DF se vrací....

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

DF se vrací....

Příspěvekod RomanaK » 0, 4. říjen, 2010, 6:12 pm

Ahoj holky,
tak kdo jste četl mé vyhazování, tak těch 82kg se vrací zpět a část věcí. :geek: Zatím to vypadá dobře. Myslím si, že to je ale v mém přístupu k sobě samé. Jen mi to stejně pořád hlodá. Máte s tím někdo zkušenost? Jestli to vůbec někdy přejde, a dá se tomu druhému člověku opět věřit? Je pravda, že teď si to ode mne hodně slízává. Že při každé příležitosti mu ji předhodím. Jenže já se prostě neudržím. Maminka mi říká, že to je cesta opět k tomu jak ho od sebe odehnat.....Jak jste na tom, pokud Vás potkala taková krize nebo podobná, jak jste ji přestály? Díky za radu
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Re: DF se vrací....

Příspěvekod Tilda » 0, 5. říjen, 2010, 9:42 am

ahoj..nemam přimo zkušenost s nevěrou, zatim :? ale mam i tak velmi problematickeho chlapa. Jsme spolu šest let a a zkusila jsem opravdu všechno. :blush2: Nejlépe s ním však vyjdu když se ovládnu a nevyčítám.. on naštvanej člověk snadno řekne věci co jdou těžko zpátky. Zrovna tuhle jsme řešili něco dost zásadního a manžel mi řekl že to nechce řešit, čuměl do PS. Chtělo se mi řvát na co ho teda doma vlasně máme.. ale neziskala bych tím vůbec nic. Čím mín toho nakecám, tím větší pohoda doma.. :roll: . Někdy si říkám proč s takovým chlapem jsem, ale táta je skvělej děti ho milují a my.. máme se moc rádi, jen jinak než jsem si jako holka předtavovala. Srovnala jsem si to v hlavě a zatím je to dobrý. Mě hodně pomohla tahle knižka, http://www.pknihy.cz/knihy/002536/Milov ... ladum.html je v ni i kapitola o nevěře, o tom jak ničí manželství, partnera, děti a paradoxně i toho kdo se jí dopouští. Zajímavý a poučný pohled. Doporučuji. A jinak jestli se drahoušek snaží tak už jen kvuli dětem bych mu dala šanci, ale nejprv si to srovnej v sobě jestli ho ještě chceš, vyčítání vydrží chvilku, ale pak si řekne že tohle zapotřebí nemá a zbalí se sám.
Tilda

Příspěvekod Sel » 0, 5. říjen, 2010, 11:47 am

x
Naposledy upravil Sel dne 0, 24. červen, 2017, 11:23 am, celkově upraveno 1
Sel

Příspěvekod RomanaK » 0, 5. říjen, 2010, 7:56 pm

Ahojky,
díky moc. Tak já jsem si to celkem dala i jako zvyk na říjen. Nemluv o ní , nemluv o ní , NEMLUV O NÍ !!!!! Je pravda, že spousty věcí jsem si hodně pohnojila já, což si teď uvědomuji. Ale zase to pro něj není omluva, hlavně to udělal když jsem byla ve druhém měsíci.Což mi hlava nebere. Ale je mi jasný, že se člověk dokáže rychle pobláznit. Protože perspektivu s tou jinou paní jsem teda neviděla (ona jen tak pro doplnění : těhotná se svým manželem+3letý syn). Na druhou stranu jsem si říkala, když ti to za to stojí, tak si za ní jdi. Budeš mít místo 2 dětí 4, alimenty., byt je můj takže nevím kam by šel bydlet...a pokud k ní,tak by mu přibyla hypotéka na barák, takže nevím nevím jak by si hoch polepšil.

Díky za inspiraci za knížku :-) Také toho hodně čtu, ale říkala jsem si že by jsme měli oba. Alespoň zjistit důvod proč se to tak stalo. Takže já i on jsme se objednali na odblokování do Prahy. Dala jsem to jakopodmínku toho, že se může vrátit. Takže souhlasil. Já už to mám za sebou a fakt to teda sedělo a on teprve pojede. Tak se uvidí, co z něj vyleze.

