O kadeřnicích :)

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Ke kadeřnici

chodím často a je to super odpočinek
21
31%
chodím a nedumám nad tím
26
38%
nejraději bych si nechala narůst dlouhé vlasy a nechodila tam
2
3%
mám dlouhé vlasy a nechodím
15
22%
nechávám se stříhat doma a je to skvělé
2
3%
nechávám se stříhat doma, ale žádné velké nadšení
2
3%

Celkem hlasů : 68

O kadeřnicích :)

Příspěvekod Lída » 0, 8. říjen, 2008, 8:03 am

ahoj, pro někoho je návštěva kadeřnice utrpení, týká se to i vás? Nebo je to to pravé rozmazlování? :)
Lída
Site Admin

Re: O kadeřnicích :)

Příspěvekod anatte » 0, 8. říjen, 2008, 8:13 am

Ahojky, chodím často a mám dlouhé vlasy - je to relativní - nemusím chodit tak často jako u krátkých vlasů - ale kvůli melírku nebo barvičcce jsem u mojí kadeřnice - prima kamarádky docela často :D a pořádně si to užívám . Ale tenhle pocit nemám dlouho - docela mi trvalo než jsem našla kadeřnici, ke ketrý jsem mohla jít bez bolení břicha a strachu co mi zas na tý hlavě vytvoří ;) .
anatte

Příspěvekod Evvik » 0, 8. říjen, 2008, 8:17 am

Kvůli melíru chodím pravidelně, takže jsem tu zaškrtla často ... a kadeřnici mám suprovou, vždy jsem s výsledkem spokojená, takže se tam vždycky těším jak si krásně odpočinu :)
Evvik

Příspěvekod Lucka » 0, 15. říjen, 2008, 7:10 pm

Mám dlouhé vlasy a docela mi padají... Jsem z toho smutná ale neházím flintu do žita, naložila jsem si kopřivy do žitné a aplikuju po každém umytí, aspoň přestaly padat tak moc a hlava nesvědí :-) Možná se časem dopracuju k absolutnímu nepadání vlasů :-) Nemáte tady některá taky takový problém? Jak to řešíte? :?:
Lucka

Příspěvekod marketecka » 0, 9. březen, 2009, 4:44 pm

AHOJ - jsem kadeřnice a těší mně, že si dáváš ty kopřivy, sama jsem kdysy trhala mladé kopřivy a taky koupila líh a udělala vlasovou tinkturu, která se v tírá do pokožky. Proti padání vlasů také pomáhá dlouhodobé užívání chmele na pokožku / pivo si dávala babička a dává si ho pořád a dokonce její vlasy neztratily svou původní barvu a lesk/ chmel a jeho výtažky už jsou samozřejmně zpracované v různých potravinových doplncích...Nejlepší je - si první ověřit u lékaře že máme v pořádku štítnou žlázu a její funkci a taky krevní obraz, které stopové prvky a vitamíny, že nám chybí... Potom už si můžete v lékárně koupit velmi koncentrované ampule od Vichy nebo pouze v salonech /ne v drogerce/ odWelly Vlasové tonikum s ženšenem /denní a noční/ všechno je to dražší kosmetika - je to proto že tam garantují určité procento zastavení padání vlasů - proto je to tak důležité kupovat tuto kosmetiku v lékárně pokud má léčit nebo v salonu pokud je to jako prevence nebo /pohnojení vlasových cibulek/ :lol: :lol: Kosmetika za 20 kč /nadsázka/ vám určitě nepomůže protože všechny látky jsou umělé a nikdo je za ty prachy a ni netestoval /jj výzkum něco stojí/ :roll: Je to logické. Jo a ještě k tomu padání vlasů - jako takovému tak určitě vlasy nemohou nikdy přestat padat, protože mají geneticky zakodované aby se časem / jednou za 5- 7 let vymněnily všechny vlasy.../vyměnily a vypadly - je to přirozená výměna ale pokud je třeba v las narušený odbarvením tak se třeba stane že nám nevypadne celý ale ře se pár centimetrů od hlavy odlomí prtože je moc suchý ...jo a to není padání vlasů - za to si může člověk sám že o ty vlasy nepečuje.No je toho hodně co by kdyby a jak :lol: je zpousty otázek ohledně vlasů, al e někdy se ti zákazníci ani pořádně nezeptají odborníku a už to piplou na hlavu...hmm :P No jo tak Vám přeji krásné a zdravé vlasy a hodné paní kadeřnice!!!!!!!!!!!!
marketecka

