HUBNEME SPOLEČNĚ

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: HUBNEME SPOLEČNĚ

Příspěvekod Janička » 0, 13. leden, 2017, 8:32 am

Na STOBklubu je teď program zdarma Prožij rok zdravě. Úplně jsem to ještě neprozkoumala, ale zdá se to docela zajímavé, minimálně jako motivace.
Janička

Příspěvekod Kriska » 0, 13. leden, 2017, 9:45 am

taky bych potřebovala zhubnout... loni mi zemřela maminka a nechápu jak se na mě objevilo + 5 kg navíc. Esteticky mě to samozřejmě tolik neštve, sice ani předtím jsem nebyla zrovna štíhlá ale tak jako... no ale nejhorší je, že nedopnu skoro žádné oblečení, ale jsem navíc ve výpovědní lhůtě, takže tuplem nechci kupovat žádné nové a tak doufám, že se mi podaří se trochu nakopnout zas k pohybu. 3 roky zpátky jsem projela 30 day shred s Jillian Michaels a sice sem nezhubla asi ani gram, ale mírně se mi vyrýsovaly svaly na rukách, tak to aspoň líp vypadalo. No a můj problém dost je, že protože sem neviděla žádnej výsledek a přitom na internetu všichni píší, jak s ní zhubli, všude parádní fotky před a po, i na štíhlých holkách rozdíl, natož u mě, když já byla naposledy štíhlá asi v 5. třídě, tak i znám osobně holku, která zhubla asi 20 cenťáků v pase.

No a problém je jasnej, nulová motivace, když vím, že to na mě nefunguje, ale zas nechci, aby to bylo ještě horší... nechcete některá zkusit nějaký program s Jill - třeba 6pack in 6weeks? abychom se vzájemně motivovaly? i když teda teď už bych to každej den nezvládala, 2x týdně chodím cvičit, to bych na to už neměla asi večer sílu, i kvůli dojíždění, a o víkendu teda taky úplně ne vždycky zvládám, ale myslím, že 3-4x týdně by to určitě šlo...

Tlapka: a budete běhat i dogtreky? :)
Kriska

Příspěvekod Tlapka » 0, 18. leden, 2017, 10:32 pm

Krisko, já si běhám sama jen tak pro radost. Já nejsem společenský typ :-) Nějak špatně zvládám nevychované psy a lidi a tak... :-)
Tlapka

Příspěvekod Kriska » 0, 19. leden, 2017, 9:00 am

:D jo to chápu, ty lidi mi většinou na těch akcích taky dost vadí:D cizí teda, když jsou jich davy.
Kriska

Příspěvekod Kriska » 0, 9. únor, 2017, 3:03 pm

Lenny, máš pravdu. Evidovala jsem si co jím a přidala jídla i bílkovin ale stejně to nezabralo a váha se nehla. Snažila jsem se to dodržovat asi 5 měsíců bez efektu. Teď se prostě smiřuju s tím, že i když jsem nikdy nebyla štíhlá, už asi na tom líp nebudu a hlavně sem zas sklouzla k malým porcím, když jsem neviděla efekt, dost mě to demotivovalo. Stejně jako to cvičení.

Pokud vážím stejně, pokud jím dostatečně nebo nedostatečně, jakej má efekt se snažit, pořád na to myslet a projíst i víc peněz? když mýmu tělu je to evidentně jedno...
Kriska

Příspěvekod Stefinka » 0, 10. únor, 2017, 8:55 pm

Kris, asi ti moc nepomůžu, protože nejsem odborník a hlavně jsem neskutečně línej a žravej člověk od přírody, takže vůle na hubnutí mi opravdu chybí, ale..... od konce roku 2014 do léta 2015 jsem nabrala asi osm kilo postupně, mám kapačky, imunitu v háji, a nějak jsem po nich začala nabírat, ne po nich jako takových, ale tělo přestalo strádat a začala jsem po letech nabírat. Měla jsem toho dost a řekla jsem si, že zhubnu. Začala jsem někdy v říjnu 2015, přesně jak píšeš, začala jsem s Jillian a psala jsem si kalorické tabulky. Do února nebo března jsem shodila asi 7 kg, pomalu, nic moc, ale dala jsem dolu aspoň zhruba to, co jsem nabrala, takže jsem byla ráda. U cvičení jsem nevydržela, pak jsem to začala flákat, nemám pevnou vůli, ale jak píšou holky, je to hlavně o jídle a já mám hlavně břicho, takže mi to docela pomohlo skrz ty kalorické tabulky no. Samozřejmě od té doby už kašlu i na to, přišlo léto, grilovačky a tak, od konce srpna chodím do práce a fakt už to neřeším, i když bych potřebovala, ale zatím se mi to stále docela drží, teď jsem dokonce sama od sebe shodila asi 2 kg, ale jinak to jde. Asi ti to moc nepomůže, jenom tím chci říct, že to funguje, Jillian je určitě super, ale chce to jako doplněk, důležitější je to jídlo. Kalorické tabulky jsou výborné v orientaci poměru bílkovin, sacharidů a tak....
Stefinka

Příspěvekod Tlapka » 0, 10. únor, 2017, 11:10 pm

Já teda hubnu tak, že si dávám večer pusu na zámek. Většinou mě u televize honí mlsná, takže pro mě je to otázka vůle (a já jsem slabá žena :oops: ). Jinak když se podívám v práci, tak problémy s váhou mají ti, co jedí nadbytek sacharidů. Hodně lidí jí pečivo i ke svačině (např. rohlík s dětskou přesnídávkou je sacharidová bomba). A můj syn pije slazené nápoje - úplně šílím, když ho vidím :dash1: tolik zbytečných kalorií, to si dám radši kousek čokolády :mrgreen:
Tlapka

Příspěvekod Kriska » 0, 11. únor, 2017, 7:43 pm

ja nemuzu lepek takze nekuluju vubec zadny pwcivo, testoviny, nic. ja mam asi opacny problem ze jim hodne malo a moje telo si vse uklada:( snazila sem se nejakou dobu jet podle tech tabulek a jist aspon 7000kj v dobrym.pomeru, coz se mi darilo ale efekt to nemelo. se sacharidama u me neni az takovy problem, vubec nepiju sladne piti, a vyletch s neky dam sladkou tycku nebo kus cokolady, nekdy zahresim v tydnu... ale kdyz vidim, ze jiny lidi toho sni 3x vic nez ja a netoustnou. no ale vzdy jsem byla oplqcane dite, oplacany pubertak i oplacany dospelak a nikdy sem moc nejedla, takze je mozna cas se s tim smirit...no k jill sem se od zacatku roku vubec nedostala :( a mam nachozeno jen 40 vyletnich km coz taky neni moc...
Kriska

Příspěvekod jane » 0, 11. únor, 2017, 8:54 pm

Krisko to je mě líto jak to máš. Já jsem ten typ, že opravdu jím hodně , opravdu se nijak nehlídám a mám 50 kg i s postelí. Ale my to tak máme všichni sourozenci.
jane

Příspěvekod Tlapka » 0, 11. únor, 2017, 11:14 pm

Krisko - aha, takže víš, kde je zakopaný pes :-) Manžel nejvíc přibral, když jsme stavěli - z práce jel rovnou na stavbu, domů se dostal až večer, najedl se (hodně).
Tlapka

PředchozíDalší

Zpět na Rozmazlujme se