ACHJO, TO JE BORDEL :(

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Re: ACHJO, TO JE BORDEL :(

Příspěvekod dasa.ryckova » 0, 13. květen, 2010, 2:24 pm

Vyšlo mi to tedy až na to pozbírání prádla, protože se mi nechtělo zrovna moc přitápět ale i tak jsem měla co žehlit (věci po víkendu a z práce), takže dneska jen dožehlím to co jsem sundala ráno.
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
dasa.ryckova

Re: ACHJO, TO JE BORDEL :(

Příspěvekod MartinaNov » 0, 20. červen, 2011, 1:07 pm

katy píše:Ahoj holky,
většinou sem nakouknu pro nějaký ten tip na doma, ale teď se jdu přiznat, že jsem úplně trapná a skutečnost, že mám na stole nějakého FLpilota je úplně jedno. Týden mám doma nemocného staršího ze školky, s mladším jsou dohromady jako neřízená střela. Doma je šílenej ale naprosto šílenej bordel :dash1: :dash1: . Oba kluci jsou na ránu, zlobí jako čerti, já si říkám, že můj dnešní postoj už není ani tak trpělivost, ale rezignace. Na stole se mi kupí nevyřízené pracovní věci, na druhé hromadě nevyřízené domácí účto, já nejsem schopná napsat ani složenku :( .
Nepomohla tentokrát kafeterapie, nepomohla čokoterapie :dontknow: Mladšího jsem po dvou hodinách konečně "donutila" usnout a místo abych šla něco dělat tak tu sedím a čumím na ten bordel, naivně asi i čekám že na mě snad z monitoru vyskočí nějakej supertip a nahodí mě jít něco dělat :blink: a ono nic.
Kurňa, nemáte někdo radu jak se nakopnout a podat nějakej výkon, došla mi šťáva :dontknow: :dash1:

vítej do klubu. U nás taky školkáč nemocný, s horečkou, ale není mu tak špatně, aby se nenudil a neprudil mladšího bráchu, teda, abych byla spravedlivá, je to velmi vzájemné.
Uklizeno naštěstí je od víkendu, kdy byla oslava mých 33, fujtajbl, to je věk. Ale i tak vím, co mě kde tlačí, v listopadu nastupuji po rodičovské do práce a chtěla bych si ještě probrat skříně a pouklízet tam, ale není chuť, není nálada, není síla...... a až budu zase makat, tak nebude ani čas. Nevím, co s tím, jsem teď jak vymačkaný citron
MartinaNov

Předchozí

Zpět na Mám špatný den, špatný rok