Mamma Mia!

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Mamma Mia!

Příspěvekod Lída » 0, 24. září, 2008, 1:34 pm

Viděly jste ho? Pro mě absolutně boží film! Hm říká se ještě "boží"? :mrgreen: Viděla jsem ho dvakrát v jeden den a další týden znovu, mám ho objednaný na Amazonu, teď mi přišel soundtrack a v neděli půjdu do kina zas 8-) Už dlouho mě u filmu nebolela tvář od usmívání jako u Mamma Mia!
Lída
Site Admin

Re: Mamma Mia!

Příspěvekod Hankie » 0, 24. září, 2008, 4:23 pm

Naprosto tě chápu, Liduš, taky jsem byla nadšená. Je to už nějaký ten čas, v sobotu jsem do kina vytáhla já kámošku, v neděli ona mě :-) Chtěla jsem teda původně vzít DH, ale pak jsem si řekla, že tohle je film skvělý pro ženské a on by se možná v tom sále plném řehtajících se žen mohl cítit divně. O soundtrack i DVD si chci napsat Ježíškovi a jestli mi je nedonese, tak to budou smutné Vánoce.
Hankie

Příspěvekod Lucianna7 » 0, 8. říjen, 2008, 8:20 am

Hankie píše:Naprosto tě chápu, Liduš, taky jsem byla nadšená. Je to už nějaký ten čas, v sobotu jsem do kina vytáhla já kámošku, v neděli ona mě :-) Chtěla jsem teda původně vzít DH, ale pak jsem si řekla, že tohle je film skvělý pro ženské a on by se možná v tom sále plném řehtajících se žen mohl cítit divně. O soundtrack i DVD si chci napsat Ježíškovi a jestli mi je nedonese, tak to budou smutné Vánoce.

Asi budeš mít vánoce dřív, protože má vyjít film Mamma mia 17.11.2008 s Mladou Frontou a 49,-.
Už od půlnoci půjdu hlídat, abych byla první a zbyl na mě. :lol: :lol:
Lucianna7

Příspěvekod anatte » 0, 8. říjen, 2008, 8:32 am

Ahoj holky, taky se přidávám - byla jsem nadšená a to jsem šla do kina bez nějakého očekávání , ale bylo to super už dlouho mě žádný film tak nenabil :D , šel se mnou i DH a i on byl nadšenej a moc se mu film líbil. Ale chápu , že každýmu chlapovi by se to nelíbilo.
Liduško, prosím tě - soundtrack jsi si objednávala kde? Jsem líná po něm pátrat. :)
anatte

Příspěvekod Evvik » 0, 8. říjen, 2008, 11:47 am

V neděli jsem byla s kamarádkou na tomto filmu v kině a vůbec jsem nečekala, že mě tak chytne. Úžasně jsem se bavila a z kina jsem odcházela s úsměvem na tváři :)

Tady si dovolím dát odkaz na MALOU UKÁZKU. Včera jsem na to narazila při brouzdáním netem světem ;)
Evvik

Příspěvekod Chana » 0, 8. říjen, 2008, 1:09 pm

... včera jsem byla s mužem, dnes jdu s tchýní.... moc se těším na DVD, to pojede pořád ;)
Chana

Příspěvekod Lída » 0, 13. říjen, 2008, 8:07 am

Objednávala jsem přes amazon. Ale fakt je, že už je to i na netu. Ale to prostě není ono :) Amazon má každou chvíli slevy, i nové filmy zlevní na pár dní o 80 procent, jen to chce hlídat.
Lída
Site Admin

Příspěvekod Lída » 0, 13. říjen, 2008, 11:18 pm

ještě mě napadlo - u cd je knížka s povídáním o filmu, s texty všech písní a s fotkami z filmu :)
Lída
Site Admin

Příspěvekod LeniH » 0, 5. listopad, 2008, 10:24 pm

Lucianna7 píše:
Asi budeš mít vánoce dřív, protože má vyjít film Mamma mia 17.11.2008 s Mladou Frontou a 49,-.
Už od půlnoci půjdu hlídat, abych byla první a zbyl na mě. :lol: :lol:

Jen se chci zeptat: opravdu má to DVD vyjít 17.11. ? Vždyť to je přeci svátek a pochybuji, že budou mít trafiky otevřeno a vycházet noviny.
A taky by mě zajímalo - kde se dá zjistit, co má kdy vyjít?

Děkuji Lenka
LeniH

Příspěvekod HelcaK » 0, 6. listopad, 2008, 10:15 pm

Není to omyl? 17.10. vyšlo CD s cover verzemi hitů ABBA s názvem Mamma Mia... Přijde mi divné, že by v levných DVD vyšlo něco, co mělo v létě premiéru... :cry:
HelcaK

Další

Zpět na Rozmazlujme se