyla vyzrálá, vím, že je to kniha na celý život s odpovědmi na otázky nejen v každodenním životě, prosím tě, jak se ti ji daří studovat???? Měla bych už začít, abych to do konce života stihla :D
Lily

Příspěvekod mamamia » 0, 11. říjen, 2009, 9:50 pm

:D Napsáno dvakrát.
Naposledy upravil mamamia dne 0, 11. říjen, 2009, 9:53 pm, celkově upraveno 1
Obrázek
Obrázek
mamamia

Příspěvekod mamamia » 0, 11. říjen, 2009, 9:52 pm

Lili :lol: ,
začni Evangelii a pokračuj celým Novým zákonem.Ikdyž se ti budou zdát evangelia stejná přesto je čti jedno po druhém.Matouš,1 evangelium,bylo psáno pro Židy,tedy ty ze kterých podle těla pocházel Ježíš,Marek,2 evangelium,bylo napsáno pro Římany,tedy lid co byl otrokářem Židovského národa,Lukáš,3 evangelium,bylo psáno pro všechny lidi,bez rozdílu,a nakonec Janovo,4 evangelium,bylo napsáno pro církev,v té době chápáno a bráno pro Kristovce-ty,kteří věří v Ježíše Krista.
Starý zákon je nádherný,ale spočátku dost těžký.

Ps: Ptej se,pokud budu sto ti odpovědět odpovím.
Jo a když chceš číst, nemusíš hltat 1 3 5 stránek najednou,stačí odstavec,verš a tak :lol: :lol: :lol: .
A jak se mi jí daří studovat?Nijak jen jí čtu protože chci :lol: :lol: .
Obrázek
Obrázek
mamamia

Příspěvekod petas » 0, 18. říjen, 2009, 8:35 pm

Přidávám typ na jednu sice dětskou knihu, ale moc jsem si ji vychutnala se svým sedmiletým synem. Je od Roberta Silveria a jmenuje se O medvědovi, který chtěl do opery. Je napínavá a moc hezky napsaná. Pokud máte zvídavé dítko, které se často ptá na význm cizích slov a vy mnohdy nevíte, jak mu odpovědět, neváhejte. Autor tu používá cizí slova velmi hojně, ale zároveň je taky moc vtipně vysvětluje. Ty vysvětlivky pod čarou se mi líbily z celé knihy skoro nejvíc. IIustroval to A.Born. U nás to četla postupně celá rodina a nevím, která věková kategorie se u toho víc bavila. Tak si to taky užijte. Petas
petas

Příspěvekod Milik » 0, 3. říjen, 2011, 9:04 am

Holky dostaly se mi do rukou knížky od Zdeňky Jordánové, už mám 3 skoro přečtené a ani nevím kolik jich celkem je. Ale je to takové psychologické, o pohledu na svět, o pohledu na život, o myšlenkách a souvislostech. Takže pokud máte knihy na toto téma rády, tak určitě doporučuji. :give_rose:
Milik

Příspěvekod Martina1 » 0, 3. říjen, 2011, 9:21 am

Milik, souhlasím, zrovna mám rozečtenu Tvoje dítě jako šance pro tebe a opravdu můžu jen a jen doporučit.
malá ukázka
Naposledy upravil Martina1 dne 0, 3. říjen, 2011, 11:32 am, celkově upraveno 1
Martina1

Příspěvekod buldozer » 0, 3. říjen, 2011, 10:24 am

Holky já všema deseti doporučuju vše od Betty Mc Donald a taky Geralda Durrella (nebo jak se to píše :) )

Jinak teď spíš když už čtu tak časáky (National geog. nebo poučné Muscle and Fitness :) )

Kdo jste nečetli, doporučuju Šifru a i ty ostatní knihy od Dana Browna jsou hodně dobré
buldozer

Příspěvekod bohdanka » 0, 4. říjen, 2011, 4:12 am

Zdravím všchny :)
Do rukou se mi v poslední době dostala kniha "Chatrč" od Paul Yanga. Je to skvělá knížka, hodně čtivá. Můj manžel - i když čte hlavně o včelách a svých zálibách - ji přečetl s nadšením za 4 dny! Najdete v ní odpovědi na spoustu otázek, které si člověk v sobě nese... Je to o člověku, který si prožije životní tragédii a je v něm nastřádáno hodně hořkosti, zloby a otázek proč... Tato knížka se stala v Americe bestselerem /anglicky mluvící mi prosím odpusťe - asi je to špatně :? /. Prostě si ji koupilo hodně lidí. Ale tohle by mě nepřitáhlo. Doporučil nám ji jeden katolický kněz a opravdu to stojí za to!
bohdanka

Další

Zpět na Rozmazlujme se