Autopilot na rozmazlování

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: Autopilot na rozmazlování

Příspěvekod treperenda » 0, 4. březen, 2012, 10:37 pm

No, trhat šedivé jedince jsem - to praktikuju už rok, ale už jsem na tom jako Martina1. T5etí těhotenství a zejména události posledních měsíců mi daly zabrat. Ale já to mám asi i v genech. Otce si nepamatuju jinak, než šedivého. Ovšem on mě měl ve 41 letech. Mě je 32- necelých !!!!!!!!!!! :mocking:
Hani, já z té trvalé barvy mám taky strach, ale když jsem se obarvila šamponem, tak jsem měla krásně obarvéné hnědé vlasy a mezi tím stále zářily šediny. :(
Garfield - a nejsi taková "oschlá" z té zimy? Já když delší dobu mrzne, tak jsem taky jako troud :lol: Anebo zkus změnit ten krém co pužíváš - já střídám Niveu - v zimě, dětský krém z DM, Lidla, Marinu. Jak mám něco delší dobu, dělá to neplechu.
Miluju hubnutí a ploché břicho.
treperenda

Příspěvekod garfield » 0, 4. březen, 2012, 10:50 pm

Trep fakt nevím, ještě se mi to nikdy nestalo..... Možná zkusím Niveu. Mám teď od ní tělové mléko a je suprové. Štve mě to, jak se mi loupe kůže na víčkách. Nemůžu se ani pořádně namalovat, pořád si je něčím jen mastím :?
garfield

Příspěvekod HanaK » 0, 4. březen, 2012, 11:04 pm

Když se objevily první šediny, tak mi je taky DH vytrhával, ale postupně jich bylo víc a víc a skončila bych plešatá ;)
HanaK

Příspěvekod miciqx » 0, 19. březen, 2012, 11:13 am

garfield.. a nebereš nějaký nový léky? jirkovi (DF) se začaly loupat oční víčka co mu nasadili novou léčbu.. ale je fakt, že ty zvěrstva, co dlabe (nebo dlabal) jsou docela záhul
na tragickej život sem já pes!
miciqx

Příspěvekod garfield » 0, 19. březen, 2012, 3:27 pm

Léky neberu vůbec žádné. Fakt nevím z čeho to je.... asi mě čeká návštěva na kožním :-( Je to vždy na chvíli lepší a pak se to zase zhorší. Mám pocit, že už i nehty si o něco říkají..víc se lámou a třepí. Nebo zkusím ještě nějaké vitamíny, nemáte nějaký tip???
garfield

Příspěvekod Pettie » 0, 19. březen, 2012, 11:27 pm

Na nehty mi kdysi dost pomáhal Biosil plus. V lékárně ho mají za 60 Kč. Má být dobrej i na vlasy. Nehty mě teĎ po hodně dlouhé době začínají taky štvát, tka už ho mám zas koupenej a uvidím. Akorát si teď nejsu jistá, jestli ho můžu při kojení, tak se musím poptat v lékárně. Jsem na to nějak zapomněla.
Pettie

Příspěvekod Martina1 » 0, 20. březen, 2012, 8:32 pm

Holky, a co pivovarské kvasnice? Mě je doporučila porodní asistentka, když jsem od ní měla půjčenou elektrickou odsávačku. Já si koupila tyto, tak uvidím. Určitě to neublíží ani vám, ani mimču, když kojíte.
Martina1

Příspěvekod JanaD » 0, 20. březen, 2012, 8:37 pm

Martina1 píše:Holky, a co pivovarské kvasnice? Mě je doporučila porodní asistentka, když jsem od ní měla půjčenou elektrickou odsávačku. Já si koupila tyto, tak uvidím. Určitě to neublíží ani vám, ani mimču, když kojíte.

Vypadají zajímavě, navíc jsou tam laktobacily a ta cena je víc než dobrá :good: zkusím se zeptat jestli je u nás mají
JanaD

Příspěvekod Malvína » 0, 21. březen, 2012, 2:37 pm

Pivovarské kvasnice jsou výborné, je to vlastně přírodní prostředek a i v knížce "Doba jedová" jsou doporučeny jako prospěšné.
Všechno je tak, jak má být.
Malvína

Příspěvekod Jindris » 0, 11. září, 2012, 2:05 am

Vážené pilotky,
závidím Vám vaše autopiloty na uklízení a jiné užitečné práce. Může mi někdo z Vás poradit, ;) v jakém tématu se to vyskytuje?
Nevím, zda jsem správně pochopila,co myslíte tím rozmazlováním,ale pokud si nejste jisté, kdy zajít na kosmetiku nebo si dát třeba koupel, zkuste to se řídit postavením luny. :) Astronox vydává tzv.Lunární diář, kde je takřka vše ohledně správného načasování všeho co souvisí s péčí o celého člověka. Pak už jen stačí si do svého kalendáře dle svých představ o rozmazlování poznamenat, kdy se objednat třeba na manikýru či si užít koupel při svíčkách. :cool:
Jindris

Předchozí

Zpět na Rozmazlujme se