ZDRAVÉ RECEPTY NA HUBNUTÍ

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: ZDRAVÉ RECEPTY NA HUBNUTÍ

Příspěvekod Kornoutka » 0, 4. duben, 2014, 8:27 am

Rozmarýnko, tak já ji nakonec měla a zatím dobrý :cool: Ale ty jsi v jiné situaci.
Jinak ho baští celá rodina, máme ho rádi třeba na uvařenou brokolici.
Kornoutka

Příspěvekod misaK » 0, 8. duben, 2014, 12:02 pm

Domácí balkán si dělám taky tak, nehlídám datum spotřeby, ona to ta sůl konzervuje. Pokud je tam déle, poznáte to, začne mít takový ten divný pach starého sýra.
misaK

Příspěvekod atevi » 0, 8. duben, 2014, 9:15 pm

PEČENÉ KUŘECÍ MASO NA MIŠMAŠI
Na dno pekáčku dáme cibuli na kolečka, česnek na plátky, hlívu nebo žampiony na kousky, cuketu škrabkou na brambory nakrájenou na tenké plátky. Osolíme opepříme, posypeme kořením na pizzu. Pokapeme lžící oleje. Na to dáme kuřecí maso ( gramy podle vlastního uvážení) okořeníme oblíbeným kořením. Malinko podlijeme vodou, zakryjeme alobalem a pečeme v troubě. Ke konci sundáme alobal a vmícháme 2 lžíce sojové nebo 12 % smetany na zjemnění.
Příloha dle chuti a zase množství vámi určené-
atevi

Příspěvekod katerffina » 0, 8. duben, 2014, 10:18 pm

Brokolicový salát

Brokolice 500g
Bílý jogurt
Lžíce majolky
Sukraloza, sůl, pepř, ocet, dle chuti

Výborný je s krabími tyčkami (já vím :blush2: , ale já po nich rozhodně netloustnu, po nich ne), s tuňákem atd. Dalo by se zaexperimentovat s cibulí, česnekem apod. 500 g brokolice má jen 110 kcal/460KJ, jogurt taky tak nějak... Majolka no, ta je hrozná, ale stejně - nesníte to celý ani náhodou :lol: ( i kdyby majolka 20g - 556KJ) Hrdina majolku vynechá :lol:
Stejně mi ten celý kastrolek vychází na cca 1200KJ a to je dobrý. + rohlík 470KJ 8-) pečivo je zabiják :lol:
katerffina

Příspěvekod Čola » 0, 8. duben, 2014, 10:21 pm

Katty - prosím Tě, dvě otázky: Co je to sukraloza? A brokolice vařená či nevařená?
Čola

Příspěvekod katerffina » 0, 8. duben, 2014, 11:15 pm

Umělé sladidlo, není tak strašné jako třeba aspartam. Někdo raději ještě přírodnější sypkou stévii. Brokolice vařená.

Holky, já onehdá přepla na nějaký program a tam zrovna dělali "dietní a zdravý" dezert.

Makový tvaroh
Tvaroh osladit - měli taky umělé, mletý mák a strouhaná pomerančová kůra. Přišlo mi to ujetý, ale je to kupodivu moc dobrý. Já tam poprvé strouhala mandarinkovou kůru a dala i tu mandarinku. Podruhý jsem tam strouhla citronovou kůru a taky :good:
katerffina

Příspěvekod atevi » 0, 9. duben, 2014, 8:08 pm

Holky na slazení doporučuji Tekutý cukr Má na 100 g cca 1224 kj Sladí jako blázen. Je to Fruktoza a Steviol glykosid. Nemá pachuŤ jako stevie. Vyrábí i s příchutěmi, ta jsou výborné do vody jako sirup nebo dávám lžičku do tvarohu nebo jogurtu. Opravdu do celé vaničky tvarohu stačí jedna lžička. Jsou to tyhle:
http://www.organico-bio.cz/products/tek ... 0ml-79-kc/
http://www.organico-bio.cz/sortiment/st ... odni-cukr/
atevi

Příspěvekod atevi » 0, 9. duben, 2014, 8:10 pm

Katerfina- co je špatného na krabích tyčinkách ? Já je běžně používám do pomazánek nebo jako rychlou bílkovinu do salátů.
atevi

Příspěvekod katerffina » 0, 9. duben, 2014, 11:47 pm

Cus, za mne nic, ale obsahují škrob a to dost a cukr a asi nějaká éčka. Myslím, že. zrovna Cajthamlove dost nevoněly ;-) Já je miluju.
katerffina

Příspěvekod katerffina » 0, 9. duben, 2014, 11:54 pm

Jo a dík za tip na sladidlo, vypadá skvěle:-) Je jen v e-shopu? Já teď mám sypký Biochrom a taky bomba!
katerffina

PředchozíDalší

Zpět na Rozmazlujme se