Rok 2014 rokem pro MĚ

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: Rok 2014 rokem pro MĚ

Příspěvekod dajdula » 0, 18. duben, 2014, 11:36 am

neporadnice - taky to znám, nevím co chci, jaký smysl to mé lopotění má, jestli některé věci mají vůbec nějakou hodnotu. V poslední době jsem permanentně naježená, nechala jsem všechno to napětí vygradovat a teď to postupně upouštím. Na druhou stranu mi to dává sílu bojovat s váhou. Potřebovala bych najít sílu říct co mi vadí a že to nehodlám dál trpět. Vím, že tak radikální, jako někteří nikdy nebudu a ani po tom netoužím, jen nechci přicházet sama o sebe. Nechci se v tom všem ztrácet a připadat si nicotná.
dajdula

Příspěvekod Stefinka » 0, 20. duben, 2014, 8:11 am

nepořádnicenepořádná píše:Marti jsem trochu zmatená z toho OK (jakože na co přesně ok je), ale mám radost, že tu ještě někdo je ;-)
Napadá mě - taky jen pořád nosíte kalhoty? Doma, ven - já prostě všude. Trochu jsem byla vychovávaná jako kluk, i v péči o své tělo mám velké mezery.
Takže budu mít asi lednové opáčko - péče o "ksichtík"...
a hlavní úkol na duben - vymyslet oblečení domácí i venkovní se sukní, šaty - hlavně něco pěkného pořídit.
A následně to v květnu začít praktikovat ;-)

To je dobrý nápad, já sice sukně občas nosím, i jsem si tuším předloni dvě nové koupila, abych vůbec měla v čem chodit a stejně je pořádně nenosím, chodím také jen v kalhotách, až si říkám, že bych mohla začít nosit více, vezmu si opravdu jen jednou za čas, šaty nemám vůbec žádné, s mojí postavou mii málokteré sedí. No možná bych taky mohla něco nového pořídit, i když nejdřív bych potřebovala dát tak kilčo dvě zas dolu, co se mi za poslední týden dva nahromadily, nějak jsem se rozežrala :-D
Stefinka

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 8. květen, 2014, 8:29 pm

Tak čtu právě tuhle knížku http://www.dumknihy.cz/o-uspechu
Nemáte od p. Tomana ještě nějakou jinou? A stojí za to, si ji kupovat?
Díky za tip :d_sunny:
Nep :-)
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 30. květen, 2014, 9:31 pm

Blíží se červen, takže by to chtělo zas něco "nového" pro sebe.
No a protože z tisíce důvodů trávím dost času na netu, říkala jsem si, proč z toho neudělat červnovou výzvu.
Takže aby to nebyl očistec a z ryze praktických a možná i alibistických důvodů to vidím na max. 1 hodinu denně u počítače.
Je fakt, že se u mě střídají období, kdy bych na netu probendila času fůru a pak se to zas otočí a na netu mě téměř nenajdete.
Ale zrovna mám závislé období, takže se to dost hodí. Navíc bude snad krásně - takže proč tak mrhat časem. :winkextra:
PŘIDÁ SE NĚKDO?
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod Janička » 0, 31. květen, 2014, 7:30 am

Ahoj Nep. Dobrá výzva pro začínající léto. Já bych se přidala, ale netrávím u internetu tolik času, takže mety max hodinu denně dosahuju běžně. Přečtu si zprávy - výběrově, bulvár nečtu :lol: , mrknu na PD (třeba i několikrát denně, když stíhám, ale krátce) a to je většinou vše. Pracovní záležitosti nepočítám, ty vyřídit musím.
Janička

