HUBNEME SPOLEČNĚ

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: HUBNEME SPOLEČNĚ

Příspěvekod Aliba » 0, 2. únor, 2012, 8:38 pm

Tak jsem mrkla na ten sebekoučink, ale asi to nebude nic pro mě, jelikož co jím si nevážím, teď jsem to zkusila, narazila na další věc, jako polívka - fakt nemám tucha, kolik čeho moje fazolová polívka měla. Pak pití, piju čistou vodu. Takže když jsem se snažila vyplnit něják tu tabulku, tak jsem, některý potraviny mohla zadat, ale polívku a br.placky jsem fakt nevěděla. Něják jsem se to tam snažila napsat čemu to bylo nejblíž. No vylezlo, že mám vlastně malej příjem.
Takže prostě se budu hejbat a jíst něják rozumně, hlavně pravidelně. Dnes jsem zapoměla na odpolední svačinu.
Ještě musím pohlídat to pití.
Aliba

Příspěvekod garfield » 0, 2. únor, 2012, 10:15 pm

Dagmarka01 a virginie hlásím se mezi vás trojčísla :blush2: . Je to u mě teda skoro těsně, ale na 168cm je hoooooodně :beg: . Doufám, že když se budeme navzájem podporovat, půjde nám to lépe....
garfield

Příspěvekod Slávinka » 0, 2. únor, 2012, 10:43 pm

Buldozerku a ty co budeš hubnout??? Už tě nebude vidět, když budeš mít o 5 kilo míň :shock:
Ženy, držím vám palce! :give_rose:
Nic nestíhám a proto jsem tu zpět :-)
Slávinka

Příspěvekod Pitrs » 0, 2. únor, 2012, 11:12 pm

ahoj potřebuju dolů 15-20 Kg ale každých 5 budu moc ráda
zkusím to taky.... jen nebudu počítat, ale zatím se vrhnu na tu pravidelnost....

holky tip co mám od výživové poradkyně je hned jak vstanu vypít sklenici vody - do 30 minut po vstanutí posnídat :-) to se tělo nastartuje...

teorie je super, ale ta čokoláda tak lááákááááá :laughingneqw:
Pitrs

Příspěvekod buldozer » 0, 3. únor, 2012, 8:57 am

Slávi neboj, furt mě vidět bude :D a kdyby náhodou tak když někam vyrazíme, vezmu si praporek :)
Chtěla bych zhubnout břicho a stehna a zadek, pod tím tukem doufám, že se skrývají svaly co moc nejsou vidět :D Tím si odůvodňuju to, proč jsem těžká :D Ale ta čokoláda... spíš bych se chtěla naučit odolat. Když doma není tak mě ani nenapadne si jí jít koupit,ale když dostanu sklenici nutely tak tu půlkilovku na posezení s přehledem 8-) ale když to budu psát i do toho stobu, tak je přeci jen blbé tam dopsat 0,5 kg nutely :D
buldozer

Příspěvekod Aliba » 0, 3. únor, 2012, 10:07 am

Holky, já se sladkým problém nemám, spíš s tím, že prostě nejím pravidelně a pak dám třeba velkej oběd, i když to se už dlouho nestalo, většinou toho za den s ním málo, jako polívka, bublanina ráno, houska se sýrem, houska se šunkou, nějaký ovoce a zelenina.
Když jsem mrkla na ten sebekoučink, tak z toho vylezlo, že mám malej příjem. Podle toho, abych hubla potřebuju 25% bílkovin, 30% tuků a 45% sacharidů. Ty bílkoviny celkem dávám, ale tuky a hlavně sacharidy jsou těžce pod tím, co bych měla.
Jó a ta voda tam je :oops: , jen se v těch tabulkách ještě neorientuji, tak jsem jí hned nenašla.
Aliba

Příspěvekod Dagmarka01 » 0, 3. únor, 2012, 10:23 am

buldozerto s tou nutelou mám taky :-(,ale dřív to bylo horší teď co jsem začala vařit a péct tak si ji šetřím,protože povidla a marmeláda musí vždy být doma když se nahlásí narychlo návštěva tak jimi naplním kynuté rohlíčky,Jinak ji používám jen do palačinek s banánem.
Jinak konec chutí mám jakýs takýs jídelníček mrkla jsem na net a k Jsme to co jíme jsou různé odkazy tak jsem si je projela,tak mám nějakou inspiraci.
Včera jak jsem měla ten koláček tak jsem vůbec neměla hlad,ale honila mě mlsná večeři salát z červené řepy jsem do sebe doslova nacpala.
K snídani jsem dala vícezrnný chleba ,plátek šunky a sýra a 2 listy ledového salátu s bílou kávou,
svačina bude nízkt.jogurt a malý banán
oběd rýže a kuřecí maso na sucho + zelenina
svačina bílý jogurt a celozrnné musli
večeře myslím tofu se zeleninou a k tomu knackerbrot
vařím 3x denně hrnek čaje na ekzem,ráno si dávám do skleničky 2č.l psilia a zapiju ještě vodou a pak 1/2 vymačkaného grepu naředím vodou(snídám až za půl hoďǩy) pak uvařím 1 litr ovocného čaje a pak 2litrovou konvičku jen převařené vody buď piju samotné nebo vymačkám citron,grep,nebo pomeranč,někdy skořici a lžici medu to piju během dne a mám maximálně 2 rozpustné kávy ale s mlékem bez toho se neobejdu.
Dagmarka01

Příspěvekod garfield » 0, 3. únor, 2012, 10:37 am

Holky tak já dnes ráno velký hrnek čaje, ale černého :blush2: . Plátek tmavého chleba s tvarohem a zelenina - okurka, rajče, paprika. Ke svačině dám bílý jogurt. K obědu pohanka a plátek vepřového, zeleninový salát. Ještě musím vymyslet co na sváču odpoledne a hlavně co k večeři... :scratch_ones_head:
garfield

Příspěvekod virginia » 0, 3. únor, 2012, 11:17 am

Ahoj, tak já snídaně cottage s pórkem, celozrnný chleba, sváča banán, oběd kuřecí stehno, brambory, zeleninový salát, svačina ovofit (tvaroh), večeře asi vejce, s plátkem hermelínu, na pánvi opéct, chleba, zelenina. Včera 17km na rotopedu, dnes zkusím 10.
Docela přivítám tipy na hlavní jídla, obědy, večeře. Taky pořád nevím, co vymýšlet.
Svět nebude zničen těmi, kteří páchají zlo, ale těmi, kteří se na ně dívají, aniž by něco udělali. (Albert Einstein)
virginia

Příspěvekod garfield » 0, 3. únor, 2012, 11:35 am

Tipy na jídla uvítám taky. Ráda bych spíš pozměnila jídelníček, aby skladba jídla zůstala už trvalá. Nechci vyloženě držet dietu, ale změnit životní styl. Omezit tučná jídla apod. Jsem ráda, že mám uvědomělého i manžela a v této snaze mě maximálně podporuje. Sní mi všechno :cool: , můžu vařit opravdu cokoliv. Ráda bych zkusila třeba jáhly, cizrnu... Vaříte někdo? Kde kupujete??
garfield

PředchozíDalší

Zpět na Rozmazlujme se