Jak efektivně cvičit

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Jak efektivně cvičit

Příspěvekod Lída » 0, 7. březen, 2009, 9:08 pm

Ahoj, no nevím, jestli je to rozmazlování :)

Ale minulý týden jsem viděla v televizi návod (prý zkouškami ověřený), jak cvičit efektivně, aby ten, kdo o to stojí, zhubl.

Uvádělo se tam cvičení na rotopedu:
třikrát týdně dvacet minut denně

a to 8 vteřin jet co nejrychleji a 12 vteřin se ulejvat
Lída
Site Admin

Re: Jak efektivně cvičit

Příspěvekod NADiK » 0, 10. březen, 2009, 12:30 pm

to bych chtěla vidět, jak se 12 vteřin ulejváš. neměly to být minuty????
Protože by ses podle mě spíš upočítala k smrti než efektivně zhubla tímto způsobem.
Spíš ti doporučuju přečíst si články na stránkách www.f-sport.cz, kde je to docela dobře a logicky objasněno...

Velice dobré cvičení se správnou tepovou frekvencí je bodystyling, příklady najdeš u Hanky Kynychové na jej webové televizi. Někdo sem dával stránečky a jsou fakticky fantastické.

Nejlepší pro spalování tuků je lehký aerobní začátek a pak posilování. Je jedno, jestli s činkama, strojem anebo jen vahou vlastního těla...
Bodystyling je super v tom, že se rozehřeješ, pak posiluješ (a spaluješ), až "opadne" tepovka, tak zase rozehřeješ a pak posiluješ (a zase spaluješ)....
;)
NADiK

Re: Jak efektivně cvičit

Příspěvekod Lída » 0, 11. březen, 2009, 8:55 am

Ne, byly to vteřiny, měla jsi jet v tu dobu pomalu. Mně spíš není jasné, jak bych vydržela těch 20 minut :lol: Ještě, že nechci hubnout, mám omluvenku :lol:
Lída
Site Admin

Zpět na Rozmazlujme se