DF se vrací....

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Re: DF se vrací....

Příspěvekod RomanaK » 0, 9. říjen, 2010, 7:55 pm

Holky,
všem moc děkuji ;) . Život si umí někdy hodně pohrávat. Zatím se snažím dodržovat nemluvení o ní. I když mi to napadne každý den, prostě mozek funguje.Hodně jsem o tom dříve přemýšlela, v čem je lepší. Ale jak píšete. To nemá vůbec smysl, je to masochismus. A tak...... Začala jsem o sebe více pečovat,....takže většinou namalovaná, navoněná a i domácnost mi šlape. Dřív jsme měli sen, že se postaví baráček. Teď jsme se nějak bavili u našich a já jsem říkala své důvody, proč do toho teď nepůjdu. A on teda jen :shock: . Nejsem přeci blázen, pak mít ještě hypotéku na krku. Je pravda, že ona ho pořád poňouká e-mailama (takové ty přeposílačky), a kdo ví, možná spolu komunikují, ale pátrat po tom nehodlám. Snažím se brát si z toho vztahu co potřebuji, takže nová podlaha, zpravené wc :D vyklizený sklep atd,...No a já se snažím mít každý den nějaký program. A to i s malým, aby právě věděl, že se bez něj obejdeme. Ale tak jako chytře, aby to nebylo zase úplně, že je mi fuk. Ale např. když jede k rodičům, tak jo ahooj, já tam nemusím..... :mocking: Tím sem unikla i návštěvám u tchýně. Která mu ještě když byl pryč vyvařovala, prala a žehlila. :blink: . No a pak taky, plánuji teď každý týden nějakou akci. A vždycky říkám, jo bylo by to hezký, ale jestli se ti nechce mi půjdem s Olouškem sami :D . Už mi hodně vyrostlo i bříško, a on teď chodí a hladí každý den, takže je fakt možné že si to uvědomil. No uvidíme. Ještě ho čeká ta Praha a odblokování, tak jsem na to zvědavá :winkextra:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Renata » 0, 11. říjen, 2010, 2:19 pm

Držímě palečky ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Renata

Příspěvekod Bozenka » 0, 12. říjen, 2010, 10:43 am

RomanoK - taky držím palce ať se vše spraví jak má.
Bozenka

Příspěvekod RomanaK » 0, 12. říjen, 2010, 7:54 pm

holky díky, já hlavně cítím velkou, tedy obrovskou změnu u sebe. Dneska DF odjel na chatu, makat na autě, a bude tam až do zítra. Dřív bych to hrozně moc hrotila, že nebudeme spolu atd..,.A dneska jsem mu jen řekla, že potřebuju aby byl doma zítra ve 4, protože pak jdu cvičit, takže potřebuju :s2052: , a hlavně aby tu byl včas.A ať jde na bytovou schůzi, že já to nestihnu. A na chatu s ním pojedu až ve čtvrtek, a to si udělat věnec atd,...prostě věcičky, které je lepší dělat venku a né v bytečku, kde bych pak musela hodinu :s1322: . A ani nevím jestli si vzal jídlo či co, prostě, chceš jet , tak se o sebe postarej :blum3: . Já se cítím super, že se nemusím prudit na chatě, když mám zítra akce a ani tím, co mu ještě :s0491: a připravit. A je mě i Olímu o moc lépe, nejsem tolik nervés :wavemulticolor: A ještě jsem mu dala všechny naše :smiley-chores016: sebou, takže tam má i starost :s9914:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Majinka7777 » 0, 13. říjen, 2010, 4:18 pm

Teda zlatíčko tak moc držím palce at je zase brzy dobře,úplně mi běhá mráz po zádech,protože při představě,že by se to stalo mě,je mi špatně :o
Ve svém blízkém okolí,jsem už pár nevěr zažila,at už ze strany podváděné manželky nebo naopak milenky a né vždy se k sobě vrátily,ale Ti co to znovu zkusily jsou už nějaký ten rok spolu a zatím dobrý.Nedělám si žádné iluze,že nám by se to stát nemohlo,ale já bych tomu mímu právě nemohla odpustit,že mě podvedl v těhotenství,ale je to tím,že miminko máme vymodlené,dlouho nám nešlo,tak je to takové citlivější téma.
Těm holkám co se to stalo,už o tom nikdy nechtěly mluvit,ale až po tom co to dávaly manželům pěkně sežrat.Jedna,je to zdrav.sestřička dokonce toho svýho poslala na vyšetření jestli nemá HIV.Potom už to řešit nechtěly a začaly od začátku.Ona se teda důvěra získává hodně špatně a nevím,jestli zrovna ony těm svým chlapům věří jako před tím.
Tak se drž :give_heart:
Majinka7777

