Robotický vysavač Roomba, Cleanmate, Scooby

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: Robotický vysavač Roomba, Cleanmate, Scooby

Příspěvekod suzanne » 0, 17. únor, 2010, 11:23 pm

Zdravím!
Tak jsem si nakonec opravdu koupila Scoobu - robotický umývač podlah - a jsem naprosto spokojená! Je od stejného výrobce jako má Loty tu Roombu a taky bych mu dala 1 s hvězdičkou! Je to můj miláček, pěkně umyje podlahy a já místo toho můžu s dcerkama na procházku. Příprava pokoje před umýváním, aby mohl všude co nejefektivněji projet, mi zabere max. 3 minuty a čištění robota po akci zhruba 5 minut. Před umýváním vysávat nemusím.
Jednou týdně mi na dvakrát umyje celé přízemí a jednou za čas ho nechám projet v patře, kde je relativně čisto, protože tam zatím chodíme jen spát. Navíc teda ještě jednou nebo dvakrát týdně vysávám klasickým vysavačem, ale to už je brnkačka, to mě baví:)
Prostě doporučuju :D
suzanne

Příspěvekod Lilyl » 0, 18. únor, 2010, 9:34 pm

Holky ted po sušičce a líném hrnci , pokukuji zde..... co myslíte 14O m2 plovoucí podlahy jenom Roombu či i Scooby

????

Lily
Lilyl

Příspěvekod suzanne » 0, 19. únor, 2010, 12:07 am

lil, na plovoucí podlahu scooba není vhodná, teklo by to moc do těch spár. doporučují ji jen na dlažbu nebo lino. Takže pro tebe asi jen roombu.
suzanne

Příspěvekod Lilyl » 0, 22. únor, 2010, 8:44 pm

Já si to myslela, díky za potrzení.
Lilyl

Příspěvekod Lilyl » 0, 22. únor, 2010, 11:33 pm

Takže další plán je fakt Roomba, ted bude věc vyznat se v doplncích a která varianta bude nejlepší, Milé majitelky Roomb , které doplňky jsou výborné a co zbytečné??

Lily
Lilyl

Příspěvekod ajinav82 » 0, 24. únor, 2010, 10:38 am

Suzanne a ten umývač se dostane i do rohů :o ,jak, když je kulatý 8-) . A může být v místnosti i koberec,nenasákne tu vodu? Jejda to by se mi líbilo už nikdy nemýt podlahy :D
url=http://lilypie.com]ObrázekObrázek[/url]
ajinav82

Příspěvekod suzanne » 0, 24. únor, 2010, 3:57 pm

ajinko, nene, rohy scooba bohužel neumyje. Ale ty utřu za minutu jednou hadřičkou, když robota potom umývám. Ale myslím, že roomba umí rohy vysát, má snad nějaké výsuvné rameno, jestli se nepletu.
Scooba potřebuje opravdu úplně rovnou plochu. Pokud máš malý kobereček, musela bys ho zvednout anebo obskládat kolem dokola věcma, aby na něj nenajel. Já takhle musím zabarikádovat sklo pod kamnama. Vždycky na něj dokola naskládám krabice s hračkama (který stejně dávám pryč, aby bylo umyto i pod nima) a robot do nich narazí a jede pryč. Když tam poprvé nebyly, snažil se vyjet na sklo a zaseknul se na hraně a voda nám natekla pod sklo ... Anebo se dá použít tzv. virtuální stěna, která je v ceně. Postavíš ji před ten kobereček a tam, kam ji namíříš udělá hranici pro toho robota a on přes to nepřejede.
Kdyby ses chtěla ještě něco zpetat, ráda odpovím ;)
suzanne

Příspěvekod zara81 » 0, 27. únor, 2010, 10:15 am

ObrázekObrázek
zara81

Příspěvekod zara81 » 0, 27. únor, 2010, 10:20 am

Uvažuju nad ním jako dárek pro mamku k padesátinám. Mají velký dům, nemusela by futr vysávat a vytírat. Myslíte, že se hodí jako dárek ke kulatinám? :o
ObrázekObrázek
zara81

Příspěvekod RomanaK » 0, 3. březen, 2010, 12:47 pm

Ahoj ,
já sama sním žádné skušenosti nemám, ale moje mamka chodí uklízet k lidem, co jej mají. A jejími slovy : je to super hračka. A řeší to právě denní luxování atd....Také by si ho pořídila domů.Ale nemají žádnou větší plochu a všude mají práhy. :shock:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

PředchozíDalší

Zpět na Rozmazlujme se