40 na krku

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

40 na krku

Příspěvekod Lída » 0, 15. září, 2008, 6:01 pm

http://www.youtube.com/watch?v=0GO7DZ-iUbA&NR=1

řekla bych, že v drtivé většině vypadají lépe teď, než -oops málem jsem napsala "za mlada"! :lol:
Lída
Site Admin

Re: 40 na krku

Příspěvekod rakave » 0, 24. září, 2008, 4:52 pm

Nooo já mám na krku 55sátku a mám se príma,snad nejlíp jak jsem se kdy měla.Děti samostatné,mám príma práci.Mám pro sebe více času a tak jsem se trošku vrátila ke svému koníčku-k cestování.Prostě si v tomhle věku zase užívám života!Jak jste na tom vy ostatní 40cátníce,50sátníce,60sátníce...Snad tady v tomhle věku nejsem sama! :D
rakave

Příspěvekod Martina1 » 0, 4. listopad, 2008, 10:04 pm

Tak mě bude 40 za chvilku a asi jsem se zbláznila, ale pořídila jsem si na "stará kolena" mimčo :oops: po kterém jsem strašně moc toužila moooc let. Vzdala jsem se pohodlného života, který jsem si s mojí starší dcerou užívala, ale nelituju, Kajka mi sice dala a dává zabrat, přeci jen rodit v 21 je něco jiného než skoro ve 40, ale o to víc si ji užívám a snažím se jí věnovat. Takže pokud mě neklepne z té starší dospělé, tak budu ještě pár let "mladá" :lol:
Martina1

Příspěvekod Jarmuschka » 0, 17. květen, 2012, 3:08 pm

Martino, koukám, že u Kajky nezůstalo....
Já mám dvojčata, v první třídě.
Když jsme se stěhovali do baráčku, říkala jsem si, jak by tam byla fajn MD a RD - navíc, když už mám své auto a jsem schopná řídit.
Moje mamka sice apelovala na mě i mé sestry, abychom děti rodily max do 35, ale myslím, že dnes je trošku jiná doba.
A teď se nějak rozmohla těhotenství v mém okolí...
Ojojoj, začíná mě to brát - jen nevím, zda nám bude ještě dáno....
:blush2:
Jarmuschka

Příspěvekod Martina1 » 0, 17. květen, 2012, 3:26 pm

Jarmushka, no, já určitě vybráno mám. Sice už jsme po tom, co jsme si prožili, nějak úplně mimi neplánovali, ale nějak se povedlo a jsme za to s DF oba rádi, teda všichni tři. Mladá se teď víc o bráchu zajímá, hraje si s ním, když může, tak pohlídá. Je mezi nimi jeden genereční rozdíl (já už v jejích letech byla dávno matkou), a nevím, jak to pak bude klapat, až Páťa bude dospělý. Mě bude přes 60, možná na něho budu hrozit hůlkou ... no radši na to nemyslet :).
Martina1

Zpět na Rozmazlujme se