Autopilot na rozmazlování

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: Autopilot na rozmazlování

Příspěvekod HanaK » 0, 29. srpen, 2011, 9:51 pm

až budu velká, tak se taky budu malovat, heč :lol: :roll:
A mám blbý dotaz, ale tady se stydím nejmíń. :blush2: Smývá se odličovač ještě vodou nebo už ne?
HanaK

Příspěvekod treperenda » 0, 29. srpen, 2011, 10:20 pm

Hani, já se odličuju od nějakých 17-ti let, no od 19-ti už pravidelně a až ve skoro třiceti jsem poprvé slyšela, že by se člověk měl pak ještě omýt. No vyzkoušela jsem, a je to fakt dobrý - prostě stáhnu pleť tamponkem s mlékem a pak ještě jedním s vodou. Mám pak pocit opravdové čistoty a ne takové té mléčné upatlanosti. No a pak se taky někdy jen ošudlám vodou a omdlím do postele, spoléhaje, že to země do rána nějak opadá :lol: Ale to asi do téhle diskuse nepatří, že? :oops:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod grafi » 0, 29. srpen, 2011, 11:04 pm

Na radu známé jsem vyzkoušela na oplachování obličeje místo pleťové vody fyziologický roztok. Mám velmi citlivou pleť a po chlorované vodě mívám suché a červené fleky. Teď je to úplně OK. Prodává se v lékárně ve skleněné infuzní lahvi a cena je cca 30Kč.
Obrázek
Obrázek
grafi

Příspěvekod Angelica190 » 0, 3. březen, 2012, 9:58 pm

Super, holky, to se hodí :)

Sice já se snažím o sebe starat pravidelně, ale i tak někdy lajdačím ... a jinak co se týče odličování očí, tak já mám odličovací ubrousky stejné značky kosmetiky jako všechna moje kosmetika, a fakt odlíčím všechno, a pak ve sprše přemyju celý obličej pleťovým gelem ( v létě odmašťujícím, v zimě hydratačním), takže vlastně pak obličej i spláchnu čistou vodou, nakonec ještě pletovou vodu a pak noční krém a oční krém .
Angelica190

Příspěvekod treperenda » 0, 3. březen, 2012, 11:10 pm

Holky, já jsem začala brutálně šedivět, tak se budu muset začít barvit. Doposud mám zkušenosti jen se šampony. Nemohly byste mi doporučit jakou máte prověřenou barvu na vlasy?
Jo a ještě , nemáte některá teploměr, který dobře a spolehlivě měří, nelépe i rychle. Já jsem se v poslední době už tolikrát spálila, že další nákup hodlám uskutečnit až po odborné konzultaci zde na fóru :lol:
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod Martina1 » 0, 4. březen, 2012, 12:25 am

trep, my máme dobrou zkušenost z nemocnice z bezdotykovým digitálním teploměrem. Vypadal jako pistole, jen se "zamířilo" na čelo a během vteřinky se na displeji ukázal výsledek. S dítkem se nemuselo hýbat, aby se mu mohl teploměr zašoupnout do podpaží nebo miminům do prdelky. Jen je trochu dražší.
A šedivé vlasy? Barvím se od svým cca 30 let. Dřív sama, teď už se radši svěřuju jednou za čas do odborných rukou a tam používaji Dusy. Doma mi vždycky vylezlo na hlavě něco, co se mi sice líbilo, ale okolí to moc nepřijalo :roll: .
Martina1

Příspěvekod HanaK » 0, 4. březen, 2012, 1:41 am

zrovna tady sedím s barvícím šampónem na hlavě (40 min = 8 umytí) - dřív jsem se barvila u kadeřnice, teď chci zkusit tohle, zdá se mně, že mírné prokvétání nevypadá tak blbě jako jinobarevné odrosty (při nejlepší vůli kadeřnice netrefila moji barvu)
Ovšem jsem na začátku pokusu, dám vědět. ;)
HanaK

Příspěvekod velva » 0, 4. březen, 2012, 8:48 am

Tak já tedy barvením zkušeností moc nemám.Zkoušela jsem barvit dvakrát zatím.Naposledy vlétě před dovolenou.Když zahlédnu nějaký šedivý vlásek, vytrhnu ho.Mám nachystanou Mousse od Palette,ale zatím nemám čas.Když jsem tedy barvení zkoušela, tak jsem byla špinavá já i všechno kolem, vana, ručník, dveře.Chce to asi trénink.
velva

Příspěvekod garfield » 0, 4. březen, 2012, 4:57 pm

Já se barvím už léta na zrzavohnědou barvu - míchám jednu intenzivní červenou od Palette a kaštanovou - půlku tuby. Nedovedu si představit, jak bych se barvila sama :blink: mám docela dlouhé a husté vlasy :cool: Barví mě můj milovaný DH :good:

Můžu vás poprosit o radu jaký používáte oční krém?? Nikdy jsem žádný zvláštní nepoužívala, mazala jsem si oči stejným jako celý obličej :blush2: Teď mi ale zničeho nic začaly občas natýkat oční víčka a mám je dost suchá :( Netuším, jestli mi třeba nechybí nějaký vitamín?? Začaly se mi dělat i lupy a to jsem na ně nikdy netrpěla! :beg: Nevím, co se to se mnou děje. Že bych stárla???? :beg:
garfield

Příspěvekod Martina1 » 0, 4. březen, 2012, 5:35 pm

velva píše:...Když zahlédnu nějaký šedivý vlásek, vytrhnu ho...

Tak to já to takhle praktikovat, tak bych za chvíli na hlavě neměla nic :( .

garfield píše:...Můžu vás poprosit o radu jaký používáte oční krém?? Nikdy jsem žádný zvláštní nepoužívala, mazala jsem si oči stejným jako celý obličej Teď mi ale zničeho nic začaly občas natýkat oční víčka a mám je dost suchá Netuším, jestli mi třeba nechybí nějaký vitamín?? Začaly se mi dělat i lupy a to jsem na ně nikdy netrpěla! Nevím, co se to se mnou děje. Že bych stárla????

Na okolí kolem očí by měl být spešl oční krém. Pokožka tu je mnohem slabší a jemnější, vyžaduje extra zacházení. Těžko radit jaký krém, protože každá sneseme něco jiného. Já používám teď od Dedry komplet červenou řadu (jako správná dedruše musím vše vyzkoušet :dance: ), ale pak se zase vrátím k Avonu, řada Ageless Results.
Martina1

PředchozíDalší

Zpět na Rozmazlujme se