Vím, že lepené vztahy nic nevydrží a většinou ti lidé končí od sebe, ale pořád si říkám. Holka ty ho změnit nemůžeš, musíš ho milovat tokový jaký je. A pracovat na sobě :-) Jen v tom je tvá síla :blink: Situaci buď změň a pokud ji změnit nemůžeš, tak ji přijmy. A pokud ji nemůžeš ani změnit ani přijmout, tak jí musíš opustit. Dál vlak nejede. :26:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Renata » 0, 6. říjen, 2010, 12:40 pm

Ahojky,taky jsem zažila tuhle situaci.Ještě jsme tedy neměli děti, ale už jsme spolu chvili byli a plánovali budoucnost.Pak přibyla ona a začalo se to hroutit.Dělala jsem všechno proto aby mě, nyní už manžel, neopustil,až jsem se mu možná ještě víc zprotivila.Naštěstí jsme to zvládli a on si uvědomil co má ;). Teď máme dceru a čekame druhé miminko.A je to skvělý táta i manžel.Taky má své mouchy ,ale kdo je nemá :lol: A myslím si že je to lepší než kdy dřív. Asi jsme si uvědomili co v tom druhém máme. A moje rada? určitě o tom doma nemluvit,hodit to za hlavu a už se neotáčet.Začít od začátku jako by se nic nestalo,teda pokud sám manžel uzná že udělal chybu.Bude to hodně náročné a chvíli to bude trvat,ale pokud je láska veliká tak to zvládnete.Držím pěsti. ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Renata

Příspěvekod RomanaK » 0, 6. říjen, 2010, 9:07 pm

Renata píše:Ahojky,taky jsem zažila tuhle situaci.Ještě jsme tedy neměli děti, ale už jsme spolu chvili byli a plánovali budoucnost.Pak přibyla ona a začalo se to hroutit.Dělala jsem všechno proto aby mě, nyní už manžel, neopustil,až jsem se mu možná ještě víc zprotivila.Naštěstí jsme to zvládli a on si uvědomil co má ;). Teď máme dceru a čekame druhé miminko.A je to skvělý táta i manžel.Taky má své mouchy ,ale kdo je nemá :lol: A myslím si že je to lepší než kdy dřív. Asi jsme si uvědomili co v tom druhém máme. A moje rada? určitě o tom doma nemluvit,hodit to za hlavu a už se neotáčet.Začít od začátku jako by se nic nestalo,teda pokud sám manžel uzná že udělal chybu.Bude to hodně náročné a chvíli to bude trvat,ale pokud je láska veliká tak to zvládnete.Držím pěsti. ;)

díky moc
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Ovečka » 0, 6. říjen, 2010, 10:45 pm

Romčo tuhle situaci znám, byť né na vlastní kůži, ale moje kamarádka si tím prošla. Pikantní bylo, že si s tou dotyčnou pořídil i dítě, ale doma to dlouho tajil. Pak to prasklo, kamarádka sesypaná, vyřízená, vyčítala, on odešel k té druhé. Po půl roce byl zpátky, nejdřív tak nenápadně často byl doma kvůli jejich dceři, pak se tam pomalu nastěhoval a najednou byl zpátky úplně. Tam jezdil jen za dítětem a postupně i to přestalo, jen posílal alimenty. Jenže kamarádka byla najednou na koni a kdykoliv mohla tak mu jí předhazovala. Hodila se jí na cokoliv, když neměli peníze, vyčítala alimenty, vždy jí použila a tím ten vztah totálně zazdila. Vydrželi to ještě asi 6 let a nakonec se po oboustranné dohodě rozvedli. On má teď úplně jinou a kamarádka je sama. Tím chci říct že opravdu vyčítat a předhazovat nemá cenu. Jsi teď jakoby na koni, on pochybyl ale on to moc dobře ví a vyčítáním se schazuješ. Mnohem víc si tě bude vážit, když se o ní přestanaš zmiňovat, ale zase si nehraj na dokonalou manželku, naopak, byla bych trochu chladnější, tajemnější, ale milá, jakoby lehce nad věcí, aby si tebou nebyl taky až tak úplně jistej. A uvidíš. Už se do vztahu nepokládej na 100%, ale kultivuj ho. Ať vidí, že se bez něj obejdeš a taky dokážeš postarat. Třeba vás to nakonec posílí a vztah budete mít hezčí. Prošla jsem si jen náznakem toho co ty a manželství nám to ve finále hodně vylepšilo. Takže všechno zlý je k něčemu dobrý akorát to člověk hned nevidí. Držím palce.
Ovečka

