Práce na MD

Každá máme někdy období, kdy se nemáme skvěle. Ztratíme práci, štve nás naše dříve drahá polovička, máme problémy s dětmi (ať proto, že jsou, nebo že stále nejsou...), někdo je dokonce obětí domácího násilí. Svěřte se, jistě nejste samy. Můžete se na svůj mail zaregistrovat znovu pod jinou přezdívkou, abyste byly v anonymitě.

Práce na MD

Příspěvekod Janeinka » 0, 23. listopad, 2008, 11:44 pm

Potřebovala bych poradit od někoho kdo má zkušenosti s přivýdělkem na MD. Hledám si nějakou práci z domu, ale na internetu jsem narazila většinou na nesolidní nabídky, nebo mi daná firma vůbec neodpověděla. Jestli někdo o něčem víte, napište mi, prosím. Děkuji Janeinka
Janeinka

Re: Práce na MD

Příspěvekod Kaca » 0, 24. listopad, 2008, 6:18 pm

Taky mám podobné zkušenosti, takže by mě taky zajímalo jestli se dá doma na mateřské, např. na PC dělat nějaká práce jako přivýdělek. Prošla jsem spoustu diskuzí i na Rodině a jinde, jenže většinou se vždycky ozvali lidé, kteří nabízeli zase práci, kterou prostě s malými dětmi bez hlídání dělat nemůžu - nabízení kosmetiky, případně shánění dalších lidí do různých systémů podobných pyramidě.
Myslíte, že se dnes dá ještě někde sehnat například přepisování textů či nahrávek na PC? Nemůžu nikde takový typ inzerátu najít. Taky děkuji za případný tip.
Kaca

Příspěvekod JanaD » 0, 24. listopad, 2008, 8:05 pm

Ahoj, tak já se taky ráda přidám, na MD každá koruna dobrá :) tak, kdybyste někdo o něčem věděl napište i mně, díky :)
JanaD

Příspěvekod Mili » 0, 4. leden, 2009, 9:56 pm

Ahojky, tak tohle hledání znám. Na MD jsem bez přestávky od r 2002 ( tady metařská pak rodičovská, mateřská a ted zase rodičovská , jen pořád nevím proč dovolená :lol: ) Zkoušela jsem ketlovat korálky pro Jablonec, navlékat, ale nic moc moc času 3 - 5/h denně a výsledek max 2000kč za měsíc. Ale je fakt, že člověk byl doma a šlo to dělat po nocích. Ale ta rána. Zkoušela jsem i nadepisovat obálky a skládat letáky do obálek , ale ještě horší než korálky tak 1200 / měs a zase 3 hodky času a ještě jsem si materiál musela odtahat dom a záda bolela jak hrom. Přibližně před rokem a půl jsem začala dělat Oriflame, je mi jasný taky mi řeknete toho je všude plno - říkala jsem to taky, ale daří se. Po roce je to bylo asi 3000/měs a ted ( nepočítám vánoční katalog ) 4800 -5000 což mi za to že většinu lze vyřídit večer přes mail přijde fajn. Pokud by jste chtěli bližší info písněte a budu Vám taky držet palce a písnu Vám všechny možnosti ohledně ori :-). Pro mě zatím vede. Tak budu držet palečky i Vám. Míla
Mili

Příspěvekod Irka » 0, 5. leden, 2009, 11:12 am

Já jsem taky na Mateřeké dovolené a vůbec mi nepřijde špatné toto pojmenování dovolená. Zaměstnavatel mi přece dovoluje, abych byla s dítětem doma. Není to žádná rekreace. Když si beru z práce dovolenou na rekreaci, taky mi to zaměstnavatel musí dovolit. Takže tak.
Irka

