ACHJO, TO JE BORDEL :(

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Re: ACHJO, TO JE BORDEL :(

Příspěvekod karcoool » 0, 7. květen, 2010, 10:16 pm

V jedný chytrý knížce jsem četla, že je super vývar z ovesných vloček-zlehka natírat nebo koupel ve vývaru. Prý to trochu zklidní....
karcoool

Příspěvekod dasa.ryckova » 0, 10. květen, 2010, 9:47 am

Tak nevým co by mohlo pomoci aby nezůstaly jizvičky :( já taky tedy doufám že se nám nějak ještě zatáhnou protože Terce jich tedy zůstalo celkem dost na zádech (tam jich měla nejvíce a asi největší). Poradí mi někdo za jak dlouho by se osypala ta starší pokud by se tedy měla osypat, Terka je měla od 19.4. a asi týden puchýřky potom už jen strupy které postupně odpadavaly. Potřebovala bych to vědět protože máme v rodině 11ti denní miminko a já mám před oslavou narozenin, tak aby jsme malou nenakazily.
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
dasa.ryckova

Příspěvekod Pavlína » 0, 10. květen, 2010, 12:33 pm

Tak inkubační dobu vím přesně, je to 10-21 dní, počítá se to od první dne výsevu, u vás tedy od 19.4. Déle než po třech týdnech je už ta starší mít nemůže, tedy pokud je nechytne mezitím někde jinde.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Pavlína

Příspěvekod grafi » 0, 10. květen, 2010, 12:57 pm

Inkubační doba se uvádí různě od 10 až do 28 dní (to u menších dětí). Mladší syn byl v kontaktu s infekční sestřenicí, ale neštovice neměl.
Obrázek
Obrázek
grafi

Příspěvekod dasa.ryckova » 0, 10. květen, 2010, 2:30 pm

Holky děkuji tak to bych už mohla být v klidu pokud dobře počítám tak 21 dní je přesně dneska. Mezi menší děti určitě nepatří :grin: (137cm/45kg 9let ), a pokud se nenakazila od Terky tak by se neměla nakazit ani jinde ve škole je měly hned po novém roce a tam lehla taky skoro celá třída a ona to ustála, ona už je Lenka možná kdysi prodělala jenomže to si nejsem jistá protože v kartě je zapsány nemá ono se u ní nějaký ten pupínek navíc v období do 5 let ztratil, protože to bývala obsypaná i po rohlíku a na žádnou alergii se tehdy nepřišlo. Oslavu mám naplánovanou na 22.5.
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
dasa.ryckova

Příspěvekod Martina1 » 0, 10. květen, 2010, 8:21 pm

Já si neštovice přinesla z porodnice s první dcerou, paradoxně je do dneška nedostala, i když jsme chodili po návštěvám, kde neštovice byly zrovna v kurzu, a to jí bude 20.
Martina1

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 11. květen, 2010, 10:29 am

Martina1 píše:Já si neštovice přinesla z porodnice s první dcerou, paradoxně je do dneška nedostala, i když jsme chodili po návštěvám, kde neštovice byly zrovna v kurzu, a to jí bude 20.

Marti, tak to pozor, v tomto věku bych už zvažovala očkování. Moje dcera nakazila mého dospělého bráchu a ten měl teda hrozný průběh.
IvaChytilova

Příspěvekod Bylanka » 0, 11. květen, 2010, 8:31 pm

IvaChytilova píše:
Martina1 píše:Já si neštovice přinesla z porodnice s první dcerou, paradoxně je do dneška nedostala, i když jsme chodili po návštěvám, kde neštovice byly zrovna v kurzu, a to jí bude 20.

Marti, tak to pozor, v tomto věku bych už zvažovala očkování. Moje dcera nakazila mého dospělého bráchu a ten měl teda hrozný průběh.

U nás je paní s 2 syny. Neštovice neměl ani jeden z nich ani po spoustě návštěv u nemocných. Dělali jim testy a prý jsou imunní. Bomba co? :winkextra: Vůbec jsem nevěděla,že to jde.
Bylanka

Příspěvekod dasa.ryckova » 0, 12. květen, 2010, 8:41 am

oni už je možná měli a ani si toho nikdo nevšiml, doufám že až uděláme testy Leničce tak mi to taky paní doktorka potvrdí že už je měla. Pořád ji nic nevyskočilo tak se můžeme už konečně jet podívat na tu naši malinkatou princeznu :wavemulticolor: :stork-girl:
Pondělí a úterý jsem nějak zazdila tak jdu tedy na to a takhle to bude vypadat :smiley-chores016: :s1262: :s6831: :s1258: :s9989: :smiley-chores016: :s0491: :s0527: :s2062: :smiley-chores047: :s1620: :smiley-chores016: :s858: :s4236:
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
dasa.ryckova

Příspěvekod Lída » 0, 13. květen, 2010, 8:02 am

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :s9662: :s9662: :s9662: tys mě dostala
Lída
Site Admin

PředchozíDalší

Zpět na Mám špatný den, špatný rok