Robotický vysavač Roomba, Cleanmate, Scooby

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Robotický vysavač Roomba, Cleanmate, Scooby

Příspěvekod Lída » 0, 7. březen, 2009, 9:12 pm

Ahoj,
máte ho? Slyšela jsem na něj samou chválu, že opravdu luxuje dobře.

Pro ty, co nevědí, o čem je řeč: vypadá to jako ufo 30cm v průměru a umí to samo vyluxovat, když jste pryč :mrgreen:

Scooby umí podlahy i vytřít.
Lída
Site Admin

Re: Robotický vysavač Roomba, Cleanmate, Scooby

Příspěvekod vlada » 0, 16. březen, 2009, 11:30 pm

Ahoj, máme doma vysavač roomba 560 tento http://www.irobot-roomba.cz/irobot-roomba-560.html už víc jak rok a asi po půl roce se přestaly točit kartáče. Naštěstí oprava proběhla v záruce. Jinak jsme spokojeni uklízí každý druhý den. Jelikož máme malé děti uvažujeme také o scoobě. Zajímalo by mě jak hodně namáčí podlahu? Máme totiž dřevěné podlahy.
vlada

Příspěvekod NADiK » 0, 18. březen, 2009, 4:54 pm

Já jsem našla tento: http://www.kasa.cz/bila-technika/koupit ... kampan=381
Píšou u něj, že je i na koberce, ale borec dole píše, že není. Nemáte ho někdo taky?
NADiK

Příspěvekod Lída » 0, 7. duben, 2009, 8:59 pm

Koupila jsem v akci vysavač Goddess a jsem s ním spokojená. Pochopitelně mu nejlépe jdou místnosti málo členité. Takže všude je to dobré, jen v obýváku má problém. V té samé místnosti je i jídelní stůl a linka na nohách, takže to není ideání - stále naráží a mění směr. Ale pod dozorem i tam vyluxuje dobře :mrgreen: V jiných místnostech dozor nepotřebuje. :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod vlada » 0, 27. duben, 2009, 10:31 pm

Lído na ten Goddess jsem se také byl podívat v prodejně ta cena byla lákavá, ale na první pohled vypadal nekvalitně a také mě zarazilo že nemá na spodní straně rotační kartáč má pouze dva boční kartáčky. Ještě mě zarazilo že baterie vydrží pouze max 60 min. To asi moc velké místnosti neuklidí?
vlada

Příspěvekod Lída » 0, 7. květen, 2009, 8:57 am

ahoj, na jedno nabití uklidí asi 60m2, ty metry projede několikrát, takže vlastně víc, ale v místnostech to dělá asi tolik. Jsem s ním stále spokojená, v jedné místnosti je podlaha skoro černé dřevo, prach je tam vidět, ale za vysavačem nic nezůstává :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod suzanne » 0, 1. červen, 2009, 12:23 pm

prosím, nevíte někdo, jestli umí podlahy vytírat i nějaký jiný robot než scooba? Zkoušela jsem hledat, ale našla jsem jen scoobu. A máte s ní někdo zkušenosti? Mně vysávání až tak nevadí, ale vytírání z duše nesnáším, tak už bych šla zrovna do tohodle, dohodli jsme se, že si to koupím za porodné :lol: . Nevíte, jestli se to někde dá půjčit a vyzkoušet, ať nekupuji zajíce v pytli :?:
suzanne

Příspěvekod patzrn » 0, 5. červenec, 2009, 11:41 am

My sme si kupili vysavac z www.rowis.sk nie je drahy a myslim, ze ucel plni...
patzrn

Příspěvekod suzanne » 0, 10. červenec, 2009, 12:06 am

patzrn, ta stránka mi nefunguje :(
suzanne

Příspěvekod Loty » 0, 1. říjen, 2009, 1:25 am

Zdravím, taky máme Roombu. Hladké podlahy (dlažba, dřevo) zvládá perfektně. Bohužel kobere v pokojíčku už tak dobře ne. Tam jsme jej zkusili jen jednou a když nebyl po hodině vysávání hotov, tak jsme to vzdali. Také mu dělají problém dlouhé vlasy a chuchvalce prachu, které se vytvářejí prouděním vzduchu pod postelí, v rozích atd. Nepomůže ani vysávání obden. Prostě se zanese a musí se vyčistit. Hlavně kartáčky. Jediné co bych mu vytkla, je doba vysávání. Trvá mu to vždycky dlouho. Jinak je super. vybere i koutečky, do kterých by se asi člověk normálně s vysavačem neřešil. Takže má ode mne 1*. Lucka
Loty

Další

Zpět na Rozmazlujme se