HUBNEME SPOLEČNĚ

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: HUBNEME SPOLEČNĚ

Příspěvekod Tlapka » 0, 30. červen, 2017, 10:46 pm

Krisko, sebekriticky musím přiznat, že jsem si toho vůbec nevšimla. Necítím se, že by na mě něco ubylo. :D
Tlapka

Příspěvekod Janička » 0, 9. červenec, 2017, 2:13 pm

Kriska píše:Janicka
ses skvelaaa! A ted jeste jak se ti to podarilo? taky nutne potrebuju :D

No není to snadné. Obzvlášť při mé rozežranosti. Snažím se pravidelně jíst menší porce - ale hodně zeleniny, nejíst moc pozdě, nejíst blbosti a hýbat se (někdy jdu běhat, někdy si zacvičím Jillian apod). Jde to pomalu, ale jistě. Myslím, že od posledního měření zase něco málo na břiše ubylo - podle kalhot. Držím palce, aby se dařilo i Tobě, Krisko. Pro mě je vždycky nejhorší začít. Pak to týden jde samo (vůle je, motivace atd), pak přijde krize :dash1: . Když vydržím, už je to na dobré cestě. Pak je kritické období, kdy už mám pocit, že to stačí....a to si pak řeknu, že jeden rohlíček je v pohodě :mrgreen: a nanuk by taky nebyl špatnej :oops: a dneska se mi běhat nechce :26: ....a za chvíli je všechna předchozí snaha kdesi :blush2: .... Takže tentokrát to nepohřbím! Ještě chvíli musím hubnout a pak vydržet a váhu UDRŽET!!!!
Janička

Příspěvekod jane » 0, 9. červenec, 2017, 8:48 pm

Janičko zrovna ty jsi hodně pracovně vytížená. Nedovedu si představit, že chodíš ještě běhat a omezuješ se v jídle :shock: . Vždyť ty musíš být jako proutek :give_rose:
jane

Příspěvekod Janička » 0, 9. červenec, 2017, 10:25 pm

Jane - do určitýho věku to fungovalo, cpala jsem se, jak chtěla, ono se to samo nějak spálilo. Kdeže loňské sněhy jsou. Pohybu a práce mám opravdu hodně, ale je to zátěž, na kterou je tělo zvyklé a nijak se to neprojeví. To bych musela žít o dvou mrkvích denně :laughingneqw: . Funguje jedině ubrat jídlo a zároveň přidat nějakou zátěž - rychlejší běh, cardio nebo intervalový trénink. Štve mě to, ale je snazší shodit pár kilo teď než deset dvacet za pár let...
Janička

Příspěvekod Kriska » 0, 12. červenec, 2017, 7:58 am

janicka - at se dari teda udrzovat! :) ja mam problem zas v tom, ze jim malo, takze typickej priklad s pomalym metabolismem kdy telo ulozi vse a nic nepusti... tyden vydrzim jist vic a pak zas zklouznu k memu nejedlymu rezimu. nechapu, ze anorekticky hubnou a ja i kdyz mam tyden strevni chripkh a krom caje nic nejim tak su lehcj o pul kg coz je obsah strev :D jiny lidi za ten tyden daj dolu i2-3kg... tyden na horach je dolu klidne 2-3 kg, pro me tydenni zatez znamena anj gram :D asi nakopnuti toho metabolismu by chtelo konzultovat s odbornikem ale s dvema levnyma mam zkusenoat velmi spatnou (cca 1500 za mesicni jidelnicek) a uz se bojim...
Kriska

Příspěvekod Tlapka » 0, 13. červenec, 2017, 12:15 am

Krisko, zkoušela jsi se informovat u lékaře? Třeba je nějaká metabolická či výživová poradna, nebo něco na ten způsob...
Tlapka

Příspěvekod Kriska » 0, 13. červenec, 2017, 9:31 am

vidis, u lekare me to nenapadlo tam by mela byt vyssi sance uspechu :)
Kriska

Příspěvekod misaK » 0, 14. červenec, 2017, 1:36 pm

akorát ti nesmí radit 150kilová lékařka...
Doporučuju nechat si udělat jídelníček na míru a podle toho jíst. Já tak zhubla přes 40kg předloni a váhu si +-3kg držím. Taky jsem měla zpomalený metabolismus a začít pravidelně jíst bylo asi to nejtěžší...a pak udržet si velikost porcí, které se mi zdály obrovské. Navíc jsem po operaci štítné žlázy, takže to byla skvělá výmluva, jak moc nic se sebou nedělat.
Ale dala jsem to a dneska jsem strašně ráda a jsem sama se sebou relativně spokojená. K dokonalosti tak ještě 5kilo, ale to už nijak nehrotím :blush2: :blush2:
misaK

Příspěvekod Kriska » 0, 14. červenec, 2017, 9:01 pm

misaK - týjo, kloubouk dolů, jsi skvělá! :) taky vidím problém v tom udržet porce, přece dyť je to tak strašně moc jídla a člověk léta zvyklý jíst málo, je to určitě stejně náročný, jako když někdo musí ubrat. Já to s tím bezlepkem mám asi ještě horší v tom, že prostě nenahrazuju bezlepkovýma ale rovnou to nejím, nebo vyjímečně. A celkem mi taková strava vyhovuje a teda zas obecně se to na mě nepodepsalo, takže ono najít někoho, kdo tomu rozumí a zároveň nemá problém s tím, že pečivo fakt nebudu jíst častěji než 3x do roka...

jestli ti ke spokojenosti chybí 5kg, tak jsi vlastně na parádní váze, mě přijde, že každé ženě chybí ke spokojenosti posledních 5kg:D
Kriska

Příspěvekod velva » 0, 14. červenec, 2017, 9:47 pm

Krisko- stravuješ se bez lepku? Jen tak nebo máš nějaké potíže?
velva

PředchozíDalší

Zpět na Rozmazlujme se