Můj šatník

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: Můj šatník

Příspěvekod rafej » 0, 23. leden, 2013, 5:44 am

Ono je u podprdy důležitý taky materiál. Pokud je to jen polyamid/elastan, bez přídavku min. 15% polyesteru nebo bavlny na zpevnění, tak se vytáhne i ta správná velikost.
Poslední dobou jsem si dokonce u bavlněných kalhotek kupovala menší, protože po několika nošeních se vždy "uvolnili", tak abych je neztratila. ;)
rafej

Příspěvekod HanaK » 0, 23. leden, 2013, 9:03 am

tak podprsenka Tchibo mně udělá místo dvou velkých prsou po straně hrudníku jedno obrovské uprostřed :lol:
HanaK

Příspěvekod martinaaa » 0, 23. leden, 2013, 9:17 am

no rafaj tak to ti musim dat za pravdu i moje podprdy se zvetsujou a ja myslela ze je to tim ze se mi prsa zmensujou :D
martinaaa

Příspěvekod rafej » 0, 24. leden, 2013, 10:40 am

Jo a ještě jsem objevila, že když mám něco s elastanem - ať už polyamid nebo bavlnu, tak i mírně vytažené věci lze zase vrátit pružnost, když je peru v pracím prášku na jemné prádlo od značky Frosch. Od léta je dováží DM drogérie, ale já ten prášek kupuju v drogérii Pemi v Praze, tam jsou levnější. ;)
rafej

Příspěvekod Milik » 0, 25. leden, 2013, 11:15 am

Já i na základě této diskuze jsem si za vánoční penízky pořídila ještě jednu zimní bundu, takovou se šikmým zipem a šedočerné barvy. Je taková hezky elegantní. ke kozačkám perfektní. A takové pěkné tričko s dlouhým rukávem a překládaným výstřihem. Ke všemu tomu ještě úzké tmavěmodré rifle. Perfektně to k sobě ladí..
A na léto mám vymyšleno tyto tmavé rifle, k nim černé balerínky a potřebuju si dokoupit nějaký hezký vršek.. ;)
Milik

Příspěvekod katerffina » 0, 2. červenec, 2013, 10:49 am

Holky, kdo řešíte oblékání, pusťte si občas nějaký díl tohoto: http://wau.joj.sk/nakupne-maniacky/naku ... iacky.html
Jsou tam docela dobré typy a rady stylistů. Dost jsem žasla, co je oblékacích stylů a jaké kombinace frčí. :lol: A nejsou tu jen hubené osmnáctky. A kdo chce vidět něco fakt exkluzivního, ale přitom strašně sympatického, mrkněte na Vip nákupné maniačky :good: Ale koho štvou realitky, tak radši nekoukejte :mrgreen:
katerffina

Příspěvekod jupijaaa » 0, 20. červenec, 2014, 10:35 pm

jestli se můžu ,holky,vrátit k těm podprsenkám,tak já jsem vždycky měl a velké prsa...no na základce nic,to prsa po tatínkovi :lol: ,pak se během roku a půl stalo něco a já měla prsa D...pak přišli děti,já trochu zhubla a s tím i prsa / :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: / byly menší,ale kalamita...pak jsem pomalu přibírala - ne moc 1-2 kg za rok a dnes ,ne nejsem tlustá to ne,jsem v normě podle BMI,ale prsa mám fakt velké,kupuju podprsenku D,E..když jsem si koupila před 3 lety plavky s košíčkem G,tak jsem si po příchodu domů musela dát panáka :laughingneqw: :laughingneqw: ...ale to je asi výrobcem...no jen chci napsat,že základem šatníku,když máte velké prsa je opravdu dobrá podprsenka....pěkné triko,halenka a pod ní něco co leze z podprsenky :mrgreen: ,lítá to ze strany na stranu :mrgreen: ,nebo jsou vidět bradavky :mrgreen: je opravdu hrůza :beg: a škoda peněz na pěkné triko :beg: ....já mám 2 ks tělové barvy,2 bílé a 1 černou..občas do toho koupím třeba nějakou barevnou...no a vždycky na jaro koupím 2 a na podzim většinou 1 ...kupuju pevné podrsenky,zmenšující,se širšími ramínky...jinak se necítím,prsa mi musí držet na místě...jinka jsem bez sebevědomí a chodím shrbená!!!!!cena takové podprsenky je ovšem od 1000,--1200 a více,ale vyplatí se,podprda i vydrží,nejsou hned vytahané jako ty levnější,ani nemají tendence se zapírat.vyhovuje mi značka AVA,ty ani nejsou tak drahé. :give_rose:
Obě dvě nemůžeme vypadat dobře,....buď já nebo domácnost !!! :D
jupijaaa

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 21. červenec, 2014, 10:54 am

jupi: Máš pravdu. Jen já občas nakupuju u nás ve městě. Ale řekla bych, že tomu paní vůbec nerozumí. Už nechci, aby mě měřila, ale zkouším si najít velikost podle tabulky ze Správné podprsenky. Tak mám dvě, které mi vyhovují a několik, které jsou špatné.
Když koupím podprdu, která mi sedí, tak tisícovka je přijatelná. Ale pokud stála tisícovku a prsa mi z ní lezou, to mě štve. Jenže já to poznám až po nějaké době nošení. V kabince to bylo ok.

Tohle téma jsem opustila, je to pro mě stále záhada. Snad po porodu si nějaké kousky do šatníku obnovím. Teď využívám tašek hadrů od kamarádek. :lol:
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Kriska » 0, 25. leden, 2017, 1:37 pm

je dobrý si vnady dobře poposunout. Při zkoušení se stane, že jsou víc na boku nebo jinde, než v prádle a vypadá to, že sedí prádlo dobře a pak jak člověk během dne různě pobíhá, ohýbá se a tak, tak vylezou vnady ven... video třeba tady
Mimochodem jednu curvy kate mam doma, v akci asi za 900 a je skvělá. Potřebuju balkonovky a ty se blbě sháněj obecně. Většinou vyzkouším i 10 podprsenek a ne vždy si nějakou odnesu, takže když náhodou narazím na dobrou, koupím pak třeba 2-3, podle toho, co si žádá šatník.

Ono nakonec jedna věc je správná velikost a druhá střih, musí sedět obojí, jinak je to na prd
Kriska

Předchozí

Zpět na Rozmazlujme se