Příspěvekod JanaD » 0, 7. říjen, 2010, 9:42 am

Tak já manžela poznala, když měl před rozvodem-manželka ho podváděla, byli jsme spolu něco přes rok a on mi řekl, že se vrací k bejvalé :cray: bylo mi hrozně, ale ouha po čtrnácti dnech se vrátil ke mně :give_heart: nedjřív jsem vyčítala a předhazovala mu ji, ale pak mi došlo, že já jsem vlastně vítěz a že to nemám zapotřebí, už uběhlo sedm let jsme spokojení, máme dva kluky a vím, že se na něj můžu spolehnout :give_heart:
JanaD

Příspěvekod Pitrs » 0, 7. říjen, 2010, 7:58 pm

holky doporučím vám klížnku "pět jazyků lásky" hodně jsem pochopila

některých je mi líto :cray: a přeji co nejdříve sluníčkový stav :d_sunny: :give_rose:
Pitrs

Příspěvekod Martina1 » 0, 8. říjen, 2010, 12:45 am

Já radši ani nebudu nic popisovat, jak čtu, jsem asi vyjímka ve všem a tak mé zkušenosti s lepenými vztahy by ti zrovna nemusely přidat na klidu a snaze to znova zkusit. Ale je pravda, že na tohle ti nikdo nedá tutovou radu, jak a co dělat a nedělat. Možná jen se až tak moc nesnažit. Nedělat prostě něco, cos dřív vůbec nedělala. Teda nemyslím tím, pokud jsi př. nemyla nádobí před stěhováním, tak ho nemýt ani teď. Spíš jsem myslela podstrojování, nadbíhání; něco jako: jsem ráda, že tě mám zpátky a tak ti to dám náležitě najevo a budu si tě hýčkat. To není dobrý :26: . Teď by měl spíš nadbíhat a předcházet si tě on. On je ten, kdo něco zvoral. I když, dejme si ruku na srdce, nikdo není dokonalý, ani my, ale my jsme zase úžasné :dance: Úžasné proto, že máme tak velké srdce :give_heart: , do kterého se vejde všechna ta radost a bolest, se kterým je život s tím druhým spojený; že umíme odpouštět, že umíme dávat teplo domova, schovat pod pomyslná křídla naše drobečky a pofoukat jim bebí, ale hlavně tomu druhému dělat tu druhou půlku, protože bez ní by ho bylo jen půl. Nesnaž se pochopit, proč za tou druhou šel, já na to nepřišla nikdy (při výšce 175 cm jsem měla 59 kg a byla jsem tlustá, ta druhá měla o 50 kg víc a byla bohyně/ dovolím si říct, že nejsem zase tak ošklivá, ta druhá šilhavá s tváří poďobanou a křivými zuby a nohy do O/ já studovala vysokou, ta druhá jen základní vzdělání a do práce nechodí a chodit nebude, ..), nemá cenu se tím užírat. Ale přišla jsem na to, že jsem pak byla víc nad věcí a když to pak dopadlo, jak to dopadlo, byla jsem vlastně ráda, že to tak dopadlo. Teď mám úžasného spolehlivého chlapa (jasan, že má svoje mouchy, je to přeci chlap), co byl skvělým tátou mojí malé a určitě by byl i našemu dítěti. Někdy jsem i já velká masařka, ale tak se aspoň vzájemně doplňujeme :mocking:
Držím pěstičky, ať je vám spolu už jen dobře.
Martina1

Další

Zpět na Mám špatný den, špatný rok