Příspěvekod JanaD » 0, 5. leden, 2009, 4:24 pm

Mili píše:Ahojky, tak tohle hledání znám. Na MD jsem bez přestávky od r 2002 ( tady metařská pak rodičovská, mateřská a ted zase rodičovská , jen pořád nevím proč dovolená :lol: ) Zkoušela jsem ketlovat korálky pro Jablonec, navlékat, ale nic moc moc času 3 - 5/h denně a výsledek max 2000kč za měsíc. Ale je fakt, že člověk byl doma a šlo to dělat po nocích. Ale ta rána. Zkoušela jsem i nadepisovat obálky a skládat letáky do obálek , ale ještě horší než korálky tak 1200 / měs a zase 3 hodky času a ještě jsem si materiál musela odtahat dom a záda bolela jak hrom. Přibližně před rokem a půl jsem začala dělat Oriflame, je mi jasný taky mi řeknete toho je všude plno - říkala jsem to taky, ale daří se. Po roce je to bylo asi 3000/měs a ted ( nepočítám vánoční katalog ) 4800 -5000 což mi za to že většinu lze vyřídit večer přes mail přijde fajn. Pokud by jste chtěli bližší info písněte a budu Vám taky držet palce a písnu Vám všechny možnosti ohledně ori :-). Pro mě zatím vede. Tak budu držet palečky i Vám. Míla

....no určitě to není špatné, ale já většinou víc nakupovala, než jsem vůbec byla schopna vydělat :oops:
JanaD

Příspěvekod Rapiti » 0, 11. březen, 2009, 9:27 am

Ahoj, také jsem hledala, čím si přivydělat, ty inzeráty nabízející práci na doma jsou jen samé podvody. Já i moje kamarádky, které si přivyděláváme, jsme si našli práci jinak a pak se teprve dohodli, jestli ji můžeme dělat doma. Např. překlady, účetnictví, administrativa. Některé kamarádky pracují pro mateřské centrum. Moc peněz to není, ale jednou až dvakrát za týden tam udělat pořádný úklid a nechat dítě hrát si v herně v době, kdy tam jiné děti nejsou, je docela příjemné a nějaká ta stovka z toho taky kouká. Pak je tam občas potřeba, aby někdo hlídal děti maminkám, které se účastní nějakého kurzu. Pokud nic takového nemůžete najít, možná by se hodilo, nabízet hlídání dětí ostatním maminkám. Podívejte se po internetu, kolik maminek má problém umístit dítě do školky. Navíc školky nejsou časově flexibilní. Já bych brala, kdyby v nejbližším okolí byla nějaká spolehlivá duše, které bych občas mohla na pár hodin svěřit svého tříleťáka do 50 Kč na hodinu. Nečasův návrh sice zatím neprošel, ale dá se i ledacos dělat teď. Dítě od tří let lze hlídat na základě volné živnosti a dítě mladší lze hlídat jen "příležitostně" na základě jiného oboru živnosti volné "služby pro rodinu".
Tak doufám, že někoho tyhle tipy inspirují.
Rapiti

Příspěvekod brettka » 0, 11. březen, 2009, 3:21 pm

Já bych klidně nějaké to dítko hlídala, alespoň by byl kamarád k tomu mému ;)
Rapity odkud jsi? :mrgreen:
brettka

Příspěvekod Rapiti » 0, 14. březen, 2009, 12:31 am

brettka píše:Já bych klidně�ěj�é t�dítko�lídala�alespoň by b� kamarád k to� mému ;)
�pity odkud jsi? :mrgreen:[/quote][

Mělník, to�y �la sakra náhoda, abys� bydlely blízko sebe :�
Rapiti

Příspěvekod brettka » 0, 15. březen, 2009, 9:38 pm

Rapiti píše:
brettka píše:Já bych klidně�ěj�é t�dítko�lídala�alespoň by b� kamarád k to� mému ;)
�pity odkud jsi? :mrgreen:
[

Mělník, to�y �la sakra náhoda, abys� bydlely blízko sebe :�[/quote]

asi 60 km, no nic, no ;)
brettka

Další

Zpět na Mám špatný den, špatný rok