Bezmoc

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Re: Bezmoc

Příspěvekod Martina1 » 0, 9. duben, 2010, 9:34 am

Do promlčecí doby bych se vešla, první výzvu jsem mu psala v roce 2008. Ale ten zbytek... ach jo, si tak říkám, co já komu udělala, že mám pořád takové trable a konec pořád nikde :scratch_ones_head:
Martina1

Příspěvekod kikina » 0, 9. duben, 2010, 8:13 pm

Ahojky, jen taková možná blbá myšlenka, ... ale ty peníze jsi mu dala hotově nebo přes účet? Přeci by se dal dohledat výpis, ne? (jestli jsi někde již psala, tak jsem to asi přehlédla)....
Obrázek
Obrázek
kikina

Příspěvekod karcoool » 0, 9. duben, 2010, 9:38 pm

Ahoj Marti,
četla jsem celý příběh od začátku, je mi upřímně líto, co Vás postihlo :give_rose: :give_rose: Vím, že biootec je zmetek a dětit po malé si nezaslouží. Ikdyž zákon říká něco jiného.
Ale přemýšlela jste o tom, že by jste se zachovala narozdíl od něho šlechetně a na dluh ho upozornila a nechala to být. Nevím o jakou částku se jedná....ale stojí to za ty starosti, nervování, případně běhání po soudech.....? Malou Vám to bohužel stejně :give_rose: :give_rose: nevrátí
karcoool

Předchozí

Zpět na Mám špatný den, špatný rok