ACHJO, TO JE BORDEL :(

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Re: ACHJO, TO JE BORDEL :(

Příspěvekod dasa.ryckova » 0, 21. duben, 2010, 6:49 pm

Tak dneska je to u nás o trošku lepší, i když bych radši ten bordel co byl včera Terka totiž od rána pláče a pořád se chce nosit. Liduš na ten hypermangan už jsem taky přišla vnoci jsem pročítala různé diskuze a tam ho používalo strašna spousta maminek společně ještě s mlékem Tanno-Hermal Lotio tak jsem dneska 2xokoupala v hypermanganu, nechala půl hodinky uschnout v županu a zabalenou do deky a potom namazala a zdá se že to pomáhá, ty malé se ji přestaly zvětšovat. Má jich strašnou spoustu a 80% z nich jsou větší tekutinou naplněné puchýřky.
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
dasa.ryckova

Příspěvekod Bylanka » 0, 21. duben, 2010, 8:29 pm

My jsme si teď taky prošli neštovicemi. Měla jsem z nich strach, protože jsem doufala, že přijdou až budeme bez plínek. Honzíkovi je 18 měs a zvládli jsme je skvělě :s344: . Vůbec se neškrábal a teploty byly jen
večer. Jen při pudrování byl děsně neposedný :s6066: . Byla to naše první opravdová nemoc :wavemulticolor:. Bohužel se už na ně nemohu vymlouvat :oops: , vypadá to tu jak po výbuchu. :dontknow:
P.s. Může mi někdo prosím poradit jak mám zprovoznit tu pit.. lištu s Honzíkem? Dík
Bylanka

Příspěvekod IvaChytilova » 0, 22. duben, 2010, 11:43 am

Hlásím se do klubu, neštovice máme dnes 7. den, naštěstí průběh pohodový, jen pár pupenů, bez teplot, jen se přidalo nachlazení. Dr. mi říkala natírat pudrem / nám nic nepadá/ , rozškrábnuté natírat fialkou a 7 dní nekoupat, od 7. do 10. dne jen sprchovat, koupat až od 10. dne. Je to náročné zabavit princeznu doma, do konce týdne nesmíme ven a pak to určitě chytne starší dcera a bude to všecko nanovo.Úklid taky zvládám s problémy, ale co se dá dělat.
IvaChytilova

Příspěvekod Petra » 0, 22. duben, 2010, 7:08 pm

Tak to tu včera večer konečně začalo vypadat k světu. Po dnešní dětské návštěvě začínám nanovo (výstižné smajlíky už u denních tipů)!
Petra

Příspěvekod dasa.ryckova » 0, 22. duben, 2010, 7:42 pm

Bylanko tady pro to zprovoznění lišty

na konci toh kde jsis vytvořila metr je tenhle odkaz Forum signatures: HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code klikni na UBBCode and BB Code potom se ti v modrém rámečku pod tím objeví http adresa, kterou zkopíruj do nastavení podpisu tady na stránkách
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
dasa.ryckova

Příspěvekod Bylanka » 0, 23. duben, 2010, 1:11 pm

Dášo, díky díky. Já to s počítačem umím jen trochu. S angličtinou jsem na tom ještě hůř :help: . Zuzana
Bylanka

Příspěvekod katy » 0, 25. duben, 2010, 11:20 am

Jo děvčata o neštovicích mi povídejte. My jimi prošli předloni na vánoce, Honzíkovi bylo půl roku, Štěpánkovi tři, měli je oba. A nejlepší byl vtip, že ač jsem je jako dítě prodělala, chytila jsem je od nich znovu :s344: , fakt špička řeknu vám. DOktor za mnou tehdy přijel domů a nechtěl věřit vlastním očím :blink: :mocking: . Takže tehdy jsme měli zapudorváno opravdu všude bo všichni jsme byli osypaní totál. A potvrzuju hlášku, že neštovice jsou pro dospělého horší než pro dítě. Tak blbě a s takovými horečkami jako tehdy mi dlouho nebylo, a že nejsem cíťa.

No a jinak ač je neděle, sedím samozřejhmě u PC, ale tentokrát zaplaťbůh nezevluju :blush2: ale snažím se o práci. Děti jsou s tatínkem venku a vaří tatínek tak doháním administrativní resty krámu. Teď tedy u kafíčka sjíždím tipy abych se inspirovala na příští týden :s3249: .
Obrázek Obrázek
Obrázek
katy

Příspěvekod petaska » 0, 25. duben, 2010, 5:53 pm

Ty jo, holky, my neštovice nemáme, ale bordel je tu jak v tanku. :o Párkrát jsem vynechala denní tipy a takhle to dopadlo. Nezbývá než zase naskočit. Ale když venku je tak krásně... :d_sunny:
petaska

Příspěvekod Pavlína » 0, 7. květen, 2010, 10:06 pm

Tak my se taky přidáváme do klubu neštovic. Starší 4letá je přinesla ze školky, měla výsev 500 pupínků a dost horečky :roll: , ale už je to za námi. Teď je ale chytil čtyřměsíční syn :cry: ,má horečky, asi 400 pupínků, hlavě na hlavičce a zadečku. Denně nás honí na kontroly na infekci kvůli špatnému průběhu. Na zadečku i hlavičce má dost velikých, trochu podebraných neštovic, bojím se, že se mu zjizví, dá se něco dělat proti tomu? :beg:
Pavlína
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Pavlína

Příspěvekod karcoool » 0, 7. květen, 2010, 10:16 pm

V jedný chytrý knížce jsem četla, že je super vývar z ovesných vloček-zlehka natírat nebo koupel ve vývaru. Prý to trochu zklidní....
karcoool

PředchozíDalší

Zpět na Mám špatný den, špatný rok