Příspěvekod RomanaK » 0, 13. říjen, 2010, 7:35 pm

Majinka7777 píše:Teda zlatíčko tak moc držím palce at je zase brzy dobře,úplně mi běhá mráz po zádech,protože při představě,že by se to stalo mě,je mi špatně :o
Ve svém blízkém okolí,jsem už pár nevěr zažila,at už ze strany podváděné manželky nebo naopak milenky a né vždy se k sobě vrátily,ale Ti co to znovu zkusily jsou už nějaký ten rok spolu a zatím dobrý.Nedělám si žádné iluze,že nám by se to stát nemohlo,ale já bych tomu mímu právě nemohla odpustit,že mě podvedl v těhotenství,ale je to tím,že miminko máme vymodlené,dlouho nám nešlo,tak je to takové citlivější téma.
Těm holkám co se to stalo,už o tom nikdy nechtěly mluvit,ale až po tom co to dávaly manželům pěkně sežrat.Jedna,je to zdrav.sestřička dokonce toho svýho poslala na vyšetření jestli nemá HIV.Potom už to řešit nechtěly a začaly od začátku.Ona se teda důvěra získává hodně špatně a nevím,jestli zrovna ony těm svým chlapům věří jako před tím.
Tak se drž :give_heart:

Ahojky , díky moc. :P

Právě to je to, že to bylo v tuhle dobu. Být to jindy tak to asi tak neřeším a už je nadobro pryč, ale co si budeme nalhávat. porod se blíží, starosti také, a DF je teď celkem i jiný.Samo, že ne v těch jeho základních genech, ale více se snaží. A tak tedy nade mnou vyhrálo i to, že bych tu byla sama s dvěma :s3467: . Taky jsem nad tím hodně přemýšlela. Měla jsem tu možnost číst co si psali. Bylo to sice nechutný, ale když jsem si to převedla na sebe. Tak já mu opravdu neprojevovala to co ona, no a co si budeme vykládat. Letos DF oslavil 30ku, tak na něj přišla asi první krize. I když, kdyby si věřil a znal svojí cenu, nemusel by si dokazovat svojí hodnotu takovým stupidním činem. Také jsem mu řekla že pokud dojde k rozvodu, tak na druhé miminko nebude mít žádný nárok, protože dal od něj ruce pryč. Ve finále , když už to bylo hodně kruté, tak jsem to přijala a byla na něj milá a hodná a prostě jo ahoj jak se máš, atd,....A on úplně mimo, najednou byl on v tom průseru, který se trápil a brečel......Tak se mu asi :d_sunny: . A to se nám stal také zázrak, protože jsem před tím potratila a vlastně Samík se povedl, ihned po potratu. Myslím že Sam bude mít tuhý kořínek, zvládnul toho se mnou spousty. O to víc nechápu tu druhou osobu, která je také těhotná, nešlo jim to rok, nakonec se mimi chytlo uměle a ona ještě uhání chlapa.Ale řekla jsem si, na to teda už vůbec nemysly. Protože to čemu věnuješ pozornost roste a to na co se zaměřuješ sílí. Takže opravdu teď jen já já já. :give_heart: :give_heart: :give_heart: Takže chodím cvičit, na různé kroužky, prostě se věnuji sobě a hodně opravdu hodně se snažím tvořit a dělat si radost :s11651: :s11651: :s11651:

Jen Oloušek začíná trošíčku více zlobit. Tak mi asi ukazuje jak moc málo mám nastavené hranice :derisive:
ObrázekObrázek
Obrázek
RomanaK

Příspěvekod Ovečka » 0, 13. říjen, 2010, 8:38 pm

Romčo jdeš na to moc dobře, moc držím palce, aby jsi mu zase časem začala věřit, ale důvěra se obnovuje hrozně pomalu a vždy už budeš mít v hlavě velký ALE. Myslím si, že určutě je lepší se k chlapovi chovat takhle jak to děláš teď, protože tím, že si žiješ i vlastní život, on k tobě vzhlíží úplně jinak než na přívěsek, který byl žil jen ten jeho. Vytrvej ve své samostatnosti a uvidíš, nakonec vás tato zkušenost ještě víc posílí. A hlavně už pro Samíka musíš být v pohodě.
Ovečka

Předchozí

Zpět na Mám špatný den, špatný rok