české recepty a nádherné povídání

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

české recepty a nádherné povídání

Příspěvekod Lucka » 0, 4. listopad, 2008, 2:13 pm

ahoj holky,
při hledání jednoho receptu mě google zavedl na web paní Šárky - po novém je to gurmanka.cz. Web je plný krásného, poetického a musím říct že i poučného čtení a nedílnou součástí je i spousta skvělých receptů s fotografiemi od A do Z. Nedávno vydala knihu, dneska jsem si ji objednala :-) Lucka
Lucka

Re: české recepty a nádherné povídání

Příspěvekod anatte » 0, 6. listopad, 2008, 10:00 am

Ahoj Lucko,
díky za tip. Od včerejška jsem strávila na stránkách paní Šárky docela hodně času a jsem fakt nadšená. Kuchařku jsem si objednala pro sebe i pro mojí ségru. Opravdu doporučuji všem kdo mají rádi dobroučká jídla. Recepty jsou dobře zpracované, u všech jsou fotografie a nádherné povídání !!! Takže stránky www.gurmanka.cz mám ve svých oblíbených stránkách a těším se na další super počteníčko !! Iva
anatte

Re: české recepty a nádherné povídání

Příspěvekod Lucka » 0, 7. listopad, 2008, 8:19 am

Včera mi došla kuchařka paní Šárky. Na jednu stranu mě hodně překvapilo, že samotný balíček nebyl nijak moc velký ale po otevření jsem byla moooc překvapená. Kuchařka má totiž jednak kroužkovou vazbu a jednak se dá postavit na stůl, na linku podobně jako kalendář, a tak máte postup i veškeré rady po ruce a nemusíte knihu ničím zatěžovat. Recepty jsou nádherné a ty texty k tomu..... Ok, přiznávám se, že jsem jí včera odpoledne celou přečetla :lol:
Lucka

Zpět na Rozmazlujme se