zvířátka

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

zvířátka

Příspěvekod RomanaK » 0, 14. říjen, 2010, 7:49 pm

Ahojte všichni milovníci zvířat.

Říkala jsem si jak celkově pojmout název tématu. Já jsem hafíková. Už na táboře jsem dostala diplom za vzornou psí mámu ;) . Ale bylo by to jen jednostrané.
Takže pište cokoliv o jakýchkoliv zvířátkách,.....

Dneska se nám stalo, že při odchodu DF šlápl na naší 4 měsíční fenečku popillona. Na schodech přímo na čumáček. Nejdřív mě chytla histerie, samozřejmě malá řvala na celou chodbu a krve všude, jako na jatkách. Tak jsme letěli k veterináři, můj MVDr.,tam zrovna nebyl, tak nás vzal jiný. Malé jen něco píchl, a prý to do zítra bude dobré a kdyby ne tak kontrola. Jenže jí pořád z čumáku kape krev a je úplně mimo. Samozřejmě celou dobu jsem i já úplně mimo. Neudělal jí rentgen nic, tak jsem na to zítra zvědavá. za vyšetření si vzal 200, za píchnutí injekce 35 a ty 2 injekce stály jen 20ku. Čert vem peníze, ale taky to tomu člověku moc nepřidá. zítra tam už snad bude náš Mvdr. A k tomu všemu tam u toho byl i
oliver, takže utěšovat sebe,dítě,pejska,,,,,,,, :cray: :cray: :cray:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Re: zvířátka

Příspěvekod Majinka7777 » 0, 20. říjen, 2010, 1:15 pm

Jej,tak to je hodně mrzuté,to je mi líto,chudinky malinké.Jestli měl možnost udělat rentegen,nevím proč ho neudělal,on by to přeci neplatil a ty bys byla klidnější.Já tohle mám dobrý,moje veterinářka je bezvadná,už jen tím,že dojede ke mě domů,psi vůbec nikam netahám,minule tu zašívala nohu naší retrívřici.Vím,že je to jen ze známosti,jinde by psa odvezla na kliniku.
Tak přeji brzké uzdravení a snad se tvůj DF poučil a bude lépe koukat pod nohy,znám to,mi ted máme 5 kotat a jsou všude
Majinka7777

Příspěvekod RomanaK » 0, 20. říjen, 2010, 8:25 pm

Ty jo 5 koťat, a co na ně hafíci? Je super mít známého MVDr., ten náš už nám dal také tel.číslo, ale zatím to jistím jen u porodu, nebo tak.Stejně než by se urval z kliniky, nebo kde byl, tak jsme tam byli rychlejš. Jenže tam byl tenhle ňouma. Druhý den, jsem jela pro jistotu ještě jednou a byl tam MVDr. co mě zná, tak ten si vzal jen 100ku a také jí píchnul to samé a ještě nám dal domů tišící tbl na asi 4 dni. Takže je to opravdu o člověku.

Jinak čubička už lítá jako čertík a je veselá. Občas se tedy ještě něčeho lekne, ale vrací se jí povaha.Tak jsem moc ráda. Dost jsem se z toho poučila, raději jít 100x po schodech, než kvaltovat spěchat a pak čučet a řváát. No a DF se k tomu postavil tak, že ji raději bere na schodech do ruky. Což vůbec neva, jsou jí teprv 4 měsíce. A jakmile bude v pubertě, tak uděla frnk a bude venku :D
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Majinka7777 » 0, 21. říjen, 2010, 9:38 pm

To je moc dobře,že to tak dopadlo :good:
Naše dvě psice si už na kočičky zvykli,ale kočičky na ně ještě ne,tak prskají nebo utíkají se někam schovat.Jediný strach mám aby je něco nezajelo,sice zas takový provoz kolem domu nemáme,ale když už něco jede,moc na rychlost nekoukají.Potom brzdí,div se jim z kol nekouří,ta cesta vede do lesíka,kde je prudká zatáčka.
Kotátka bych ráda rozdala,ale nikdo nechce,tak nám asi zůstanou.
Majinka7777

Příspěvekod sněženka » 0, 9. květen, 2012, 12:54 pm

Já jsem dcerce koupila pod strimek mozče, bohužel až teď mi přišli na alergii na morčata i seno, proto se nemůže nadechnout, co ho máme doma. Malá se ho ale nechce vzdát, co mám dělat?
sněženka

Příspěvekod buldozer » 0, 9. květen, 2012, 1:03 pm

sněženko zahradu nemáte? morčata můžou být i venku v králíkárně v zimě může být třeba v přesíni, nemusí být u dětí v pokojíku
buldozer

Zpět na Mám špatný den, špatný rok