Příspěvekod LeniH » 0, 10. březen, 2009, 10:40 am

V odpovědích mi chybí varianta: chodím málo, ale chtěla bych víc :D
Odhodlávala jsem se tam zajít celé těhotenství .. a nakonec jsem to měla až jako dárek k narozeninám: manžel pohlídal dcerku a já si šla odpočinout ke kadeřnici :lol:
LeniH

Příspěvekod Martina1 » 0, 10. březen, 2009, 1:08 pm

Chodím ke kadeřnici občas, mám dlouhé vlasy a tak nepotřebuji obnovovat a zachovávat sestřih vlasů, spíš barvu kvůli šedinám. Ale teď jsem asi od října nebyla, už se tam tolik netěším, moje kadeřnice, ke které jsem chodila asi 2 - 3 roky, se mi odstěhovala strašně daleko a její kolegyně mi až tak moc nevyhovuje, i když se taky snaží. Njn, když si na někoho zvyknete, těžko se hledá za něho schopná náhrada. :cry:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Příspěvekod Lída » 0, 11. březen, 2009, 8:59 am

Lucka píše:Mám dlouhé vlasy a docela mi padají... Jsem z toho smutná ale neházím flintu do žita, naložila jsem si kopřivy do žitné a aplikuju po každém umytí, aspoň přestaly padat tak moc a hlava nesvědí :-) Možná se časem dopracuju k absolutnímu nepadání vlasů :-) Nemáte tady některá taky takový problém? Jak to řešíte? :?:

vlasy padají i při nedostatku vitamínů a hlavně železa v krvi. Ale jeho doplnění je záležitost na mnoho měsíců :?
Lída
Site Admin

Příspěvekod grafi » 0, 11. březen, 2009, 10:10 am

Martina1 píše:.... Njn, když si na někoho zvyknete, těžko se hledá za něho schopná náhrada. :cry:

Ta moje je nenahraditelná, když se odstěhovala, tak jsem nakonec dojížděla za ní, protože náhradu jsem nenašla a to jsem se fakt snažila a ostatní kadeřnice taky. Nosím krátké vlasy a na střihu strašně záleží. Naštěstí už se mi zase vrátila, chodíme k ní celá rodina (manžel, děti, maminka, bratr s rodinou). Pro nás je to každý měsíc jako jít na návštěvu :D I ten nejmladší 2 letý se strašně těší na tetu.
Obrázek
Obrázek
grafi

Příspěvekod Martina1 » 0, 11. březen, 2009, 1:32 pm

grafi píše:
Martina1 píše:.... Njn, když si na někoho zvyknete, těžko se hledá za něho schopná náhrada. :cry:

Ta moje je nenahraditelná, když se odstěhovala, tak jsem nakonec dojížděla za ní, protože náhradu jsem nenašla a to jsem se fakt snažila a ostatní kadeřnice taky. Nosím krátké vlasy a na střihu strašně záleží. Naštěstí už se mi zase vrátila, chodíme k ní celá rodina (manžel, děti, maminka, bratr s rodinou). Pro nás je to každý měsíc jako jít na návštěvu :D I ten nejmladší 2 letý se strašně těší na tetu.

Grafi, jenže tahle moje šikovná Zuzanka se odstěhovala až do Karlových Varů a na to, abych za ní z PI dojížděla, na to nemám ani čas ani finance :(
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Martina1

Další

Zpět na Rozmazlujme se