HUBNEME SPOLEČNĚ

:) Jak se odměňujete? Čím si oslazujete všední den? O kom, o čem sníte?
Dejte nám tip na film, knížku, zábavní park, salon krásy, odkazy na videa, která vás pobavila, cokoli vás napadne :)

Re: HUBNEME SPOLEČNĚ

Příspěvekod Kriska » 0, 31. srpen, 2018, 9:09 am

jane - nevim, jim zdrave, hybu se a dolu to nejde, ja bych chtela 60 kg ale za posledni 4 roky sem se nehla smerem dolu tak sem se smirila s tim, ze to aspin neroste :D

asi je to metabolismem a generikou, nekdo prostecsnadno nepribere a jinej nezhubne...

k pribrani me napadaji posilovaci cviceni a jidelnicek id poradce ke cviceni, ale je taky otazka, zda tbohe telo snadno nasvali a zda by to nebulo moc energie na malej vysledek
Kriska

Příspěvekod Janička » 0, 5. září, 2018, 1:54 pm

Kriska - a co zkusit nějaký jiný typ pohybu, něco, na co tělo není zvyklé? V jídle se určitě taky najdou mezery :P . Teoreticky to mám zmáknutý :laughingneqw: . Ale ta praxe, to je bída!!!
Janička

Příspěvekod Kriska » 0, 5. září, 2018, 5:04 pm

janicka jojo, ta praxe :D
Kriska

Příspěvekod Janička » 0, 22. říjen, 2018, 11:13 am

Největší nepřítel mého hubnutí je stres. To je objev, co? Ale konečně jsem si to uvědomila. Teď ještě s tím něco udělat!
Janička

Příspěvekod rozmarýnka » 0, 23. říjen, 2018, 6:54 am

Janička: Ve stresu víc jíš? Já ve stresu ujídám blbosti, někdy.
Kousek po kousku to zvládnu.
rozmarýnka

Příspěvekod Janička » 0, 23. říjen, 2018, 9:53 am

Rozmarýnko - dlouho jsem netušila, že vůbec jsem ve stresu. Samozřejmě jsem leckde četla, že stres znamená přibývání na váze a nejen tím, že člověk víc jí. Ale nedocházelo mi, že se mě to přímo týká. Až nedávno jsem si uvědomila, že někdy mám neskutečný hlad, ačkoliv se pořádně najím (poctivé jídlo - maso, zelenina, příloha), pořád mám pocit hladu, i když už mě bolí přejezené břicho...a není to chuť nebo nehoní mě mlsná - sním cokoliv (klidně suchý chleba). A někdy až tak moc nejím a stačí mi lehká večeře a víc nemusím. Žádný hlad, žádné myšlenky na jídlo, žádné odříkání. Pohybu mám pořád stejně. A když jsem to fakt poctivě rozebrala a snažila se uvědomit rozdíly ve dnech, kdy se láduju a kdy ne, došlo mi to. Když mám relativně uklizeno, situaci pod kontrolou, práce odsýpá a zároveň se daří, netrápí mě nějaké velké resty nebo akutní nedostatek peněz (rozuměj nedostatečná finanční rezerva - jsem katastrofista a už vidím, jak se nám v takové situaci rozbije auto nebo traktor apod a budeme na dně...), tak se necpu. Prostě mi stačí podstatně méně jídla bez nějaké sebekontroly (nenařizuju si jeden chleba, ale prostě víc nemůžu). Jakmile se to rozjede a nic nestíháme, všude chaos, nervy v práci , jsem nevyspalá, uštvaná atd, mám neustálý hlad...
Janička

Předchozí

Zpět na Rozmazlujme se