Robotický vysavač Roomba, Cleanmate, Scooby

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: Robotický vysavač Roomba, Cleanmate, Scooby

Příspěvekod vlada » 0, 15. září, 2010, 11:29 pm

tak musím bohužel po delší době používání Roomby konstatovat, že ji máme již potřetí v servisu, ze začátku jsem byl spokojený, ale nyní se začínám poohlížet po jiné značce. Přece jenom potřebuju mít doma uklizeno a ne mít robota pořád v servisu. Narazil jse v Datartu na iClebo. Máte s ním někdo zkušenosti? Vypadá moc dobře.
vlada

Příspěvekod beteczka » 0, 11. říjen, 2010, 12:07 pm

vlada píše:tak musím bohužel po delší době používání Roomby konstatovat, že ji máme již potřetí v servisu, ze začátku jsem byl spokojený, ale nyní se začínám poohlížet po jiné značce. Přece jenom potřebuju mít doma uklizeno a ne mít robota pořád v servisu. Narazil jse v Datartu na iClebo. Máte s ním někdo zkušenosti? Vypadá moc dobře.

Sama zkušenosti nemám, robotický vysavač bych chtěla, ale spíš Scooby, aby vytřel podlahy. iClebo vypadá moc pěkně, navíc má funkci jak vysávání, tak i umývání. Cena je sice vyšší, ale pokud je vysavač tak kvalitní, jak vypadá, klidně bych za to peníze dala. :)
beteczka

Příspěvekod miciqx » 0, 26. únor, 2011, 6:20 pm

.. taky jsem o robotu přemýšlela.. ale jak to tady pročítám.. máme prahy, v obýváku koberec s třásněma, v pracovně plovoučku, otevřené schodiště a velkýho psa .. počítám, že robot není nic pro nás :o)
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod Lenicka1313 » 0, 31. březen, 2011, 12:43 am

Velice kvalitní robotický vysavač je tento stroj - http://www.digital-shop.cz/roboticky-vy ... red-4-v-1/. Nedávno jsme si ho pořídili do našeho bytu a nemohu si ho vynachválit. I přes občasné „rozbroje“ s naším psem se jedná o něco naprosto kouzelného. :) Za sebe mohu jen doporučit.
Lenicka1313

Příspěvekod Kornoutka » 0, 26. září, 2011, 12:46 pm

Narazila jsem na tuto akci http://www.vykupto.cz/praha/1207-roboti ... artcleaner, tak jsem si říkala, že bych "napsala ježíškovi" :-) Na netu jsou názory na něj dost rozdílné. Nemáte někdo osobní zkušenost?
Kornoutka

Příspěvekod janicka859 » 0, 3. květen, 2016, 4:10 pm

Já jsem potřebovala nějaký robo vysavač, aby mi uklidil průběžný svinčík po dětech, ale neměli jsme na něj moc peněz. Podařilo se mi najít Pifco robotické vysavače. Jednou za 14 dnů to přejedu i běžným vysavač. Za ty peníze je super.
janicka859

Předchozí

Zpět na Rozmazlujme se