Cvičení on-line!!!

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Cvičení on-line!!!

Příspěvekod Hanele » 0, 3. únor, 2009, 11:37 am

Ne, že bych měla extra nadváhu, ale po dvou porodech se mi jaksi už vůbec neobjevil můj už předtím nepatrný pas a celkově musím tělu vrátit dluh za všechno to natáhání, zvedání, atp. Začít ale sama od sebe cvičit a ještě si cviky vymýšlet, nebo je luštit z knížky atp. na mě není. Peněz za dvd, kde bude jen jeden druh cvičení mi je taky líto (jsem žgrťa,co?) Chodit někam pravidelně cvičit - to je zase blbě koordinovatelné s hlídáním a tak (jsem ráda, když jsme konečně všichni spolu doma)...
NO a před měsícem dostaly všechny tyto mé argumenty nafrak ;);););) nemůžu říct, že fakt každý den cvičím, ale snažím se!!! Hanka Kynychová totiž dělá super stránky www.hejbejse.tv - je to on-line televize, kde si můžete pustit různá cvičení od pilátes po cvičení na velkých míčích atp.
co vy? jak vy se motivujete k domácímu cvičení?
Hanele

Re: Cvičení on-line!!!

Příspěvekod rakave » 0, 3. únor, 2009, 12:54 pm

No tak to jsou super stránky.Takové se cvičením na videu jsem dlouho hledala.Odpoledne cvičím :lol:
rakave

Příspěvekod NADiK » 0, 10. březen, 2009, 12:33 pm

Ahoj, tímto odkazem jsi mě velice nadchla, je to fantastické cvičení!!!
Nejoblíbenější mám bodystep, kde jsou už vidět výsledky, pak bodystyling, všechno posilování (gumy a činky).
Víc jsem čekala od P-class.

A teď zkouším kalanetiku.

Opravdu je z čeho vybírat a Hančin přístup obyčejné ženské a ne nějaké primadony se mi moc líbí.

Dávám 10 bodů z 10 a tobě moc, moc, moc děkuju!!!

Soubory si můžete uložit do pc a pak nemusíte neustále načítat. ;)
NADiK

Příspěvekod annaz » 0, 15. březen, 2009, 2:27 pm

Potřebovala bych poradit, jak se ty soubory dají uložit.Budu nějaký čas bez internetu....
annaz

Příspěvekod NADiK » 0, 18. březen, 2009, 4:52 pm

annaz píše:Potřebovala bych poradit, jak se ty soubory dají uložit.Budu nějaký čas bez internetu....

Musíš to nechat celé načíst, pak vlézt na počítači do Temporary internet files a hledat soubor s koncovkou flv a ten si ulož, já jsem si je i přejmenovala, např hk_bricho3_vlvaha.flv nebo hk_p_class3.flv a tak, ať se mi v tom líp orientuje.

Jo a bacha, protože někdo má nastavené mazání tmp hnedka při zavření Exploreru, takže bys na disku po zavření nenašla nic, musíš si v tomto případě dát internet jenom dolů na lištu a najít soubor, uložit a pak teprve net zavřít... ;)
NADiK

Příspěvekod annaz » 0, 22. březen, 2009, 7:40 pm

děkuji moc, šlo to přesně podle návodu, jenom mi to trvalo 3 dny, než jsem se dopracovala k výsledku :lol:
annaz

Zpět na Rozmazlujme se