Příspěvekod Stefinka » 0, 31. květen, 2014, 9:31 am

Dobrá výzva, ale u mě neobstojí, já jsem na počítačích a internetu závislá, já u toho strávím denně více hodin a vůbec mi to nevadí, pokud k tomu stíhám i ostatní povinnosti... kdybych mohla trávit čas v práci nebo více mezi lidmi, chodit se občas pobavit s kamarádkami na víno nebo chodit cvičit nebo něco, tak to taky asi bude jiné, ale já jako máma na mateřské, která je převážně doma, tak je to moje jediné spojení se světem, tady si můžu popovídat, tady si můžu najít co potřebuju, zkrátka bez toho bych už neuměla asi žít, navíc počítače jako takové jsou i můj koníček, baví mě instalovat to, prográmky a tak různě, takže asi u toho sedávám i z toho důvodu, klidně bych byla ajťák, kdybych teda tomu rozuměla na profesionální úrovni, což zase až tolika neumím, ale baví mě se v tom šťourat :-D
Stefinka

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 31. květen, 2014, 11:14 am

Janičko závidím,
ale přesně jak píše Stefinka - taky to mám jako únik a spojení se světem, když jsem na mateřské.
I tak mi to ale Stefi přijde moc. Já koukám často i přes den - mateřský stereotyp mě začíná trošku ubíjet... zas není divu po 4 letech.
Si říkám, že když už, tak to nechám na večer. Doma být musím - někdo hlídat musí... zas nekoukám na TV.
Ale i tak zkusím míň - za mne hlavně omezovat přes den. :blush2:
nepořádnicenepořádná

Příspěvekod Janička » 0, 31. květen, 2014, 10:03 pm

Nep, Stefi - myslím, že kdybych teď byla na mateřské, asi bych s tím taky bojovala. My tenkrát internet neměli, takže to bylo snadné.
Janička

Příspěvekod Stefinka » 0, 1. červen, 2014, 7:29 am

No právě, já si myslím, že na té mateřské je to jiné. Pro mě je to vážně únik od reality, trochu odreagování, zároveň si člověk může pofňukat, pokecat se stejně "postiženými", když zrovna není nikdo živý po ruce, ono celodenní povídání si pouze ve stylu "hami" "papů" "hačí" "hají" už člověka za chvíli omrzí, občas se přistihnu, že melu samé hovadiny, nemyslím si, že jsem nějaký iq tykve, ale na tý mateřský občas vyplodím takovou hovadinu, že se vzápětí sama zarazím a manžel na mě kouká jako "ty jsi blbá". Prostě fakt dementním, nemám šanci konverzovat na nějaký normální úrovni a když už se s někým stýkám z příbuzenstva nebo s kamarádkami, tak jsou to zase jenom mámy na mateřské, takže jenom lítáme kolem dětí, je to někdy opravdu na bednu. Kord když chlapa mám celý týden v háji, doma je minimálně a já se nikam nedostanu, vážně mám z toho až depku a neumím si představit, že by mi ještě někdo měl odříznout internet, jediná věcička, která mě baví v tom smyslu, že můžu vypnout i televizi, hlavně když mám počítač, je to věc, která u mě zažene chvíle nudy, chvíle smutku, a hlavně si tam najdu i různé rady a recepty a jiné věci, fakt je to pro mě vynález a nemíním se ho vzdát, aspoń ne v tuhletu chvíli, jsem doma už šest let a ještě další dva roky budu, tak ono už je to dlouhé no....
Stefinka

Příspěvekod nepořádnicenepořádná » 0, 8. červenec, 2014, 10:00 pm

Další měsíc, byť už je v běhu a jak se Vám daří?
Sice už jsem si to za cíl dávala, ale nějak mi to nestačilo, abych si osvojila MÍT ÚSMĚV NA TVÁŘI... ne stále, ale co nejvíc.
Takže jdu do toho znovu ;-)
A máte nějaký fígl, jak na nekontrolovaný vztek? Jak se uklidnit a nevypouštět ze sebe bludy? Počítání mi nezabírá. Ale někde jsem slyšela, zkusit počítat pozadu nebo násobky čísel. Tak asi nejprve zkusím to.
Přílohy
kitsfamilydentalcanalwaysmakeyousmile.jpg
nepořádnicenepořádná

PředchozíDalší

Zpět na Rozmazlujme se