Čokoláda

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Čokoláda

Příspěvekod katy » 0, 2. listopad, 2008, 2:01 pm

EXISTUJE JEŠTĚ VĚTŠÍ ZÁVISLÁK NA ČOKOLÁDĚ A KÁVĚ NEŽ JSEM JÁ? ABYCH ZMÁKLA PROVOZ DOMA, PRCKY A ŽIVNOST TAK POTŘEBUJI DENNĚ KAFE (NEJLÍP SE ŠLEHAČKOU :-) ) ALE ÚPLNĚ NEJVÍC ČOKOŠKU A MAXI MILKA NENÍ ŽÁDNÝ SOUPEŘ :lol:
Obrázek Obrázek
Obrázek
katy

Re: Čokoláda

Příspěvekod Lída » 0, 3. listopad, 2008, 9:26 am

hlásím se do klubu :lol:
Až na to, že to, co piju není kafe :mrgreen: Je to spousta mlíka a cukru a málo kafe :mrgreen:
A až na to, že minulý měsíc jsem se milky přejedla a už ji nechci :shock:
Loni jsem jedla čtyři kofily denně :oops:

hm, jdu si udělat to své "kafe" :lol:
Lída
Site Admin

Příspěvekod katy » 0, 3. listopad, 2008, 9:39 am

Jooo Lído tak to máš pravdu já bych tomu správně taky kafe říkat neměla :lol: . To moje vypadá asi podobně jako tvoje a navrch hora šlehačky :roll: :D
Obrázek Obrázek
Obrázek
katy

Příspěvekod Anny » 0, 3. listopad, 2008, 9:52 am

Holky tak to já mám hooodně kávy i mléka a tu šlehačku můžu taky :lol: a čokoládka?Co jsem na mateřské,taky na ní "ujíždím" ;)
Obrázek
Anny

Příspěvekod anatte » 0, 3. listopad, 2008, 9:58 am

Ahoj holky, tak i já se hlásím do klubu - kávičku se šlehačkou mám mooooc ráda a čokoládu ještě víc - denně aspoň malý kousíček a dost často to dopadá tak, že si jdu pro ten malý kousíček asi po pátý - no a pak jsem na sebe naštvaná, že jsem opět porušila zásady diety :( - protože přes den jsem v práci, takže ty chutě doháním večer . Ale stejně neodolám :)
anatte

Příspěvekod katy » 0, 3. listopad, 2008, 10:15 am

anatte, já si jí svého času nosívala do práce a měla jí pěkně schovanou v šuplíčku. Teda moc dlouho v něm nikdy bnevydržela, protože jsem se vždycky "odměňovala" tu za nervy se řéfem, tu za zvládnutou práci :roll: :lol:
Obrázek Obrázek
Obrázek
katy

Příspěvekod katy » 0, 3. listopad, 2008, 10:20 am

Anny já na čokošce ujíždím snad celoživotně :lol: , práce nepráce, mateřská nemateřská :lol: . Rodina už dětem nosí jenom čokolády od Kinder protože vědí že to je jediný případ kdy se udržíma a dětem jí nesežeru :lol: . Když donesou dětem "dospěláckou" tak chodím tak dlouho okolo až si to odůvodním, že tu by děti neměly :oops: :roll: :lol: :lol:
Obrázek Obrázek
Obrázek
katy

Příspěvekod medakulicka » 0, 3. listopad, 2008, 3:32 pm

Tak právě jsem zbodla jednu mléčnou oříškovou. Cácorka mi tedy trošku pomohla, původně byla hlavně pro ni, je nemocná. Ale přece jí nedám zdlábnout celou čokošku, ne?.... :lol: A kafčo? Taky můžu, taky nejlíp hodně mlíka a šlehačky, ale musím na to mít klid, abych si ho vychutnala. A to s prckama moc nemám.
ObrázekObrázekObrázek
medakulicka

Příspěvekod Lucka » 0, 4. listopad, 2008, 2:16 pm

Nejsem sama! Ok, tím se všechna moje provinění promíjí :lol: Milka, studentská, oříšková jakákoliv. Třeba na vaření. A kafe se šlehačkou 8-)
Lucka

Příspěvekod radkavac » 0, 4. listopad, 2008, 2:31 pm

Tak jsem taky v klubu :lol: Díky čokoládě jsem se naučila pít kafe-a to skoro ve svých 30-ti letech :lol: :lol: No vlastně mě to naučil manžel,začali jsme ledovýma čokoládkama -nejdřív jsme zapíjeli mlékem a až potom jsem objevila kouzlo čokoláda+káva,no káva :oops: ,však to znáte-půl hrnku kávy,tři lžičky cukru a půl hrnečku smetany na šlehání :lol: :lol: Mňam!Naštěstí mám teď spolehlivou "odsávačku tuků"-ročního syna :lol: Ale nevím,nevím,co bude,až přestane odsávačka fungovat :lol:
radkavac

Další

Zpět na Rozmazlujme se