stepper

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: stepper

Příspěvekod HankaT » 0, 12. březen, 2009, 10:42 am

To chození po schodech asi myslíte spíš v paneláku, ne? V rodinném domku si to neumím představit. Máme tu nějakých 15 schodů a mám pocit, že by se mi z toho za chvilku motala pěkně hlava.
HankaT

Příspěvekod javor » 0, 12. březen, 2009, 1:42 pm

HankaT píše:To chození po schodech asi myslíte spíš v paneláku, ne? V rodinném domku si to neumím představit. Máme tu nějakých 15 schodů a mám pocit, že by se mi z toho za chvilku motala pěkně hlava.

no já myslím,že úúúplně stačí jeden schůdek ;) prostě jako ten originál schůdek - step-co mají profíci a pěkně nahoru -dolu-nahoru-dolu...prostě pořád dokola a to fakt stačí jeden :lol:
javor

Příspěvekod JanaD » 0, 12. březen, 2009, 2:38 pm

javor píše:
HankaT píše:To chození po schodech asi myslíte spíš v paneláku, ne? V rodinném domku si to neumím představit. Máme tu nějakých 15 schodů a mám pocit, že by se mi z toho za chvilku motala pěkně hlava.

no já myslím,že úúúplně stačí jeden schůdek ;) prostě jako ten originál schůdek - step-co mají profíci a pěkně nahoru -dolu-nahoru-dolu...prostě pořád dokola a to fakt stačí jeden :lol:

Já si také myslím, že je lepší "chodit" nahoru a dolu, a na to by se dal použít i takový stupínek pro malé děti k umyvadlu, i Ikea ho, myslím, mají kolem padesáti korun :)
JanaD

Příspěvekod Lída » 0, 7. duben, 2009, 9:01 pm

tak jsem zjistila, že to mé kolabování po vystoupání jedno jak vysokých schodů, není netrénovanost, ale hyperfunkce štítné žlázy, takže stepper kupovat nebudu :mrgreen:
Ale díky všem za postřehy :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod HankaT » 0, 24. duben, 2009, 12:49 pm

Lído, tak přemýšlím nad tím, jestli bys přece jenom raději nebrala tu netrénovanost, viď? :roll: Ale hlavně že víš, "odkud vítr fouká" a můžeš se podle toho zařídit a zbytečně nestresovat tělo tréninkem, který by stejně nepomohl.
HankaT

Příspěvekod Lída » 0, 7. květen, 2009, 9:00 am

:mrgreen: já se s prášky už cítím zdravá. Jen nechápu, proč mi trvalo dva roky, než jsem s tím začala něco dělat. Poslední měsíce jsem ani nevylezla bez zábradlí to autobusu :roll: Jak to říká FL? Milujte samu sebe že? :) Musíme se tím řídit :)
Lída
Site Admin

Předchozí

Zpět na Rozmazlujme se